Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z innej beczki - u Was tez tak wialo? siedze przy tv w tle jeden komputer zgrywa film z kamery, na drugim kumpel siedzi i jeszcze laptop sobie pracuje (na zasilaczu, bez bateri) a tu nagle swiatlo wariuje, tv sie wylacza, samsung polsatu to samo, ferdek H87h na ekraniku wyrzuca, jeden pecet sie zrestowal, drugi nie drgnął, za to kamera sie zatrzymała (mimo że na bateri i zasilacz dodatkowo), a laptop co ciekawe tak jak 2 pecet nie drgnął.... szybko z hibernowałem kompy i centralne prądu na off.... teraz jest juz prad i wszystko ok, gorzej ze na ulicy ciemno (piec domow dalej drzewo lezy na kablach latarni, a ruter dlinka nie chce sie polaczyc z netem (dzialam na starym modemie).... az sie przestraszylem ;). najlepszy efekt jak odprowadzalem tego mojego zioma i ni z sad ni zowad z instalacji elektrycznej przy latarni ikrysy na wszystkie strony i gasna (wszystkie na ulicy), cos jak na amerykanskich filmach normalnie :lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wiało wiało i sie 2 antenki pozbyłem:( mam dosc teraz bede tylko wyklepywał blache nowej niekupuje :D bo mam dosc 60tka znowu poszłaaa na ziemie ale tym razem rozwaliła szybe w aucie:( no i wiadomo pojechałem z gosciem na szrot za 30zł szybe kupiłem kolo był wyrozumiały ze to niemoja wina i całe szczescike ze tak sie to skonczyło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzialaj jak moj czlowiek z ebayem. kupowal telefony za grosze (w dawnych czasach co jeszcze nie bylo jazd simlockami nie do zdjecia) zciagal do swojego pionka w rajchu ten bral startery z pkaietu za fatyge a same telefony jechaly do poznania co tydzien z moim ziomek, tu je spolszczal jak byla potrzeba i pchal na allegro.

 

do czego zmierzam, jak kupujesz cos z ebaya, amazona itp z restrykcja np. tylko na GB to znajdz kontakt tam ktory bedzie posredniczyl i posci dalej do polski. A w takiej GB to polakow ci pod dostatkiem i nie wierze ze niemasz zadnego frenda w tych okolicach :) w koncu tam nowe wojewodztwo polski - londynskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nawidze reklamowania. oni zawsze chca zeby wyszlo na ich... mi za laptopa (wart na dzien dzisiejszy kolo 3000-3500 pln) z uszkodzona matryca, postanowili powiedziec ze to moja winna (fabrycznie rozklejona, ale dostala sie tam juz wilgodz i sa plamy a to podobno moja wina - skad mialem wiedziec ze sie rozkleja? zobaczylem plamy to reagowalem) i zazadali 6000 (!!) pln za naprawe.... poszukalem innego serwisu (nie HP - to marka mojego lapa) za 700 złoty maxymalnie wloza mi nowa matryce (oryginalna)... ciekawe nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nowym Saczu jest taki sklepik, gdzie mozna naprawiac wszystkie sprzety elektroniczne za grosze, a czesto nawet za darmo (jak jaka mala usterka). Raz mi siadl procek, byla jakas grubsza naprawa, bo dopiero na czwarty dzien oddali, wzieli 230 zł ale dorzucili to tego pare gadzetów USB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...