Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie są zdrowe. Pomyślałbyś? Bo ja nie :curious:

Mięso też nie jest zdrowe :P Takie "własne", robione gdzieś przez jakiegoś wędliniarza czy jak go tam nazwać jest bardziej zdrowe niż takie ze sklepu, które jest robione na szybko i wpychana jest masa różnych chemikaliów po to, żeby nabrało ładnych kolorów i miało określony smak, co nie zawsze im wychodzi :lol2: I czym tu się odżywiać? Chyba słońcem, które i też nie jest zdrowe :|:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy wzroście 175cm ważę 60cm i jestem zdecydowanie za chudy, a wpier*alam ile wlezie :D Ahhhh ta przemiana materii...

 

Heh jakaś nowa miara wagi :D Co do jogurtów też bardzo lubię szczególnie te z biedronki :P joke ;), mleko i kefiry bo mają dużo białka, a po za tym bardzo je lubie. Nie jestem jakimś chudzielcem ale i tak za mało waże, mam 182 cm wzrostu i 62 kg wagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończmy może temat mleka i nabiału, który zawiera wapń, a co za tym idzie tenże wapń odkłada się w nerkach w postaci kamienia. Natomiast co wypłukuje kamień z nerek ? Jest to smaczny, zdrowy napój, produkowany z pewnych szyszek lub jęczmienia. Jedna z etykiet na butelce, tylko wyciąłem nazwę:

"Autorem wyjątkowej receptury był Juliusz Wagner naczelny arcyksiążęcy piwowar. :censored: już w XIX w. zyskał uznanie środowisk medycznych. Najważniejsze powagi lekarskie zalecały :censored: ze względu na jego liczne walory smakowe i zdrowotne."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegnę lekko od tematu. Jakiś czas temu, pewna młoda parka robiła sobie zdjęcia i to dość... niezwykłe, bo na tle dość dziwnych zabytków. Udało mi się "cyknąć" im jedną fotkę na tle tego rozwalającego się domu, który stoi tu no minimum jakieś 70-80 lat. Rozwala się, ale to już szczegół. Co ciekawego jest w takim "czymś", że ludzie robią sobie zdjęcia? To nie jedyny przykład, ale tylko to zdjęcie zrobiłem.

 

mlodziij0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...