Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Przez kolejne trzy lata polscy kibice będą oglądać ligę włoską w CANAL+. Dzięki nowemu kontraktowi CANAL+ pokaże „na żywo” większość meczów serie a w sezonach 2007/2008, 2008/2009 i 2009/2010.

 

Pakiet gwarantuje widzom, że – tak jak dotychczas – obejrzą w CANAL+ wszystkie najważniejsze mecze ligi włoskiej. Obejmuje on spotkania najlepszych drużyn Serie A w tym Interu Mediolan, AS Romy, AC Milan, Lazio Rzym, a także – w przypadku awansu tego zespołu do najwyższej klasy rozgrywkowej – Juventusu Turyn. Stacja planuje dwie transmisje tygodniowo.

 

Canal +

 

ciekawe co oznacza słowo większość.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podgrzeję temat :twisted:

Kiedyś zdziwiła mnie pewna rzecz, że nic nie piszą o wyłączności na NBA w C+. Sprawę badałem kilka miesięcy temu (czytałem notatki prasowe przez Google) i w sumie stanęło na tym, że NIKT nie mówił o wyłączności NBA w C+...

Wszystkie inne prawa zawierały słowa wyłączność, tylko nie NBA...

 

I co Wy na to ? :)

 

Tu jest przykładowa notka o żużlu w C+ (data 5.09.2006) i zaczyna się:

CANAL+ przedłużył przedłużył wyłączne prawa do transmitowania żużlowych zawodów o Grand Prix.

 

Więcej na http://www.canalplus.pl/canal/prasa?1157452531721

 

A w notce o NBA (też data 5.09.2006) nie ma słówka o słowie wyłączność

Tutaj jest ta notka:

http://www.canalplus.pl/canal/prasa?1158590173739

 

 

Oczywiście inne notki (czy to piłka nożna, czy rugby) mówią o swoich wyłącznościach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przetargu nic cp nie oglosilo / troche minelo/ jak cos kupia zaraz kolton w ps oglasza ,nie wiem skad to ludzie biora , ze cp ma prawo do 10 druzyn. nie maja angielskiej hiszpanskiej francuskiejani wloskiej / najlepsze ligi / polskiej widac ze oferta pilkarska c+ im sie podoba . poczekajmy do poczatku sezonu i po pierwszej kolejce bedzie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy magazyn liga + exstra jest w formacie HD? / chodzi mi o same studio/

tak, Liga+ i Liga+Ekstra od tego sezonu nadawane są w formacie 16/9.

 

 

A dziszejszy dzień w jakim formacie? 4/3? czy HD? liga angielska: man utd - reanding.pozdrawiam :):):)

 

niedzielne spotkanie Man United - Reading, wtorkowe Tottenham - Everton i środowe Reading - Chelsea były w 16/9. niedzielne hity: derby Manchesteru i Liverpool - Chelsea także będą w HD.

 

Edycja RafiX: Wkleiłem dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...