Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Według informacji jakie otrzymałem od telewizji Polsat S.A na dzień dzisiejszy trwają negocjacje z siecią Multimedia Polska S.A w sprawie przywrócenia do pakietu podstawowego telewizji polsat ale tylko wtedy gdy uda się polsatowi uzyskać satysfakcjonujące warunki informacje tą otrzymałem od pani Sylwi Marczak dział handlowy telewizji polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy problem z dżwiękiem DD5.1 canal+filmHD występuje tylko u mnie? Bo NGH gra w DD , wcześniej TVP HD bez zarzutu. Wiem że nie wszystkie filmy mają nagrane w DD, ale sprawdziłem na stronie C+ dziś są DUchy GOI,lektor zapowiedział DD + plansza :/:sciana: a dzwięk w stereo. Pasek info pokazuje tylko nieaktywne ikonki.Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W Gdyni zamiast PC tylko telegazeta Bloomberg a to raczej bardzo zły znak :lol2:

 

zresztą będąc klientem MM można się przyzwyczaić do takiego stanu rzeczy - że kończące się (pewnie promocyjne albo b. korzystne) umowy z nadawcami nie są przedłużane a zamiast nich zawierane są nowe (albo po prostu wrzucane są kanały FTA) a nam oferowane są niekoniecznie ciekawsze zamienniki - Filmbox za Travel, TVP Sport za Eurosport, czy TV5 za Extreme Sport Channel (!) żeby jeszcze byli na tyle kumaci żeby dorzucić coś w miarę porządnego FTA (4fun.tv, TVP Historia czy Patio TV) ale na to oczywiście nikt jeszcze nie wpadł...

 

zresztą i tak najłatwiej kanał wyłączyć albo zostawić śnieg (tak jak było z Viasat Explorer czy TVN Gra) :mrgreen: bo oczywiście wszystko da się wytłumaczyć troską o "zmienne gusta klientów" które są z pewnością nieustannie monitorowane przez MM :brawo:

 

już od dawne nie ma za bardzo za co pochwalić tą kablówkę - nawet UPC wydaje się w powyższych kwestiach przyjaźniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno nie kożystam z usług tej "najlepszej kablówki w kraju'' same minusy zaczynając od jakości programów a kończąc na niezrozumiałych dla mnie posunięciach cenowych "opłata za zmniejszenie pakietu po umowie promocyjnej"A już szczytem beznadziejności jest brak w pakiecie socjalnym programów ogólnie dostępych w Lublinie czyli Polsat ,TVN i TV4.Zostaje tylko TVP 1i2 TVP Lublin i TVP Polonia i za to jeszcze trzeba płacić 3,99.Trzeba też bardzo uważnie śledzić czas umowy promocyjnej bo można być niemile zaskoczony,a napewno nikt o nowej cenie "normalnej nie poinformuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia jak zwykle pokazały "klasę"... Podobnie jak po zakodowaniu PZiU została czarna plansza, tak samo teraz zniknął Polsat 2. Rano pojawił się kanał Polsat Play, a teraz czarna plansza. Nie wiem jak można tak robić sobie jaja z widzów, zabierając dwa kanały. Ich obowiązkiem powinno być podpisanie stosownych umów z Polsatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia ma wogóle swoich abonentów gdzieś. Wycofali największy kanał sportowy w Europie na rzecz marnego TVP Sport, na którym fajne są tylko sportowe wieczory. Nie wiem czy wiecie, ale Eurosport wykupił prawa do bundesligi na wyłączność w Polsce od nowego sezonu. Tak więc SportKlub będzie całkowicie nie potrzebny bo tam nic nie ma! Mam nadzieje, że wprowadzą znowu Eurosport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja np zastanawiam się, kto jest odpowiedzialny za przekaz w Olsztynie. Od kilku miesięcy na TCM są napisy w nieznanym mi języku. Wiem. Należy sie ksztalcić. Tylko czemu uszczesliwiac wszystkich na sile. Jesli jest ktos kto zna kogos, kto moze to zalatwic u szczytu wladzy w MM w Olsztynie, bede wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś dostałem rachunek Multimedii i na kopercie są podane nowe kanały które mają wejść do oferty cyfrowej;Discovery HD,BBC HD,Religia.TV i BBC Knowladge który u mnie już jest.Ponadto od stycznia przyszłego roku w analogu w miejsce Jetix albo Jetix Play ma się pojawić Nickelodeon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z listu, który ja otrzymałem wynika, że w zamian za pojawienie Nickelodeona znikną zarówno Jetix jak i Jetix Play. Rozumiem, że MM musi uciekać się co tu dużo mówić do szantażu, zabierając popularne kanały do cyfrówki, ale niech w tym momencie zmniejszy abonent za pakiet niby "Komfort". Od stycznia zniknęły już 3 kanały, w zamian za które nic się nie pojawiło, a sieć każe do abonamentu analogowego dokupić jeszcze cyfrówkę - bez żadnych zniżek dla obecnych abonentów (bo dla mnie 3 miesiące jałmużny w postaci abonamentu za 1 zł to nie jest opłacalna oferta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, analog traktowany jak zwykle po macoszemu - spadają TVN Gra, Viasat Explorer czy Polsat Zdrowie a na ich miejsce nie można się doczekać nawet większości polskojęzycznych kanałów FTA :/ to się chyba nazywa niedotrzymywanie umowy - ciekawe czy jakbym ja zamiast 52.50 ,- płacił 49,- to wszystko uszłoby mi na sucho tak jak MM....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...