Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rabat 33% na zawsze dotyczy obniżki od ceny standardowej. Jeśli cena planu idzie w górę, zmienia się cena po rabacie.

 

Jeśli dobrze rozumiem, chcąc mieć po przejściu plan premium 4K, zapłacę 33,49 zł. Jeśli chcę dobrać kanały tv i sport, muszę dopłacić 20 zł. Przy tym dodatku zniżka nie obowiązuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, swordfish napisał(a):

Jeśli dobrze rozumiem, chcąc mieć po przejściu plan premium 4K, zapłacę 33,49 zł. Jeśli chcę dobrać kanały tv i sport, muszę dopłacić 20 zł. Przy tym dodatku zniżka nie obowiązuje?

 

No właśnie okazuje się, że jeśli bezpośrednio masz kupione HBO Max, to po starcie Max, obecni użytkownicy są migrowani do jakiego specjalnego pakietu, w którym ceny i funkcjonalności (w tyk 4K i DA) pozostają bez zmian. Dopiero, gdy będziesz chciał przejść na jeden z trzech nowych pakietów, to wtedy jest jak mówisz.

 

Zniżka ma obowiązywać tylko dla trzech pakietów podstawowych, nie dla "TV i Sport". Pytanie tylko, czy do tego "pakietu migracyjnego" będzie można dokupić pakiet dodatkowy, czy już tylko do nowych.

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się okazać, że ten pakiet migracyjny dla tych z rabatami na stałe może mieć ograniczenia, np. brak możliwości rozszerzenia o kanały tv, brak dostępności niektórych tytułów. Znając oferty naszych operatorów, zwykle starzy mają gorsze warunki niż nowi klienci. Czy Max postąpi podobnie? Czy wszystkie innowacje i nowości będą również dostępne dla starych klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że  MAX do nas przychodzi z ogromnym wachlarzem nowych jak i starych propozycji, wszystko w jednym miejscu, katalogi programowe od Grupy TVN, HBO, Warner Bros., Discovery, DC...

Ceny pakietów MAX były już wiadome jak player wprowadzał nowe ceny dotychczasowych pakietów z początkiem nowego roku. Nie było to dla mnie wielkim szokiem jak u większości w tym miejscu teraz, ani zaskoczeniem. Wiadomo było od dawna, że wprowadzą 3 pakiety, a ten najdroższy będzie oferował 4K, Disney+ też będzie miało taki sam schemat tylko czekać cierpliwie jak do naszego kraju przywędrują udogodnienia dla widzów.

Edytowane przez Marek99
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Matemistrz napisał(a):

Ja właśnie dostałem maila od Orange i tam HBO MAX zmieni się w pakiet Standard w MAX.

Dodatkowo można wypowiedzieć umowę zawartą na 24 m- ce do 10 lipca, ale z obciążeniem za przyznane ulgi.

Także w Orange lipa.

Czyli Polsat daje Premium do końca zobowiązania, C+ też Premium, a Orange daje Standard. Czekamy na resztę operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport Player jest tylko i wyłącznie oferowany przez player.pl, więc nie oczekuj na ten serwis w ofercie Polsat Box.

Kanały Eurosport oraz ich treści będą dostępne w dodatkowym płatnym pakiecie "Kanały TV i Sport" za 20zł/mies.

Nie wiadomo czy zostanie ten pakiet odblokowany w ramach abonowania MAXA za pośrednictwem operatora za dodatkową ceną.

Czy po prostu będzie to w jakiś sposób ukryte. Tak jak z treściami sportowymi, jak ktoś wybiera pakiet CANAL+ online Filmy i Seriale bez sportu.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi 4K nie potrzebne, bo nie mam tak szybkiego internetu a jeśli ktoś chce mieć taniej to jest jeszcze szansa na kupienie rocznego pakietu za ~235 zł. Zostaniecie wtedy przemigrowani na pakiet standardowy warty 29,99

 

Swoja drogą, dostałem e-mail i powiadomienie od Playera, że jako użytkownik dostanę zniżkę na start Maxa. Ciekawe jak to będzie wyglądać i czy jest szansa na około 20 zł miesięcznie za Standard (bez reklam)

Edytowane przez bredny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange pozwala wypowiadać umowy terminowe w całości, bez konsekwencji z związku ze zmianami HBO Max-> max standard

Jeśli serwis był w pakiecie w zobowiązaniu.

 

Klienci posiadający pakiet Orange Love Extra lub Orange Love Premium:

- uprawnieni są do rezygnacji z brakiem naliczenia kary z całego pakietu,

- zrezygnować można najpóźniej do 30 czerwca 2024 r.,

- rezygnacja następuje z datą bieżącą, nie wcześniej niż 11 czerwca 2024 r.,

- Doradcy w systemie od razu widzą informację o takich Klienta i mogą potwierdzić, że rezygnacja bez kary. Można to np. zrobić na czacie, a ten sobie potem zachować.

 

Klienci posiadający pakiet HBO z umową na czas określony:

- uprawnieni są do rezygnacji z brakiem naliczenia kary tylko za pakiet HBO

- zrezygnować można najpóźniej do 30 czerwca 2024 r.,

- rezygnacja następuje z datą bieżącą, nie wcześniej niż 11 czerwca 2024 r.,

- Doradcy w systemie od razu widzą informację o takich Klienta i mogą potwierdzić, że rezygnacja bez kary. Można to np. zrobić na czacie, a ten sobie potem zachować.

 

Klienci posiadający pakiet HBO z umową na czas nieokreślony:

- brak kary za rozwiązanie umowy,

- dezaktywacja do 3 dni od zlecenia wyłączenia,

- Doradcy w systemie od razu widzą informację o takich Klienta i mogą potwierdzić, że rezygnacja bez kary. Można to np. zrobić na czacie, a ten sobie potem zachować.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, muza_tv said:

No właśnie dziwi mnie, że ludzie nie potrafią czytać. Bo dla tych co mają HBO Max bezpośrednio nic sie nie zmiania - cena i funkcjonalności pozostają bez zmian. WIęc w tej samej cenie pozostanie ci 4K. I nie wiem po co to biadolenie, o zmuszaniu. Nikt nikogo nie zmusza. Będziesz miał po staremu.

Sam nie potrafisz czytać. Będzie premium przez pewien czas, a potem wylądują w niższym pakiecie. Podwyżka nieco odsunięta w czasie.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Pawop said:

W bezpośredniej zostajesz na specjalnym pakiecie i masz wszystko to samo co miałeś.

Ten specjalny pakiet to po prostu premium. Tak przenieśli moich znajomych w Bułgarii do Max. Ale nie na zawsze.  Ktoś wcześniej wspomniał o rynku amerykańskim, gdzie jeszcze dawniej przetarto ścieżki, po pół roku bonusu premium, degradacja do standard. Nic nie jest dane na zawsze, skalkulowali sobie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...