Skocz do zawartości
  • 0

Antena do nki i C+ multipakiet


fifik
 Udostępnij

Pytanie

Mam nadzieję że w dobrym miejscu zakładam wątek. Posiadam nkę i ponieważ nie mogę złapać sygnału ( nie mogę wyjść poza 45 % ) doradzono mi żeby kupić antenę. Czy Antena Corab 900 grafit będzie dobrym wyborem ? W przyszłości planuję jeszcze dokupić multipakiet. Czy to rozwiązanie jest korzystnie,czy też polecacie jakąś inną antenę ? Antena musi mieć dużą czaszę bo podejrzewam że przez tą "nkowską" właśnie nie mogę złapać sygnału. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak będzie dobra. Jeśli masz n-recorder i planujesz jeszcze Multipakiet C+ pamiętaj o dokupieniu konwertera Quad np. takiego - http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=25&id=1121, tak by móc w pełni korzystać z funkcji nrecordera. Sam posiadam ten konwerter (również mam n i multipakiet) i sprawuje się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam jeszcze pytanie, jak połączyć dwa tele na jednej nce ? Niemniej wiem,że jeśli chodzi o c+ to w ogóle mogę pomarzyć ( niezależny dekoder i karta ), natomiast jak wygląda sprawa z nką ? Czego bym potrzebował żeby oglądać nkę niezależnie na dwóch telewizorach ? Multiswitch i jeszcze jeden dekoder ? Ewentualnie ten sam program na obu ? Dzięki,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Panowie , ratunku ! Nie wiem o co biega , wzialem dzis dekoder strong od cyfry (sam multipakiet) podłaczyłem do konwertera (twin na ktorym jest jeszcze kabel podłaczony do n-ki) i tv , en'ke mam podłaczoną do kompa i dostałem szoku , jak właczam dekoder od cyfry to nikna mi kanaly sportklu , sportklub plus na ence !!! wyłaczam stronga od cyfry i sportkluby smigaja bez problemu ! Moze mnie ktos oswiecic co jest grane ?? Konwerter to jakis inverto i nie ma jeszcze 3miesiecy ale nic innego niz on mi nie przychodzi do glowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzieki za odpowiedz , poki co nic nie zrobilem i smiga wsystko ok , dziwne tylko ze zaczelo dzialac poprawnie po całkowitej aktywacji karty , tzn urochomily mi sie te 4kanaly C+ na cyfrze i od tej pory z enka nie mam problemow / zostawic jak jest czy od razu cos z tym robic zeby problem sie nie powtorzył ?

pozdrawiam Pharlap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to sie doczekałem ;/ znowu jak pracują 2 dekodery to niknie mi sportklub na ence , z kolei jak zamieniam kable to w w cyfrze tracę C+sport 2 , czy moge miec juz pewnosc ze to konwerter (nie chciałbym sciagac w ciemno bo to spore wyzwanie) czy moze najpierw wymienic DiSEqC ? tylko ze jeden kabel nie idzie przez DiSEqC tylko bezposrednio z konwertera ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzieki , zrobiłem jak radziłes i niestety dalej to samo , czyli konwerter jakis lipny jak rozumiem ? I od razu pytanie czy gwarancja uwzglednia takie przypadki ?

 

Zamień tunery miejscami i zobacz jak problem będzie się przedstawiał. Podejrzewam, że konwerter ma słabą separację wejść. W sumie dziwne, gdyż jest to Inverto... W ostateczności LNB do wymiany.
tu tylko małe sprostowanie gdyz wprowadzilem w błąd , to nie inverto jak pisalem a interstar / własnie znalazlem paragon/ .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest to jakieś uszkodzenie elektroniki, możliwe, że wada fabryczna. Takie rzeczy podlegają naprawie gwarancyjnej (a w zasadzie w grę wchodzi jedynie wymiana na nowy egzemplarz), o ile oczywiście sprzedawca nie będzie jakimś "cfaniakiem" i nie będzie się wykręcał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam !!!

Ja też mam problem.

Mam n zwykłego n boxa bez nagrywarki do tego zakupiłem canal+ multipakiet dostałem dekoder strong

Po podłaczeniu obu dekoderów nawet przy wyłaczonej n nie mam canal+ sport 2 i orange sport

Jak odłacze n o canal+ to nie ma problemu canal + chodzi jak trzeba.

gdzie jest problem?????/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jest to jakieś uszkodzenie elektroniki, możliwe, że wada fabryczna. Takie rzeczy podlegają naprawie gwarancyjnej (a w zasadzie w grę wchodzi jedynie wymiana na nowy egzemplarz), o ile oczywiście sprzedawca nie będzie jakimś "cfaniakiem" i nie będzie się wykręcał. ;)

Zbieralem sie do tego ze hoho ;d / f-ma było ok , wymienili bez problemu niemniej jednak zalozylem inverto i smiga az milo / dzieki wszystkim za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...