Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może kogoś zainteresuje choć bez VPN się nie obejdzie.

A więc Amazon właściciel Twitcha udostępni na tej platformie za free 20 meczów Premier League, ale tylko w UK.

Pierwszy mecz Crystal Palace - Burnley 29.06

Ja tam w temacie Twitch jestem zielony więc nie wiem o co kaman żeby na platformie gamingowej były mecze live.

 

Za Wirtualnemedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość lukimann

Korzystam z apki na Android TV.

Wcześniej można było zobaczyć na pasku na dole ekranu  opis dot. rozdzielczości wyświetlanego programu. Teraz tego nie widzę. Jest język, napisy, info dot. głównych postaci i czas.

Na plus, że automatycznie ustawia się j. polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Nie mam na razie teraz możliwości sprawdzenia. Dotyczy to 2 sezonu serialu " Terror".

Wczoraj nie wyświetlał się obraz gdy próbowałem obejrzeć serial.Poszczególne klatki obrazu przesuwając do przodu już tak, ale sam serial nie chciał się uruchomić.

Na innych wybranych tytułach było ok ( np 1 sezon).

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lukimann napisał:

Dotyczy to 2 sezonu serialu " Terror".

Wczoraj nie wyświetlał się obraz gdy próbowałem obejrzeć serial.Poszczególne klatki obrazu przesuwając do przodu już tak, ale sam serial nie chciał się uruchomić.

 

Sprawdziłem i działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Na telefonie też działa normalnie.

Wieczorem sprawdzę, co tam się mogło podziać.

Jestem ciekawy opinii dot. aplikacji od osób korzystających z niej przez Android TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2020 o 20:11, Pawop napisał:

Nowa wersja apki pojawiła się na Samsungach wyprodukowanych przed 2018 rokiem.

 

Należałoby doprecyzować, że na telewizorach z Tizenem -  oprócz Sony z Androidem mam też starszego Samsunga, tam aktualizacji nie było (skończyło się na tym, że zarejestrowałem Amazon Prime Video na niedawno nabytym Kaonie z Android TV od T-Mobile). Jedyne co mi się (niestety) udało zauważyć, to błąd przy próbie pauzy programu na Kaonie; jednakże program jest wznawiany bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...