Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

@kaspeed ja tez kochalem kiedys bardzo mocno, ale po ponad 2letnim zwiazku wszystko sie rozpadlo. Ona wolala nowe zycie z nowym facetem, mimo ze mielismy juz date slubu. Wiem o czym mowisz. Cierpienie jest niesamowite, ale zyc trzeba dalej. I mysle, ze najwazniejsze jest nie poddawac sie i zyc tak by nie ranic innych, a spelniac swoje marzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja gdzieś napisałem ,że Matusiak wyjdzie w pierwszym składzie? To jest jasne,że jeżeli wejdzie to z ławki.A tak w ogóle to ostatnio napastnicy Palermo nie spisują się zbyt dobrze więc jak tak będzie w tym meczu to Matusiak ma spore szanse aby wejść właśnie w drugiej połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przepraszam ze mnie nie było problemy milosne nie odzywam sie do mojej miłosci na forum tak samo mnie nie bywalo ale powracam:):) cieszę się ze wam mnie brakowalo:) hehe zima wraca bialo fajnie tylko za zimno:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie wina towarzyszyły Polakom od niepamiętnych czasów, nasze wytwórnie zeczęły ich produkcję gdzieś w okolicach lat sześdziesiątych i zajmują się tym aż do dzisiaj, choć zmieniła się receptura oraz sposób ich wyrobu. Przesłynna siarka dodawana w tamtych latach już dawno przeszła do lamusa, chociaż był to ten element wina, po którym każdy konsument mógł stwierdzić, że pochodzi ono z tzw. dolnej półki. Przez te wszystkie lata nasze polskie tanie wino dorobiło się setek (jeżeli nie tysięcy) nazw własnych, często dosyć komicznych, np. jabol, siara, bełt, patykiem pisane, alpaga, wino marki wino.

 

(polecam dział foto - nalepki z win niezły ubaw np. git czereśnia, komandos, gniew soltysa)

 

http://www.winka.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki fajny bajer :)

 

Mimo iż klienci powoli zaczynają wybierać format Blu-ray, konkurencyjny HD DVD nie poddaje się.

Toshiba, firma stojąca za konkurencyjnym wobec Blu-ray formatem HD DVD nie poddała się jeszcze, mimo rynkowej porażki i zapowiada kontratak. Ma nim być płyta o pojemności 51GB, czyli większej niż oferuje Blu-ray.

Jak wiemy, HD DVD od początku miał jedynie ok. 17GB pojemności, co w porównaniu do 25GB w przypadku jednowarstwowej płyty Blu-ray i 50GB dla dwuwarstwowej, było ilością niezbyt wielką.

Teraz zwiększona pojemność płyty może pomóc w walce formatów, zwłaszcza jeśli zachowane zostaną niskie koszty produkcji, które charakteryzują format HD DVD. Niestety wprowadzenie nowego nośnika na rynek, nie nastąpi wcześniej niż w czwartym kwartale tego roku.

 

 

 

plytkahd_220.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ehh sportowcy:P heheh proponuje konkurs:) hehe oglaszam konkurs na znalezienie błędow w dzialaniu sieci orange a konkretniej usługa multibox i smsy oraz cookies odpowiednia edtcja cookies powoduje nabicie smsów błąd naprawiany ale.... mowłaśnie nie wiadomo do konca ZAPRASZAM DO POSZUKIWANIA kto odkryja jak na nowo nabijac smsy na multiboxa otrzyma odemnie sposób na wapstera paple etc dzwonki tapetki za darmo:) oraz darmową bramke do ery bez limitów na sms:) zapraszam :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...