Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapis z regulaminu"Abonent ma prawo zrezygnować z Opcji dodatkowej Multiroom Standard udostępnionej na warunkach ninie

jszej Promocji:1) w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania Multiroom Standard, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu

rozliczeniowego,w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania Multiroom Standard, za pośrednictwem Biura

Obsługi Klienta." jak to interpretujecie można przed okresem 12 miesięcy zrezygnować z multiroom standard czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie można wcześniej, jeśli nawet złożysz rezygnację to MR zostanie wyłączony na koniec ostatniego pełnego 12 miesiąca od chwili podpisania aneksu Multiroom :smile:

 

Zapis z regulaminu"Abonent ma prawo zrezygnować z Opcji dodatkowej Multiroom Standard udostępnionej na warunkach ninie

jszej Promocji:1) w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania Multiroom Standard, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu

rozliczeniowego,w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania Multiroom Standard, za pośrednictwem Biura

Obsługi Klienta." jak to interpretujecie można przed okresem 12 miesięcy zrezygnować z multiroom standard czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv powiem tak to sie nazywa tzw. elastyczność oferty która po wtopie ze startu w lipcu 2013 obiecał pan Julian.Dla mnie to śmiech na sali ze MR trzeba mieć cały czas chociaż się go nie chce mieć ;-) No ale cóż tak to jest jak usługę MR wlicza sie do ''ulgi przyznanej abonentowi'' w ramach zakupionej promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem 30 stron i nie znalazłem odpowiedzi dla siebie.

W tej chwili mam jedną karte c+ ale przeprowadzam się i muszę wybrać opcję MR na 6 TV. Tylko czy stand. Czy prem?

Nie mam dwóch anten, niestety.

Skrętki mam w każdym z pokoi, wejście SAT rownież.

Warto w ogóle brać te białe dekodery, mydelniczki?

Jak z jakością obrazu tych deko np . Do opticum 9600 ?

Jakaś masakra jest czytając niektóre posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 6 dekoderów w nc+ tylko opcja standard, opcja premium jest na 2 dekodery.. Masz instalację z Multiswitchem? Jesli tak to nie ma problemu z opcją standard. Teraz jeśli zamówisz multiroom bezpośrednio w nc+ (telefon, strona www) oprócz czarnego Mediaboxa dostaniesz srebrne mydelniczki 2851S. Jeśli chodzi o te dekodery to ja polecam, jakość obrazu według mnie bardzo dobra. Nie sugeruj się niektórymi zdaniami. Będziesz z jakości zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem 30 stron i nie znalazłem odpowiedzi dla siebie.

W tej chwili mam jedną karte c+ ale przeprowadzam się i muszę wybrać opcję MR na 6 TV. Tylko czy stand. Czy prem?

Nie mam dwóch anten, niestety.

Skrętki mam w każdym z pokoi, wejście SAT rownież.

Warto w ogóle brać te białe dekodery, mydelniczki?

Jak z jakością obrazu tych deko np . Do opticum 9600 ?

Jakaś masakra jest czytając niektóre posty.

 

Dobierz 2 kartę w aps i zainwestuj w spliter. Taniej,szybciej i prościej. A instalacja antenowa to inna bajka i temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja z multischitchem ? Rozwiń myśl.

Pzdr

Przykładowo tu masz więcej szczegółów - http://www.aval.com.pl/aval,multiswitche,61,2,12.html

Generalnie to zrobienie raz a porządnie instalacji tv sat i naziemnej i rozesłanie sygnału Multiswitchem do gniazdek w każdym pokoju tak by niezależnie można było odbierać kanały np. Hot Birda i Astry, dvb-t, radia na odbiornikach sat, tv, radiu. Dodatkowo można położyć sieć LAN by był w każdym pokoju internet przewodowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja z multischitchem ? Rozwiń myśl.

Pzdr

Przykładowo tu masz więcej szczegółów - http://www.aval.com.pl/aval,multiswitche,61,2,12.html

Generalnie to zrobienie raz a porządnie instalacji tv sat i naziemnej i rozesłanie sygnału Multiswitchem do gniazdek w każdym pokoju tak by niezależnie można było odbierać kanały np. Hot Birda i Astry, dvb-t, radia na odbiornikach sat, tv, radiu. Dodatkowo można położyć sieć LAN by był w każdym pokoju internet przewodowy.

 

Dokładnie tak mam poprowadzoną instalację. Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

multischitch i spliter to bedzie najlepsze rozwiązanie. Nie ma co pchać sie w MR od iti

 

Ale, tak ma znajomy na opticum9600 + 5 TV i to nie działa jak należy. Kanałów hd brak, a jak są to gdzieś są porozrzucane, po drugie splitery pracują na seca, a coś tam obiło mi się o uszy, że niedługo nie będzie można korzystać z nc+ na spliterach. Szczerze to jak widziałem jak to działa, wolę dopłacać 50 zł do MR i mieć to w pompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spliter nic nie ma co do odbioru kanałów HD. Na Opticumach wszystko śmiga wyśmienicie. Znajomy ma coś z instalacją. Karty seca.... Nie ma takiej informacji,że będą wycofane. Na dzień dzisiejszy to bajka. Równie dobrze karty conax mogą zniknąć. Będziesz płacił 50,a na początku aktywacja minimum 300. Do tego instalacja po wifi,która nie wiadomo czy będzie śmigać bez zacięć. Jak masz kasę to rób jak chcesz. Za te pieniądze miałbyś doby spliter i jeszcze na browar by zostało lub na prezent dla kobiety. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wyszukiwałem kanały u niego na opticum 9600 i widocznie musi to być wina softu w deko, bo kanałów hd brak.

A jak już byśmy nie brali pod uwagę kosztów to twierdzisz, że splitery to lepsze rozwiązanie od MR.

Myślę, że co ori to ori.

Chcę zrobić to raz a dobrze. Chcę też mieć święty spokój, a nie babrać się z tym czy owym, bo zmienił się soft albo kodowanie, albo jeszcze coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja subiektywnie poleciłbym jednak MR od nc+ a nie splitter, szczególnie jeśli opłata miesięczna Cie nie zniechęca, ale i tak zaraz połowa wyznawców niezależnego sprzętu mnie tu zjedzie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo uważam to za zbyt duże ryzyko w stosunku do seca a na nowym nagra na razie żaden spliter nie chodzi poprawnie, ja osobiście bym się nie pakował w rozwiązania ze spliterami ale to tylko moja skromna osobista opinia i nie będe udowadniał jej w dyskusji 8)

 

Z Conax i parowanymi dekoderami ADB ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...