Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Pawop napisał(a):

Masz polskie Prime?
Na górnym pasku klikasz w Subskrypcje, potem w kafelek SkySho

Naturalnie że PL konto. Link który zapodał @escapers nie otwiera mi się na niczym i nieważne czy użyję vpn czy nie.

Również strona którą zapodaje na zdjęciu to ja takiej nie widzę ani w Prime, ani na Amazonie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie nie poszło czy to z vpn czy bez.

Choć chyba Prime Video ma Windscribe na oku😄

A tak w ogóle to Firefox jakby już nie ten sam co kiedyś.

Sat Kuriera strony głównej to ze 3 lata otwiera tylko na 5-10 sekund i mrozi bez względu na to czy włączę blokady reklam czy nie.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ktosiu napisał(a):

Wszędzie tak masz, jak chcesz subskrypcję innych kanałów to musisz kupić usługę bezpośrednio przez nich. 

Niekoniecznie. W aplikacji Apple TV można mieć agregator treści z D+, Max i SkySho przy subskrypcji bezpośrednio u nadawcy.

W Apple TV wyszukuję tytuł i od razu w pierwszej kolejności szuka w serwisach, które mam podpięte i opłacam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym bądź razie u mnie nie  ma ani w tablecie ani w TV takiej opcji.  Nawet w pomocy pisze że jak nie działa to należy zasubskrybować ponownie przez aplikację AppleTV. 

 

W przypadku niektórych kanałów Apple TV możesz zalogować się do witryny lub aplikacji tego kanału przy użyciu tego samego identyfikatora Apple ID, którego używasz do oglądania treści w apce Apple TV.

Jeśli masz problem z uzyskaniem dostępu do subskrypcji kanału Apple TV w apce Apple TV, być może musisz anulować subskrypcję w witrynie lub aplikacji tego kanału, a następnie ponownie zasubskrybować kanał w apce Apple TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do punktu wyjściowego. Prime Video umożliwia subskrypcję z różnych kanałów jak SkyShowtime czy Filmbox, ale musi być to wykupione na koncie Amazona. AppleTV umożliwia dołączenie SkyShowtime jako kanał i subskrypcję można wykupić od SkyShowtime.

AppleTV nie współpracuje z Prime Video. Aplikacji Amazona nie dołączymy jako kanał do AppleTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ktosiu napisał(a):

W każdym bądź razie u mnie nie  ma ani w tablecie ani w TV takiej opcji.  Nawet w pomocy pisze że jak nie działa to należy zasubskrybować ponownie przez aplikację AppleTV. 

 

Na tym samym urządzeniu (Apple TV, iPhone, iPad) musisz mieć ściągniętą i być zalogowany do aplikacji Disney+, Max lub SkyShowtime. 

Wtedy w ustawieniach aplikacji TV na danym urządzeniu masz możliwość jej połączenia z tymi aplikacji i jest to taki HUB jak pisane wcześniej, nie opłacasz tego ramach Apple TV tylko jako niezależne subskrypcje.. dzięki temu masz historie oglądania.. rekomendacje.. wszystko w jednym miejscu.. jeśli dana treść jest w którymś w tych serwisach to nie musisz jej kupować tylko możesz zacząć ja oglądać bo automatycznie przenosi Cię do serwisu (masz informacje w jakiej jakości, który serwis, etc).

 

IMG-FDE6-D2-BA6-BFB-1.jpg

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@escapers może i tak jest ale jak pisałem mam konto  ANGIELSKIE i nie da się podpiąć kont np. POLSKICH , działa blokada regionu. 

 

Dokładniej sprawdziłem i uaktualniłem wersję wszystkich aplikacji w tablecie 

Można angielskie i mam dodane 

Disney

- Amazon Prime ( jak widać AppleTV obsługuje Amazon Prime w UK na pewno  ) 

- BBS Player

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, mrjacob990 napisał(a):

Trzeba też zaznaczyć, że pisząc Apple TV ma się na myśli urządzenie, a nie aplikacje na telewizorach/konsolach.

To akurat dotyczy aplikacji TV, ale na urządzeniach Apple'a z iOS, tvOS, iPadOS czyli przystawki Apple TV, iPhone, iPad.. 

 

 

Teraz, Ktosiu napisał(a):

@escapers może i tak jest ale jak pisałem mam konto  ANGIELSKIE i nie da się podpiąć kont np. POLSKICH , działa blokada regionu. 

Możesz podpiąć te serwisy które działają w danym regionie w którym masz konto.. ale już do tych serwisów nie potrzebujesz konta z danego regionu.. czyli możesz mieć Apple ID w UK a D+ np z PL.. ważne aby dany serwis był w danym regionie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie... nie dodasz czegoś co nie jest wspierane w Twoim regionie, czyli np SkyShowtime.. ale jeśli jest to możesz dodać nawet jak w tym serwisie będziesz miał konto z innego regionu.. ja tak miałem, że Apple ID region PL a D+ z innego regionu..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...