Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, _Artek_ napisał:

Ale konsultant napisał mi że bez box-a dla nowych 30zł

Tak, to prawda, jak masz abonament to z boxem 25 zł, bez boxa 20 zł. Jeżeli dojdzie ekstraklasa do Viaplay może być podwyżka, bo abonament na telefon podnosili o 10 zł.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, kisiel95 napisał:

Jeżeli dojdzie ekstraklasa do Viaplay może być podwyżka, bo abonament na telefon podnosili o 10 zł.

Oby nie doszła. Sportu szczególnie na żywo lepiej niech nie dotykają. Wszystko inne co nie musi być nadawane na żywo np. filmy, seriale itp. niech kupują - jestem za tym żeby to było w streamingu i bez reklam ale nie dla sportu, bo nie są na to gotowi.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

W UPC za 130 zł jest internet 1 Gb/s, TV 187 kanałów, Eleven, PSP i Viaplay. Internet kosztuje 80 zł, syfu w postaci 187 kanałów nie liczę, więc Eleven, PSP i Viaplay jest za 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pakiet z taką ofertą to nie powiem gdzie sobie moga wsadzić😂Jedynie ten Viaplay jak ktoś lubi sport ale promocja to żadna.Może będzie jakaś promocja przy starcie PL a jak nie to trudno za PL i KSW nie jest to duża cena.Pytanie czy da się oglądać na czyś wiecej niż 32 cale🤣Bo podobno na tych 32 calach wyglada dobrze.W sumie zawsze można sprzedać 65 cali i kupić 32 i oglądać nowocześnie. Edit ta oferta w takiej cenie tylko na kablu UPC😂A w tych 187 kanałach niby syfu jest sporo treści np sportowych i lepszych niż połowa lub wiecej treści Viaplay🤣

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C+mam Eleven nawet za 8 zł miesiecznie a PSP za free. To czy będzie podwyżka to też nic pewnego niby wcześniej twierdzili że jej nie będzie. Ale i twierdzili że będzie 4K a teraz to i to nie jest pewne. A nawet jak będzie to pojedyńcze transmisje. Oferta jeszcze raz piszę w tej cenie dla tych co mają kabel od UPC dla innych jest drożej dla mnie +25 zeta miesięcznie.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza rodzina za wszystko płaci ok. 190 zł (światłowód z tv z 150 kanałami na dwa urządzenia, telewizja od Play na następne 6 jednocześnie, Viaplay, box od Play, internet na komórkę 60 GB, no limit rozmowy i SMSy, do tego cała reszta jedno urządzenie od rodziny, u której też czasem przebywam okresowo). Praktycznie nie mam Canal+ Premium, Canal+ Sport i Canal+ Sport 2, Sportklubu i niektórych tematycznych Polsatów (Polsat Sport i C+ Sport 3,4,5 oczywiście mam). Ewentualnie jeszcze myślę o youtv pakiecie sportowym za 25 zł miesięcznie (tu będę korzystał z VPN), jeżeli Viaplay nie będzie spełniał oczekiwań.

 

Niestety mieszkam w małej miejscowości, gdzie na moim osiedlu światłowód ma tylko jedna lokalna firma, Vectra ma prawdopodobnie tylko analog cały czas.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie jest taka zła, jak się nie wymieniasz z nikim, chcesz mieć na więcej urządzeń. Brakuje C+ Sport 5 trochę. Też będę myślał o konsolidacji oferty Play powiązanej z przedłużeniem umowy ze względu na Viaplay, abonamentu komórkowego raczej nie będę ruszał.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
15 minut temu, Pawop napisał:
37 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:
Eleven, PSP I Viaplay za 50 zł to jest bardzo dobra oferta, bo przez 2 lata cena się nie zmieni, a szykuje się podwyżka Viaplay w subskrypcji.

To nie jest dobra oferta

Jest bardzo dobra, tylko zapomniałem dodać, że do tego jest jeszcze abonament komórkowy 60 GB za 0 zł też przez 2 lata 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać GP Polski na żużlu nadawany na TTV, czyli jednym z najbardziej dziadowskich kanałów na satelicie i wiecie co:

Życzę wszystkim zainteresowanym, aby Viaplay dało radę tak nadawać PL i F1 ;)

 

BTW: @czerstwy Viaplay na 37 calach też jeszcze wygląda jako tako. Mam takiego starego samsunga FHD w swojej przydomowej kanciapie. W domu, na 65 calach, to z pięciu metrów piksele widać ;)

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...