Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Nie są atrakcyjne i nie będą do czasu gdy nie zagraja tam nasze kluby.

Może dla ciebie. Ja co sezon znajduję wiele interesujących meczów do oglądania w LE i LK. Nieraz te zespoły tzw drugiego sortu grają lepsze mecze niż znudzone asiory w LM. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Rok i dwa lata temu zrobili to samo 🤣 Też sprzedali sublicencję TVP 😂

To samo?🤣 Pamięć mam słaba ale to chyba były tylko mecze u siebie i było ich mało. Obecnie to raczej będzie tego o wiele więcej.

 

3 minuty temu, Gizior89 napisał(a):

Akurat na syblicencji meczów polskich drużyn w pucharach viaplay na pewno zarobiło o wiele więcej niż na abonentach 😉

No zarobili nikt w to nie wątpi a mieli wszystko wykupić i tylko dla siebie. Teraz szukaja dodatkowych złotówek milionerzy ze Skandynawii😂 Długo nawojowali na naszym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na telewizorze nawet nie mogę wejść do Viaplay. 

Na telefonie pojawia się w tej chwili "coś poszło nie tak", a jak już uda się wejść to mam menu pomieszane w języku polskim i jakimś skandynawskim.  Prawa też inne. Na przykład przy kafelkach z dyscyplinami mam MotoGP, do których prawa ma u nas Polsat. Transmisje też załączają mi się w innym języku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucas2go napisał(a):

Nastąpiła chyba jakaś awaria w Viaplay, bo teraz na telefonie z androidem mogę oglądać mecz Bayern Monachium vs Bayer Lewerkusen w UHD (wersja duńska kanał Vsport ULTRA HD.

Właśnie widzę, że mam to samo. 

 

To chyba pierwsza (nieświadoma) transmisja w UHD w Viaplay w Polsce. 🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, czerstwy napisał(a):

Coś poszło  nie tak😀

O całym Viaplay można tak powiedzieć.

 

PS. Od wczoraj testuję bardzo przestarzałą wersje aplikacji 4.11. Na ekranie logowania miałem też jakiś skandynawski język (serwis nie był jeszcze dostępny w Polsce).

 

Jeśli wejscie do systemu z tej apki tak was scrashowało, to sorry 😁

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...