Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie te kanały śmigają bez zarzutu.Może wprowadzą Canal+HD jak Cyfra wprowadzi Canal+Gol HD i Canal+Weekend HD do swojej oferty w październiku.Po cichu liczę,że wtedy nam uzupełnią również ofertę o brakujące kanały w HD.Wkurza mnie ,że muszę teraz oglądać ligę angielską w SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:Czy mając w MM analog nieokreślony i dtv na czas określony(niby promocja bo cyfrówka10 zł za dostęp+10 zł za komfort)do tego posiadam Canal+ umowa obowiązuje jeszcze kilka miesięcy i podobnie z HBO.Do tego mam jeszcze net.Czy w związku z tą podwyżką na DTV która ma być od stycznia mogę wymówić telewizję analogową i cyfrową bez konsekwancji?Chciałbym pozostawić w MM jedynie internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak.Ja mam taka sprawę,kupiłem sobie ostatnio PS3 i chce podłączyć ja do neta.Typ na infolini podpowiedział mi żebym kupił routera tak też zrobiłem.Jedyny problem że nie ogarniam z podłączeniem i skonfigurowaniem.Czy ktoś mógłby mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodali dlatego,bo kanał ma bardzo wysoką oglądalność.Według ostatnich informacji kanał ma 2 miejsce pod względem oglądalności wśród kanałów muzycznych.Poza tym będzie w DVB-T i chyba każda kablówka będzie musiała ich dodać.Ja tam za to się cieszę,że Multimedia jako jeden z nielicznych operatorów kablowych w Polsce ma VH1 Classic w swojej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zmiany operatora (Vectra -> Multimedia) i mam do Was pytanie: jak jest z ofertą cyfrową w MM? Chodzi mi o pakiet "cyfrowy komfort" i dostęp do kanałów w wersji cyfrowej. Wiem, że w analogu jest sporo kanałów, ale czy 100% kanałów jest w wersji cyfrowej, a tylko część w analogu, czy może są kanały, które są w analogu, a nie ma ich w wersji cyfrowej? Pytam, ponieważ zastanawia mnie, czy żeby oglądać wszystkie kanały (przynajmniej teoretycznie) będę musiał się przełączać pomiędzy dekoderem a odbiornikiem telewizyjnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Czy ktoś orientuje się może kiedy Multimedia wprowadzi Multiroom ? Niestety na infolinii nie można niczego rzeczowego się dowiedzieć a informacje są totalnie różne. Obecnie Multimedia oferuje drugi dekoder telewizji cyfrowej

za podwójną opłatą abonamentową. Mało tego !!! Ostatnio dowiedziałem się że jako ich klient nie mogę mieć promocyjnej tańszej aktywacji na drugi dekoder. Miałbym zapłacić za aktywację 49 zł za tv analogową plus 402 zł za tv cyfrową to jest 451 zł !! lub 805 zł za dekoder z dyskiem !!! i płacić za miesięczny abonament dodatkowo ok 150 zł przy już 216 zł daje mi to 366 zł. To jest skandaliczny dramat, zważywszy że konkurencja (wszyscy) mają multiroom w cenach od zera do 45 zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też zauważyłem że się wycofali z GPW :D. A odnośnie konkurencji? Nigdy w tym naszym kraju nie będzie zdrowej konkurencji. Są to wszystko zmowy bardzo cichutkie.

Ja tam czekam na normalne uruchomienie (moce nadajników) naziemnej DVB-T i papapa. Na razie naziemna tnie więc trzeb jeszcze chwilkę poczekać. Za większość kanałów naziemnej DVB-T w multimedii trzeba płacić największy abo. Po co i dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizje kablowe, które chcą dołączyć Orange sport do swojej oferty, mogą zgłaszać się na adres: dystrybucja [malpka] orangesport.pl . Wystarczy podać adres kontaktowy - w odpowiedzi otrzymają bezpłatnie karty dekodujące kanał.

 

Z kolei pod adresem: podkabluj [malpka] orangesport.pl stacja przyjmuje zgłoszenia od widzów, którzy chcieliby oglądać Orange sport w "swojej" telewizji kablowej. Wystarczy podać jej nazwę - przedstawiciele handlowi Orange sport skontaktują się z operatorem.

 

 

Czekamy na ruch ze strony Multimedi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...