Skocz do zawartości

Rezygnacja z n-ki


psawczuk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest umowa Standard dostępna TYLKO w BOK i APSiS. Dekoder bez nagrywarki kosztuje 99zł a rec 449zł. Masz wtedy pakiet Informacja i Rozrywka plus 2 dowolne pakiety wybrane przez Ciebie.

 

A co do umów zawieranych przez Infolinię na okres powyżej 12 miesięcy to umowa po zakończeniu 12 miesiąca dalej jest umową na czas określony więc nie gadać głupot tylko przeczytać regulamin. Jest oczywiście też możliwość rozwiązania jej z końcem 13 miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USTAWA

z dnia 2 marca 2000 r.

o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

(Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.)

 

Art. 8. 1. Umowa o świadczenie ciągłe lub okresowe może być zawarta na czas oznaczony albo nieoznaczony.

2. Umowę zawartą na czas dłuższy niż rok poczytuje się po upływie tego terminu za zawartą na czas nieoznaczony.

 

Taka C+ wybrnęła z tego w ten sposób, że umowy zawarte telefonicznie i tak są podpisywane w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam promocje hollywood na 18 miesięcy za 68 zeta, ale zaraz będę dzwonił i składał reklamacje z związku z tunerem TNK który dostałem bo karta w nim jest ważna tylko 3 miesiące a miała być 6. aktywowana musiała zostać 3 miesiące zanim ja dostałem czyli dwa przed tym jak w ogóle podpisałem umowę z n. miała być aktywowana w dniu wysyłki do klienta!

 

a w końcu jak jest z tym kanałem Patio TV, można było zrezygnować bo na liście kanałów go nie widzę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patio TV został chwilowo usunięty z listy kanałów ale ma wrócić od 1 kwietnia... Nie muszę nigdzie dzwonić by znać warunki tych promocji, również te które nie są bezpośrednio wyszczególnione w warunkach Promocji... Nigdy nie ukrywałem gdzie pracuje więc nie mów Mi że wiesz lepiej "krokodylku"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mala zagwozdke, zamowilem n w zeszlym roku pod koniec grudnia, sprzet przyszedl w styczniu i w okolicach 5-10 stycznie aktywowalem enke. teraz pytanie, umowa ktora ma trwac 12 mcy jesli liczona od koncowki grudnia czy od poczatku stycznia? zastanawiam sie czy mam wypowiedziec z koncem roku czy z koncem stycznia?

 

Pierwszy miesiąc aktywacji jest gratis + ilość msc umowy za które płacisz. Wynika z tego, że umowę masz od 1 lutego przez 12 msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowę zawarłem 23 III 2009, aktywacja była chyba ze 2 dni później. Dziś jest 22 III 2010. Chcę rozwiązać umowę, bo podpisując nową mam chyba lepsze promocje. Kiedy lepiej wypowiedzieć umowę - dziś, czy po upływie 12 miesięcy od daty podpisania (np. jutro?). Kiedy jest 1-miesięczny okres wypowiedzenia a kiedy 3-miesięczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę zawierałeś przez APS czy Infolinię? Jak przez APS (Autoryzowany Punkt Sprzedaży) to niezależnie od tego czy dziś czy jutro złożysz rezygnację będziesz miał 3-miesięczny okres wypowiedzenia. Jak przez Infolinię lub www i umowa przeszła na czas nieoznaczony to wtedy masz 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprostujmy kol.@Janusz666 wszystko.

1. Umowę ma zawartą do 31 marca 2010. Po tym terminie umowa przechodzi na umowę na czas nieokreślony

2. Wypowiedzieć z 1 miesięcznym terminem wypowiedzenia mógł do 28 lutego 2010

3. Obecnie ma 3 miesięczny termin wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...