Skocz do zawartości
  • 0

"N" i multipakiet z HD i tv cyfrowa


Wladek87
 Udostępnij

Pytanie

Witam.

Chciałbym mieć telewizje platformy N wraz z Nboxem oraz multipakiet canal+ wraz z opcjami HD oraz telewizje cyfrową naziemną(po to by mieć Polsat) . Nie chcę dzierżawić dekodera od Cyfry+, więc zamierzam zakupić dekoder HD, który również posłuży do odbioru tv cyfrowej naziemnej.Chciałbym mieć też możliwość nagrywania odbieranych kanałów. Czy istnieje możliwość żeby kupić taki dekoder i podłączyć do nboxa żeby mi to wszystko umożliwił?

Myślałem o Fergusonie 8900 HD PVR z opcją nagrywania na dysku zewnętrznym, jeśli dobrze rozumiem to pozwoli mi nagrywać telewizje cyfrową naziemną oraz kanały z multipakietu, a czy jest możliwość nagrywania także programów z Nboxa? Prosił bym o pomoc w dobraniu sprzętu, może istnieje jakaś tańsza opcja?

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ferguson nie pozwoli na odbiór naziemnej telewizji cyfrowej, bo nie ma głowicy DVB-T. Póki co założenia spełnia Technomate TM-6900 HD Combo (póki co brak spolszczenia menu) lub Globo HD TS 1 (jeszcze nie ma go w sprzedaży - pojawi się za tydzień, może dwa). Żaden z w/w tunerów nie pozwoli na nagrywanie z nboxa, bo to niezależnie urządzenie. Nagrywać możesz jeśli wybierzez nbox recordera. Wtedy multipakiet i DVB-T nagrywasz na osobnym tunerze, a n na nbox recorderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Globo HD TS1 ma być droższy o ok. 120 - 150 zł od Globo HD S1. Szczegóły poznamy za jakieś 2-3 tygodnie.

AB IPBox 900 obsługuje DVB-T, ale o ile dokupisz mu odpowiednią głowicę. Dodatkowo w jednym czasie może mieć zainstalowaną jedną głowicę, więc to nie będzie combo. Jeśli już ABIPbox to 9000 HD - on ma możliwość instalacji dwóch głowic - w zestawie jest satelitarna, dokupujesz DVB-T i jest odbiornik combo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...