Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie to nie wiadomo na razie jak to jest z Polsat Sport. W szczegółach oferty IPTV występuje on w Komfort +, a jeśli wejdzie się w porównywarkę to tam Polsat Sport zaznaczony nie jest w Komfort+ tylko w pakiecie Sport razem z Polsat Sport HD, chyba trzeba zadzwonić na infolinie.

Czy jeśli się weźmie pakiet Komfort i Sport i okaże się, że nie ma w nich Polsatu Sport, to Polsat Sport HD będzie działał w każdym miejscu gdzie Multimedia oferuje IPTV, czy są jakieś regionalne ograniczenia odnośnie kanałów HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście są już nowe kanały pod nazwami: Test1, Test2 itd. NIe ma przekazu, jest info i EPG.

18 Polsat 2

33 Polsat News

39 TV Biznes

312 Polsat Sport

321 Polsat Futbol

322 Polsat Sport Extra

427 Polsat Film

516 Polsat Play

517 Polsat Cafe

EDIT 09:54 Komfort: 18, 33, 312, 516, 517

Basic: 312, 516, 517

Nie wiem dlaczego nie ma TV Biznes... Na jednym dekoderze u mnie obraz na TVS jest za II razem, a na drugim dekoderze normalnie działa TVS, ale nie ma Travel Channel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 01.01.2010 PSE był normalnie w analogu, a teraz tylko w pakiecie Sport...

http://rapidshare.com/files/440215257/MM_wedlugmnie.txt - kanały w MM według mnie.

Nikt nie zauważył, że Komfort DTV dla nowych abonentów kosztuje nie 49, a 59 zł ;)

Do kwietnia trzeba przetrzymać, a później koniec kilku - kilkunastu lat z nimi :) W normalnej Cyfrze+ za 64 zł 95 kanałów. Tutaj za 59 zł 71 kanałów - no litości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ szymaxxx napisałeś, że PS jest w pakiecie Komfort, ale chyba nie w IPTV, bo właśnie jestem u znajomych i u nich nie ma.

@ Piotr w IPTV tak jak napisałem w pakiecie Komfort nie ma PS.

 

Mam taką prośbę jeśli piszecie, o pakietach i programach to podawajcie informacje, czy dotyczy to DTV, czy IPTV, bo póki co jest chaos. Na pewno pomoże to wszystkich.

Mnie głównie interesuje, czy PS jest w pakiecie sport IPTV, mógłby ktoś sprawdzić.

Tak w ogóle polecam, jak już ktoś tutaj napisał chodzenie do biur multimedii, w Kutnie pakiet Komfort IPTV kosztuje 24,5 zł, umowa na 12 miesięcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Odwaliło im i PS jest od Cyfrowy Komfort plus. W IPTV. A co do cen to masz rację. Ja płacę za Cyfr. Dom 18.95zł. Tyle że jak brałem to były PS-y w nim a w Komforcie nic ciekawego (24zł). Teraz jest inaczej ale [beep]ne warunki promocji nie pozwalają mi przejść na Komfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...