Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby N-ka podpisała umowę z Warner Brothers, HBO wyszłoby na tym gorzej niż C+. Nie byłoby wtedy praktycznie nic do oglądania, dlatego wydaje mi się, że tego kawałka tortu nie tak łatwo dadzą sobie wyrwać. Ponadto nie rozumiem po co mieliby to robić ? HBO jest dostępne na wszystkich platformach, więc czy to abonent Cyfry czy wspomnianej przeze mnie N-ki ogląda filmy z Sony, Disneya'a czy Warner'a właśnie. Dla mnie to jest wróżenie z fusów. Albo jest coś na rzeczy, co wiesz, albo gdybasz i wzbudzasz niepotrzebne niepokoje o utracie kolejnych wytwórni. Jeśli masz jakiś konkretny dowód, napisz.

Chyba żeśmy się nie zrozumieli. Filmy Warnera pierwszy raz zawsze będą w HBO bo Warner jest właścicielem stacji. Natomiast potem mogą trafić do innych kanałów filmowych, przed premierą w niekodowanej telewizji. Do tej pory działo się to w Polsce na niewielką skalę( choć Cinemax puszcza dużo filmów z Universal) ale uważam, że będzie to trend wzrostowy. Tak jak w USA. Ceny praw do filmów rosną i utrzymanie ścisłej wyłączności nie jest już takie łatwe. Ale czy to takie złe? Wyobraź sobie taką, hipotetyczną sytuację: filmy "Jestem Legendą", "Zodiac" czy "Wall-e" właśnie pokazuje HBO. Jak zwykle w kiepskiej jakości SD i HD. Olewasz więc HBO bo wiesz, że za 4-5 miesięcy będziesz miał okazję zobaczyć je w dobrym HD i napisami w C+HD albo nFilm. Lepsze to niż zapchajdziury klasy B i powtórki Kevina 3 razy do roku.

Jest oczywiście niewielka szansa, że kiedyś Murdoch ruszy poważnie na wschód, kupi, weźmie do kupy i zrobi porządek pod marką Sky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej tak. W takim razie zwracam honor. Szczerze powiedziawszy napędziłeś mi niezłego stracha. Utratę Paramountu i DreamWorks jakoś przeżyłem. Teraz pani z wypożyczalni dzięki mnie zarabia ciut więcej. :wink: Tak samo z MGM. Filmów stamtąd jak na lekarstwo ('Quantum of Solace', 'Walkiria', 'Różowa Pantera 2').Natomiast gdyby Canal+ bądź HBO utraciło jeszcze choć jedną wytwórnię, biorę Multipakiet i przenoszę się do N-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...olewasz więc HBO bo wiesz, że za 4-5 miesięcy będziesz miał okazję zobaczyć je w dobrym HD i napisami w C+HD albo nFilm.

Raczej byłoby to nie wcześniej niż po 12 miesięcach, bo tyle trwają wyłączności na filmy "premium"

Taka sytuacja praktycznie ma już miejsce z kanałem TV1000, który to puszcza coraz nowsze filmy, niekiedy 2-3 lata po premierze w w HBO/C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamówiłem film Wiosła w dłoń zew natury. Film z zakładki premiery. Stwierdzam że ten film miał premierę w Canal+ chyba ze 4 lata temu. W opisie jest napisane że to film z 2009 roku , na zdjęciach z ofertą inni aktorzy inny opis filmu itp. U mnie film z 2004 roku więc z premierą ma mało wspólnego. Proszę sprawdzcie czy też ten stary film wam przesłali na dysk , czy też przez pomyłkę na początku taki wysłali a potem się zorientowali i zmienili. Oczywiście zgłosiłem reklamację parę dni temu i czekam i na razie nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mam , troche chlopakow z dzialu programowego ponioslo z ta data produkcji... film ma juz kilka latek i nie moge zrozumiec dlaczego wsadzili go do dzialu premiery :? Dobra teraz z innej beczki, kilka dni temu zamowilem przez ICA film o tym fryzjerze a wczoraj postanowilem zassac uprawnienia na Czerwone piaski - a tu zdziwienie OBA FILMY MAJA TEN SAM KOD!!! Jaja jakies normalnie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko to jest zupełnie inny film. Nie chodzi tylko o date produkcji bo to ma być sequel zrealizowanego 5 lat wcześniej filmu Wiosła w Dłoń. I właśnie za ten film(siquel) zapłaciłem a mam znowu pierwowzór, którego wcale nie chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mam , troche chlopakow z dzialu programowego ponioslo z ta data produkcji... film ma juz kilka latek i nie moge zrozumiec dlaczego wsadzili go do dzialu premiery :? Dobra teraz z innej beczki, kilka dni temu zamowilem przez ICA film o tym fryzjerze a wczoraj postanowilem zassac uprawnienia na Czerwone piaski - a tu zdziwienie OBA FILMY MAJA TEN SAM KOD!!! Jaja jakies normalnie :/

 

Ja mam całkiem inne kody. Chyba każdy ma inne kody na swoich dekoderach. Jak masz takie same kody to spróbuj pobrać uprawnienia też do tego drugiego filmu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na Czerwone piaski, takiego kitu dawno nie widziałem. 5.5 poszło w błoto, opis tylko zachęcający:-(

 

Popieram. To tak beznadziejny film, ze nawet nie wiadomo o czym za bardzo jest. Podobno to horror: ma wiec 1 minute scen, ktore pod horror mozna podciagnac... Film nie klsy B, ale C lub nawet D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...