Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@brozeros

Ja już się wszystkiego dowiedziałem. Dekoder umożliwia odbiór kanałów HD, ale warunek jest taki, że musisz mieć doprowadzony światłowód. Jeśli w IPTV weźmiesz Komfort i dokupisz pakiet sport, a nie masz możliwości odbioru kanałów HD to nie będziesz miał PS ani PS HD. W takim przypadku mimo, że w pakiecie sport są kanały HD i płaci się za nie to ich nie ma i nie ma z tego tytułu obniżonej kwoty za ten pakiet. :) Pytałem o to na infolinii czy w pakiecie Sport mogą włączyć zamiast PS HD zwykłego PS, odpowiedzieli, że nie. Zatem jeśli u kogoś nie ma możliwości odbioru kanałów HD, a wykupi się pakiet zawierający te kanały, przepłacamy i nie ma żadnej możliwości rekompensaty. Tym samym nie mogąc mieć kanałów HD, a chcemy mieć PS, musimy wziąć Komfort+.

 

kro7ik

W pakiecie sport są nie tylko kanały HD, np: Sportklub+, Polsat futbol, i PS extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

 

Dziękujemy za kontakt z naszą Firmą.

W nawiązaniu do Pana wiadomości z dnia 12.01.2011 z przyjemnością informujemy, że od dnia 01.01.2011 w naszej ofercie będą dostępne programy z grupy Polsat między innymi Polsat Sport.

 

Od dnia 01.01.2011 dostępne będą dla klientów posiadających Telewizję Cyfrową programy Polsat Sport, Polsat News oraz Polsa2

 

Od dnia 01.03.2011 powyższe programy będą już dostępne dla klientów posiadających Telewizję Analogową.

 

Od dnia 01.03.2011 dołączą również do naszej ofert Telewizji Cyfrowej programy Polsat Cafe, Polsat Sport Extra, Polsat Sport HD, Polsat Futbol, Polsat film.

 

Program Polsat Sport dostępny będzie w pakiecie Sport.

W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt - służymy pomocą.

 

Zapraszamy również do kontaktu z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 244 244 244.

 

ale oni mają [beep] w MM sami niewiedzą dokładnie kiedy co będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do nich pisałem i dostałem odpowiedź jak to jest z Polsatem Sport.

 

"W nawiązaniu do Pana wiadomości z dnia 15.01.2011 informujemy, że Polsat

Sport był włączony testowo w pakiecie Basic.

 

Obecnie kanał Polsat Sport dostępny jest w Pakiecie Sport dla klientów

posiadających pakiet Komfort."

 

Więc Polsatu Sport w DTV bez wykupionego pakietu Komfort mieć nie będziemy.Wypada czekać do 1 marca aż ten kanał trafi do analogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy doczekamy się kiedykolwiek Eurosport 2 - ostatnio do nich pisałem w tej sprawie..to nic nie odpisali... może ktoś z Was niech jeszcze raz się do nich odezwie w tej sprawie..z lekkim naciskiem na włączenie ;] bo jak pewnie wiecie w E2 Bundesliga i 2.Bundesliga na wylacznosc do 2015 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni nie przejmują się takimi mailami; można się zapisać na śmierć a oni i tak zrobią to co będą chcieli;

odpowiedź na pytanie o ES2 to ja Tobie napiszę (odp. standard nr 6 na na jakikolwiek kanał):

„informujemy, że na chwilę obecną nie są planowane zmiany w ofercie programowej. Dziękujemy jednak za cenne uwagi i sugestie dotyczące oferty firmy Multimedia, zostaną przekazane do działu marketingu. Mamy nadzieję ,że nasza oferta programowa zostanie wzbogacona o nowe ciekawe programy, które spotkają się z Pana zainteresowaniem i akceptacją.”

 

p.s.

dzisiaj o 1:00 w nocy mecz Agnieszki Radwańskiej na AO, oczywiście tradycyjnie jak to wielokrotnie bywało podczas wielkich szlemów ES puści ten mecz na 2 programie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...