Skocz do zawartości

RMF MAXXX dawniej


BiL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam, że RMF MAXXX zacząłem słuchać w wakacje 2012 kiedy dostałem swój pierwszy odtwarzacz MP3, działa do dziś. Grali wtedy fajną muzykę klubową, muzykę pop, a nawet polski hip-hop. Stacja utrzymywała poziom do sierpnia 2016 roku, kiedy grali sensowne numery. Póżniej było coraz gorzej, ponieważ ograniczyli muzykę klubową na rzecz popowego grania. W 2018 roku zaczęła się nowa moda na polski hip-hop, a nawet słyszałem "Rozovoye Vino" Allj & Feduka w wakacje 2018 roku, wtedy nie rozumiałem fenomenu tej piosenki. 3 lata temu MAXXXa dało się jeszcze słuchać, a teraz jest równia pochyła. Dobrze, że było wprowadzone "MAXXXstory", gdzie można było słyszeć piosenki, których dawno nie słyszałem w tej stacji.  Do tego doszedł jeszcze "ShowMAXXX", gdzie były rozmowy z gwiazdami popu. Obecnie omijam tą stację szerokim łukiem, gdyż grają w kółko to samo, albo ucinają piosenki.

 

Dajcie znać, jakie były wasze wspomnienia z RMF MAXXX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem od lipca 2013 kiedy to Rmf Maxx zastąpiło Radio Gra we Włocławku. Na początku było w porządku i radio dawało radę. Dużo klubowej muzyki, sobotnie wieczorne pasmo Hop Bęc In da Mix potem Tiesto Club Life. Teraz jest już dużo gorzej. Włączam głównie dla porannej audycji "Wstawaj nie udawaj". Najgorszy jest ten duet od 9 rano Fiołas i ta dziewczyna. Mega irytują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2013 roku było jeszcze pasmo "Hity są wasze", w którym od 23 puszczali Top 10 stworzone przez słuchaczy :) Dużo klubowych klasyków tam było. I w ogóle prezenter do północy :P Konrad Bogusz zapowiadał na koniec utwory, które będą po północy na antenie - Reni Jusis "Kiedyś Cię znajdę" itd.

Wtedy RMF Maxxx grał przez całą noc wyłącznie po polsku. Było dużo oldschoolowego polskiego hip-hopu, który później wywalili, zostały tylko jakieś niedobitki. Wg mnie dobrze, że wtedy tak zrobili, bo grali noc w noc to samo. Ale dzisiaj jest taka sama sytuacja XD


Gdy jedziesz w nocy taksówką i z radia dobiega Natalia Szroeder - Jane; Edyta Strzycka - Poznaj siebie; Mrozu/Marina - Wenus Mars; albo Maciej Czaczyk - Liście na wietrze lub inne zapomniane i nigdy niedocenione "hity" polskiej estrady, to nie musisz patrzyć w wyświetlacz, żeby sprawdzić, co to za stacja. To na bank będzie RMF Maxxx 😂;) 
Parę miesięcy temu w nocy poprawiałem koleżance bibliografię w pracy dyplomowej i włączyłem sobie RMF Maxxx, żeby grało w tle. I cofnąłem się 5 czy 6 lat wstecz, bo ta playlista nocna nic się nie zmieniła od moich czasów licealnych.
Z takich bardziej alternatywnych rzeczy pamiętam, że grali Piotra Ziołę - W ciemno i zgaduję, że do dzisiaj można usłyszeć w nocy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...