Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

@piotr-em, co się tak złościsz? Kolega mh-misiek cierpi na bezsenność i chciał z kimś pogadać :P A że zanim napisałem tego posta to on już uciekł to nie moja wina :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie wróciłem znad morza - z Władysławowa. Ku mojemu zaskoczeniu spotkałem tam Lecha Wałęsę, z którym była telewizja Superstacja i transmitowała jego wizytę w tym nadmorskim mieście i przeprowadzała z nim krótki wywiad. Byłem na miejscu tego zdarzenia :) Sprawa dotyczyła dodaniu kolejnych dziewięciu pomniczków na Alei Gwiazd we Władysławowie. Później Superstacja oraz L. Wałęsa przenieśli się właśnie na 'Aleję Gwiazd sławnych sportowców' i był tam huczny festyn z okazji właśnie dodania kolejnych dziewięciu gwiazd na Alei, gdzie gościem był L. Wałęsa. Superstacja transmitowała ten festyn, nie wiem czy na żywo (bo we Władysławowie nie miałem możliwości oglądać Superstacji), czy po prostu nagrywali to by później wyemitować w Superstacji i przedstawić w serwisie informacyjnym. :lol::lol:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i...?

 

 

Kolego, chodzi mi przede wszystkim o to, czy ktoś w Superstacji zauważył tą transmisje bo jak już ktoś wspomniał, SS zaczyna nadawać sporo transmisji na żywo i nie wiem właśnie czy ktoś spotkał się z tą transmisją z Władysławowa lub czy widział w jakimś serwisie informacyjnym na kanale Superstacja coś związanego z tym co napisałem w poprzednim poście, bo jak już pisałem, nie miałem możliwości oglądać SS we Władysławowie!

:roll::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a moje wakacje nad Bałtykiem Świnoujście :) pogoda pod pieskiem:( w kratkę szkoda ale bywa wróciłem nawet po dłuższej nie obecności witam serdecznie forum i całą administrację na czele z Mr.Orbitą i Burlim super moderatorem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pomagałem ojcu rozbierać 2 projektory do wyświetlania filmów bo niestety komputery i DVD przyczyniły sie do upadku kina w naszym miasteczku. Szkoda trochę ale cóż techniki nikt nie zatrzyma. Poniżej fotka takiego projektora oraz lampa tzw. kolba ksenonowa. Sam projektor wazy ok. 300kg. ma w sobie taką lampę która w stanie spoczynku ma ok. 8 atmosfer a gdy świeci to ok. 30 atmosfer.

 

d38d27809ae04e67m.jpg 98d6be5d8bd5365bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawde fajna sprawa z tym projektorem...

 

Skoro juz jestesmy w temacie techniki i jestesmy na forum telewizji satelitarnej, to chcialbym poruszyc temat "Zrób to sam" i przedstawic wam dlugo skrywany prodżekt mojego baru... wykonalem go sam przy niewielkiej pomocy taty (wiertartki i te sprawy). Model głowny znaleziony na smietniku. Wszystko ekologicznie i stylowo.

 

891c8b9c896d2c82m.jpg

 

Mebel tenże nie jest na sprzedaz chyba ze w gre wejda grube sumy to wtedy sie zastanowie...

 

Pozdrawiam ;)

 

8fiesta.gif:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...