Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z MM w Gorzowie,wziąłem sobie pakiet sportowy.Kosztuje 7 zł a pierwsze 2 miesiące 30 gr.I już nawet mi dodali więc mogę powiedzieć że jestem jak nigdy zadowolony z Multimedii.

 

Edit.A Sportklub też jest w tym pakiecie Sport ? Bo wszystkie sportowe mam a ten mi się nie włącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z analogu wypadają TELE5, Polonia1 i Fashion TV. W zamian tak jak było pisane, Polsat News, Polsat Sport i Polsat2. W mojej miejscowości nie ma ani TELE5, ani Polonii1, ani Fashion TV. Na infolinii twierdzą, że w związku z tym kanały Polsatu otrzymam dodatkowo do oferty. Czyli trzy kanały więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że zniknęły jeszcze nie świadczy, że nie można ich odbierać. Z tego co widzę, to nadal wszystkie kanały są dostępne w pakietach w których "powinny" być. Ale faktycznie, to trochę dziwne, że usunęli te kanały ze swojej strony.. Chociaż szczerze mówiąc nie miałbym nic przeciwko żeby wszystkie kanały Polsatu były dostępne w pakiecie podstawowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W biurach obsługi w cennikach mają zaznaczone polsaty. Już od kilku dni nie ma tych kanałów na stronie, znów zmniejszyła się cena za DTV do 49 zł. Dzwoniłem na infolinię już po tym, jak zniknęły te kanały ze strony i potwierdzili mi, że kanały polsatu są w ofercie, ale może być zmiana kanałów w poszczególnych pakietach. Być może PS np. w IPTV będzie już w pakiecie Komfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Polsatu nie wejdą za inne kanały tak wynika z emaila którego dostałem z eboku

"Witamy,

 

Dziękujemy za kontakt z naszą Firmą.

Na wstępie serdecznie przepraszamy za przedłużony czas oczekiwania na odpowiedź, jest to spowodowane dużą ilością maili od naszych klientów.

 

W nawiązaniu do Pańskiej wiadomości z 8 stycznia 2011 roku uprzejmie informujemy, że wprowadzenie kanałów grupy Polsat nie jest związane z wycofaniem innych kanałów z naszej oferty.

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt - służymy pomocą.

 

Zapraszamy również do kontaktu z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 244 244 244."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeszukałem trochę forum, ale w ostatnich wątkach nie znalazłem porównania jakości DTV i IPTV, miło by było gdyby nie odesłano mnie do Wikipedii bo teorie ja znam, ale nie wiem jak wygląda to w praktyce, w Multimedii. W ostatnich latach użytkowałem Cyfre+, i chciałbym też wiedzieć czy skok do IPTV będzie bardzo bolesny czy ta się przeboleć te różnice, bo z racji cenowego bicia na głowę, rozsądek zwyciężył i przerzucam się na IPTV w MM. Wiem, że bliżej jej do kablówki niż do cyfrowej tv, ale chciałbym usłyszeć to z ust kogoś kto ma do czynienia z tą tv.

 

Drugie pytanie to to czy przy podpisaniu umowy na TV IPTV dostane w ramach umowy dekoder który umożliwi mi odbiór kanałów HD? Wg strony internetowej niestety nie, jeśli da się to zmienić to wiąże się to z jakimiś kosztami? Biorę sobie dwa dekodery i jeden przydałby się z możliwością odbioru HD.

 

Kolejna sprawa to jak wyglądają kanały HD w IPTV, nie spodziewam się igły jak na c+, ale mam nadzieje, że obraz będzie miał coś wspólnego z HD.

 

I Pytanie które ktoś już tutaj zadał, ale nie otrzymał odpowiedzi: Czy nic nie stoi na przeszkodzie w odbiorze Polsat Sport HD, jeśli nie posiada się Polsatu Sport(tak zostały dobrane pakiety, że jest taka możliwość)? Chodzi mi oczywiście o IPTV

 

Zadaje te pytania bo w najbliższym czasie nie mam możliwości odwiedzenia punktu MM.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo odpowiem. Skok w dół co do jakości u mnie jest spooory. To, czy dostaniesz dekoder HD zalezy czy u Ciebie jest technicznie możliwy odbiór HD. W Dębicy u mnie nie ma. Mam dekoder jak z późnych lat 90-tych z eurozłączem i niczym więcej. Ale płacę 18,95 za Cyfrowy Dom. Jeśli nie będzie w twoim mieście HD to ostrzegam, że mnie informowano że nie mogę kupić pakietu w którym są kanały SD i HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniono na stronie MM ofertę DTV i IPTV. Według MM w Komfort są: TV Biznes, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Futbol, Polsat Sport HD, Polsat 2, Polsat Play, Polsat Cafe. NIe ma Polsatu Film. Komfort HD kosztuje 59 zł. Są nowe ceny (dość komiczne) pakietów dodatkowych:

Rozrywka 44,41 zł

Canal+ 39,37 zł

Adult 25,23 zł

Film 10,10 zł

Filmbox 15,14 zł

AXN 6,06 zł

Kids 8,08 zł

Cinemax 20,19 zł

HBO 25,23 zł

HBO HD 6,06 zł

Sport 7,06 zł

Canal+ HD 6,06 zł

HD 19,18 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...