Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

do przedłużania umowy jeszcze parę miesięcy ale chciałbym się przygotować odnośnie MR. Jak to rozegrać najkorzystniej?

Dobierać coś w trakcie trwania tej umowy czy dopiero pytać o MR w czasie negocjacji?

 

P.S. I sorry za offtop ale jest tego typu forum ale odnośnie ofert telefonii komórkowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt jak w stopce.

 

Teraz jak przechodziłem do NC+ to ludzie robili taki myk, że przed migracją dobierali chyba kartę czy jakoś tak a potem tylko negocjowali sam drugi dekoder. Jakoś tak to pamiętam.

Dlatego pytam czy teraz też jest jakieś inne podejście czy czekac do samych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dostaniesz to co mają. Ja też dostałem 5800S, mimo że chciałem mydelniczkę. Wiadomo, mydelniczka jest lepszym wyborem, szczególnie patrząc na soft carbo kontra blue, ale po 3 dniach użytkowania 5800S mam to w kicie, bo wszystko śmiga na 6 TV bez zarzutu. Nawet EPG działa poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam dosyć szybkie pytanie. Z nudów zadzwoniłem do BOA i spytałem o multiroom (nc+ i polsat w jednym domu, racjonalnie byłoby to zunifikować) ofertę przedstawili - 15 zeta/m-c + 99 zeta aktywacji. Nie to jednak mnie dziwi, mianowicie - miłe z głosu Dziewczę przekazało mi, że w wypadku akceptacji mam sie udać do punktu po dekoder (czarny, jak to określiła) i dodatkową kartę. Na moje pytanie o połączenie dekoderów (kabel, wifi), odpowiedziała - NIE TRZEBA. Pytanie następujące: trzeba jednak, czy też nie??

(sprzętowo mam jak sie nie mylę PACE PVR 500 - pozostałość po c+).

Z góry dzięki za info

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowne dzięki. Co prawda zielonego pojęcia czym ADB jest nie mam, ale rozumiem by trzymać się obecnego dekodera jak najdłużej (w zasadzie to nic do niego nie mam, poza tym że mógłby się szybciej włączać po przypadkowym wyłączeniu - kto ma dzieci ten wie o co chodzi). Mogą mnie enceplusowcy zmusić do wymiany dekodera np przy przedłużaniu umowy (dekoder fizycznie jest ich własnością)?

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie odnośnie usługi multiroom w nc+ . Mianowicie mam dekoder HD pvr pace 500GB (bezpłatna dzierżawa, dekoder główny) oraz wiekowy dekoder SD sagem, który działa na drugiej karcie cameleon. Niestety, zaczął on ostatnio szwankować i dodatkowo nie można na nim oglądać programu sportklub - podczas konsultacji z konsultantem nc+ zostałem poinformowany iż na tym dekoderze nie ma możliwości oglądania tego programu. Zaproponowano mi wynajem dekodera z nc+ za dodatkową drobną opłatą jedynie 20 zł miesięcznie i w zasadzie była to jedyna możliwość ze strony nc+. Na moje pytanie czy w takim razie mogę zakupić sobie we własnym zakresie dekoder HD niezależnego producenta, np ferguson i będzie działać z tą kartą cameleon - otrymałem info, iż będzie potrzeba co chwilę parować karty ze sobą i w ogóle będzie to bardzo słabo funkcjonować. Na razie podziękowałem za propozycję wynajmu dekodera za 20 zł i szukam innego sensownego rozwiązania.

CZy w takim wypadku faktycznie zakup dekodera ferguson będzie wymagał ciągłego parowania kart ? A może lepiej kupić dekoder np. z aukcji nBox BSKA Enigma2,ORYG.FLASH! DVBT za około 180 zł i mieć go na własność i bez problemu wtedy oglądać nc+ na tej karcie cameleon - czy tu również będzie występował problem częstego parowania kart oraz jakieś dodatkowe problemy w odbiorze ? Zależy mi na oglądaniu programów HD (mam pakiet silver + cały canal+ hbo cinemax filmbox) i chciałbym żeby wszystko działało bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...