Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlasnie probuje swoja karte aktywowac przez internet, wpisuje wszystkie dane prawidlowo wedle instrukcji, ale za kazdym razem pokazuje mi komunikat:

 

DANE NIEPOPRAWNE

Nie można aktywować karty

Sprawdź, czy wszystkie dane zostały wpisane prawidłowo, lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta

Infolinia jest czynna 7 dni w tygodniu od 8.00 do 22.00.

 

Bardzo chetnie bym zadzwonil tylko zarowno na komorce jak i na stacjonarnym mam zablokowane numery premium :/

 

Czy Wam przy probie aktywacji karty przez internet wyskakuje dokladnie taki sam blad? Czy tez to problem dotyczacy wylacznie mojego startera? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Poniewaz naprawde jestem ciemny w sprawach telewizji sat chcialbym zasiegnac porady.Chce kupic ten zestaw TNK z tunerem Technisata a za oknem mam talerz z dwoma konwerterami na Astre i Hot Birda i dwa kabelki osobne ktore koncza sie przy tv.Wiem ze tuner chodzi na Hot Birdzie i tu pytanko-co zrobic zeby odbierac niekodowane kanaly z Astry ?? Musze cos jeszcze dokupic zeby dwie satelity odbierac bo jak widze z tylu jest tylko jedno wejscie na sat.Dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie, ale za mało masz przewodów, bo te dwa (jeden Hot Bird i jeden Astra) połączysz za pomocą DiSEqC w jeden z HB i Astrą "razem" i to byłoby dla TnK, ale nbox recorder potrzebuje jeszcze dwóch przewodów niezależnych od TnK (a przynajmniej jednego). Jeśli masz dalsze pytania - załóż osobny wątek w dziale Dobór Sprzętu, żeby nie zaciemniać dyskusji o TnK pytaniami niezwiązanymi bezpośrednio z ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie o sprzęt do TNK. :)

 

Jakiej jakości jest ten oferowany przez TNK Dekoder TechniSat Digit S2-CD? :?:

 

Czy warto szukać jakiegoś innego dekodera z systemem Conax? :?:

 

Przypuszczam że będzie przyzwoity :brawo: - ale może wypowiedzą się fachowcy... 8)

 

 

Ojej! :?:( Przepraszam że zaśmiecam wątek - już się przenoszę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zamówiłem w Hollex-e TNK (samą kartę) i teraz czekam na przesyłkę. To chyba najtańsza opcja na rynku żeby oglądać TVP Sport (głownie żużel). Nie wiecie przez jaki okres czasu można oglądać za free TVN, TVN7, TVP1, TVP2 i religia TV jeśli nie chcemy doładować karty :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...