Skocz do zawartości

Targi w Cannes a "N"


adrian700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę jedynie zdradzić, że nie jest to kanał filmowy premium z najnowszymi produkcjami, ponieważ my nie wierzymy w przyszłość takich kanałów

:lol::lol::lol:

A co ma biedak mówić jak wszystko posprzątane.

 

PS.

MGM to nie tylko klasyki, ale mnóstwo filmów z lat 80 i 90.

 

Jeśli nie wierzą w przyszłość takich kanałów, to mam obawy że do pakietów zostanie dołączona TV Niepokalanów :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej stronki:

 

Mogę jedynie zdradzić, że nie jest to kanał filmowy premium z najnowszymi produkcjami, ponieważ my nie wierzymy w przyszłość takich kanałów

 

hahaha śmieszne! Poprostu nie mogą wyprodukować własnego kanału Premium!. Poza tym na razie umowa z HBO jest po stronie Canal+!. Mogliby, choć prawdę powiedzieć.

Edycja: bogdan425 - poprawiłem tu trochę (-), choć jak chcesz, to piszesz poprawnie - dlaczego tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu musze Kwiatkowi racje przyznać ;)

Poza tym napewno nie będzie wszystkich wytwórni. TP nie ma żadnej umowy którąś z Major Film Studios*. Pytanie brzmi, nie ma bo nie chciała podpisać (za drogo), czy też nie ma bo umowy były podpisane z kim innym.

 

 

 

 

*

20th Century Fox (a subsidiary of News Corporation)

Buena Vista/Walt Disney Pictures (a subsidiary of The Walt Disney Company)

Columbia TriStar Motion Picture Group (a subsidiary of Sony Pictures Entertainment)

Lions Gate Films

New Line Cinema (a subsidiary of Time Warner)

Paramount Motion Pictures Group (a subsidiary of Viacom)

Universal Studios (a subsidiary of NBC Universal)

Warner Bros. (another subsidiary of Time Warner)

The Weinstein Company

MGM (another subsidiary of Sony Pictures Entertainment)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec jeśli chodzi o kanały... to tak:

 

disney'a nie bedzie ale jest szansa na kanał z bajkami "A+" od SONY...

"Sony Pictures Television International acquired A+, an anime channel, from Minimax, one of the leading kids TV channels in Central Europe and NBC"

 

a filmowy to niestetybedzie chyba... "MGM Channel Central Europe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wierzą w przyszłość takich kanałów, to mam obawy że do pakietów zostanie dołączona TV Niepokalanów :lol::lol::lol:

Muszę cię niestety zmartwić, ale tak się składa że kanał Puls należący do zakonu Niepokalanów który jest bezpośrednim następcą TV Niepokalanów znajduje się już w ofercie N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wierzą w przyszłość takich kanałów, to mam obawy że do pakietów zostanie dołączona TV Niepokalanów :lol::lol::lol:

Muszę cię niestety zmartwić, ale tak się składa że kanał Puls należący do zakonu Niepokalanów który jest bezpośrednim następcą TV Niepokalanów znajduje się już w ofercie N.

 

Akurat to mnie nie martwi. Tę ofertę mają obowiązkowo wszystkie nasze platformy - wszak mamy teraz bardzo religijny rząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta bo już!

Ciekawe co za filmy by puszczali na VOD za 30zł mc!?

TP oferuje jeden film z VOD nawet za 12zł

TP oferuje również jeden z najdroższych internetów w Europie. Tu akurat bym nie porównywał. A cena za VOD musi być w tych granicach boinaczej będzie bardzo małe wzięcie. Myślę że będzie jednak coś takiego jak limit filmów na mc za te 30zł np 5, 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...