Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co jak co ale strone internetowa jesli chodzi o informacje itd to maja beznadziejna

Dlaczego...

Są wszystkie potrzebne informacje, przedstawione w formie prostego i konkretnego serwisu. Lubię takie proste i rzeczowe strony, a nie cierpię zbędnych wodotrysków.

Na stronie brak jest newsa odnośnie nowych kanałów. Myślę, że to celowe działanie. Jak nowe kanały się pojawią to i info na stronie też będzie. Nie muszą się spieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie wygląda nowa strona TNK w wersji roboczej na wikipedii? Sam ją przerobiłem: http://pl.wikipedia.org/wiki/Telewizja_na_kart%C4%99

 

Małą poprawkę musisz wprowadzic do tej strony w stacjach radiowych. Brakuje tam stacji RMF FM która też nadaje FTA ale sie nie wyświetla jako RMF FM. Jak wróce do domu to podam jak sie identyfikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
a co to znaczy?

 

O ile mnie pamięć nie myli jest to kanał (EPG) wykorzystywany przez dedykowane do CYFRY + odbiorniki. Jako ścieżka dźwiękowa (niekodowana) nadaje właśnie stację RMF FM. Tak jest już od ładnych kilku lat także jak się tylko zmieni nazwę można spokojnie używać jak radio. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam taką prośbę do wszystkich techników z TNK. Słuchając swojego ulubionego internetowego radia.

Pojawiła się w nim informacja, że stacja jest już dostępna dla abonentów platformy N.

 

Proszę więc o dołączenie RADIO ŻNIN do oferty TNK.

Jeżeli jest dostępna poprzez HB lub ASTRĘ.

 

Ale nawet nigdy nie spotkałem się z czymś takim.

W każdym bądź razie. Dziękuję z góry.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tych informacji nie potwierdził, wiec proszę, abyśmy nie pisali takich rzeczy na forum, a jeżeli już to podajmy podstawę (np. dołączono kodowanie Conax dla TNK)

Są różni ludzie - niektórzy nie znają się na tym wszystkim i wierzą, we wszystko co podane jest na tym forum - a później się denerwują i obrażają innych (zapraszam na komentarze w SatKurierze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to znaczy?

 

O ile mnie pamięć nie myli jest to kanał (EPG) wykorzystywany przez dedykowane do CYFRY + odbiorniki. Jako ścieżka dźwiękowa (niekodowana) nadaje właśnie stację RMF FM. Tak jest już od ładnych kilku lat także jak się tylko zmieni nazwę można spokojnie używać jak radio. Pzdr.

Ten RMF (EpgOpenTV) to tło dla Epg Cyfrowego Polsatu. Śmieszna to sytuacja bo RMF jest oficjalnie kodowany. Cóż: "A to Polska właśnie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Skąd taka irytacja - pisząc, że nadaje tak od kilku lat chciałem zaznaczyć, że można na tym kanale polegać i śmiało zmieniać nazwę. Gdyby to było tylko na chwilę sądzę, że nie było by sensu zmieniać nazwy i na stałe umieszczać tego kanału na liście odbiornika i tyle. Pzdr.

 

P.s. I chciej tu człowieku pomóc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawiłem stacje radiowe. teraz może być? Jak coś to dawajcie pomysły ja postaram się je zeralizować

 

Nie wiem czemu tego wcześniej nie dostrzegłem ale brakuje jeszcze radia Planeta FM. Ono też nadaje FTA i bez problemu możemy je odbierać na TNK :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...