Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Swoje już odsłużyłem (JW 2090 Nowa Dęba Ośrodek Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych ) chciałem zostać dłużej ale się porobiło co nieco :wink: i wniosek został odrzucony :cry:

 

A tak a propo dziś zmiana czasu rodzinka sie cieszy bo będzie spać godzinę dłużej ja też sie cieszę bo dłużej będę na kompie i na naszym forum :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys mozna bylo zalozyc konto guru i rezyser z godzinnym limitem trwania materialu, teraz oba te konta maja juz normalne ograniczenia (10 minut, 100mb). jezeli jednak ktos ma "stare" konto nadal korzysta z godzinnego limitu...

 

wiele bym dal za takie konto, niestety teraz to nie mozliwe.

 

polecam natomiast stage6.divx.com swietna jakosc i o wiele dluzsze materialy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni znieść to 10 minutowe ograniczenie. :?

Jakoś na Video.google.pl nie ma czegoś takiego.

 

Moim zdaniem te 10 minutowe ograniczenie jest dobre, bo po pierwsze ogranicza nieco zaśmiecanie YouTube np. serialami, a poza tym dzięki temu, że coś jest podzielone na np. 4 części to łatwiej mogę później wrócić do jakiegoś fragmentu filmiki.

Np. gdybyś chciał obejrzeć jeszcze raz bramkę Roberto Carlosa z 10 miejsca w filmiku który podałem wyżej, to musisz czekać aż załaduje Ci się 3/4 filmu. A tak, to włączyłbyś sobie część 3 i miałbyś tą bramkę szybciej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten program i albo źle patrzę, albo się nie da. Raczej się nie da za pomocą Alcohola 120% przerobić jakiś plik na obraz płyty. Alcohol 120% jest do gotowych obrazów a nie do tworzenia/przetwarzania. Ma ktoś jeszcze jakąś propozycje - innego programu, do przetwarzania pliku na obraz płyty??

Dzięki z góry. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość PawelU1981
Alcohol 120% - powinien dać rade

 

Alcohol faktycznie daje radę, ale jak masz gotowy obraz płyty nie koniecznie w formacie .ISO :wink: Natomiast jakoś nie udało mi się nim zrobić obrazu płyty z pliku.

 

Może dlatego tak jest, że mam wersję demo. Po wpisaniu klucza może pojawiają się nowe opcje :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.

PawelU1981, nie trzeba wpisywać żadnego klucza, Alkohol 120% nie służy do przerabiania danego pliku na obraz, on jedynie z płyty tworzy lustro oraz otwiera/nagrywa obraz itd. lecz przerabiać nim nie można, niestety. Więc dobrze Ci się zdawało ;-) Pomoże ktoś czym to zrobię? :):wink: Dokładnie chcę przerobić plik MDF na obraz płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wie ktoś, jaki to jest tytuł lub chociaż wykonawca utworu, który leci w reklamie Ery Sony Ericssona z klapką?? Znana jest, ale nie wiem kto jest wykonawcą.. Śpiewa mężczyzna, zaczyna się ona jakoś tak: ''This is...''

Proszę o odpowiedź. dzięki z góry, pozdrawiam serdecznie. :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...