Skocz do zawartości

Telewizja Na Kartę SD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro zadzwonię do biura obsługi i się dowiem ale jestem przekonany że była aktywowana na nowych zasadach. I w związku z tym mam pytanie-doładowanie się kończyło dwa tygodnie temu i od tej daty mam rok na oglądanie tych 5 niekodowanych kanałów zgodnie z nowym regulaminem.

 

Jak minie ten rok to wystarczy doładować kartę na miesiąc i później od skończenia tego miesiąca znowu będzie rok? Dobrze to rozumie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie dobrze ale "prawie" robi różnicę : te 5 kanałów które jest w ofercie Telewizji Na Karte w pakiecie "bez opłat" to wcale nie są kanały niekodowane FTA lecz kodowane ale dostępne bez opłat innymi słowy kanały FTV - Free To View ( obecnie w tnk to TVP1 , TVP2, TVN,TVN7, Religia TV a także nie opisany a dostepny takze jako FTV kanal TVN Warszawa ) a kanały niekodowane to cala reszta kanałów jakie sa dostepne bez oplat i zreszta bez potrzeby posiadania karty dekodujacej czyli TVP Kultura, VIVA PL,

4 FUN TV, REBEL TV, PL radio na wizji Czwórka, TELE 5, PULS , TV BIZNES, EDUSAT, MANGO, TVP HISTORIA, POLONIA , TVS , CSB TV, TV TRWAM, TVP INFO(Astra1)

i kilkaset innych kanałów bezpłatnych niekodowanych dostepnych z satelity a raczej satelitów bo jest ich wiele a swiat na HotBirdzie wypchanym stacjami arabskimi i wloskimi telesklepami na szczescie sie wcale nie konczy jak sie wielu moze wydawac... satelitow jest duzo a wsrod darmowych kanalow FTA niekodowanych sa nawet kanaly filmowe ; true movies , horror channel i wiele innych - oczywiscie po angielsku bo pewnie gdyby po polsku byly to zgodnie z nasza tradycja narodowa kodowane i platne by byly tak jak niemalze kazdy kanal w PL nawet wypchane reklamami polsat czy tv4 kodowane w przekazie satelitarnym heh .... warto wpisac w googla "FTA niekodowane" żeby wiecej się dowiedzieć o bezpłatnej telewizji cyfrowej dostępnej z satelitów bez żadnej karty i żadnych opłat/ doładowań/ abonamentów / promocji itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jest tak że 1 miesiąc w przypadku TnK to 31 dni, doładowanie na 3 miesiące to doładowanie na 93 dni

Nic mi nie wiadomo aby coś zmieniło się w tym zakresie - 1 m-c nadal liczony jest jako 31 dni.

Nie rozumiem tylko czemu akurat mamy odejmować 93 dni (3x 31). Jeśli to karta 3 miesięczna, ustalimy co prawda granicę z jednej strony, ale granicę z drugiej strony trzebaby przyjąć w początku istnienia TNK. Trochę mała dokładność.

 

Jak minie ten rok to wystarczy doładować kartę na miesiąc i później od skończenia tego miesiąca znowu będzie rok? Dobrze to rozumie?

Mało kto o tym wspomina, ale można też doładować kartę na 25 dni (16 zł). Będzie taniej o 4 zł niż przy doładowaniu na 31 dni (20 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustalimy co prawda granicę z jednej strony, ale granicę z drugiej strony trzebaby przyjąć w początku istnienia TNK. Trochę mała dokładność.

 

Acha bo on nie wie ile razy doładowywał i na jakie kwoty, myślałem że ma kartę 3msc i zastanawia się kiedy aktywował.

 

Oczywiście gdyby wiedział ile razy doładował to 31 razy liczba miesięcy dałaby mu odpowiedż, pod warunkiem że nie przerywał doładowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyła mnie ta informacja. Ja mam TnK SD, z tym że kartę mam włożoną do czytnika kart Conax w Technisacie DigiCorderze. W kieszeniach mam moduły Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu. Czy oznacza, to że będę musiał zaopatrzyć się w moduł CAM Conax, żeby pooglądać sobie Telewizję Na Kartę SD? Gdzie ja miałbym ten moduł włożyć, skoro w Technisacie mam tylko dwie kieszenie na moduły dostępu, w dodatku obie zajęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem przed chwilą na infolinię i konsultant był wielce zdziwiony taką informacją. Zresztą, wydaje się to nierealne, bo jeśli od marca mieliby zamiar świadczyć usługi TnK SD i HD za pośrednictwem karty (rozumiem, że przystosowanej do TNK HD), to musieliby już dziś zacząć lub informować użytkowników TnK SD o konieczności zakupu tunera dedykowanego lub modułu CAM. Do marca pozostało niespełna 3 tygodnie, więc wydaje się to informacja nieprawdopodobna. Inna sprawa, że TnK SD właśnie chyba dogorywa, bo ITI postawiło chyba na tej usłudze krzyżyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze jedno pytanie- jeżeli karta tnk była aktywowana w maju 2010 czyli na nowych zasadach i doładowanie skończyło mi się 10 stycznia 2011 to od tej daty mam jeszcze przez rok 5 kanałów czyli tvp1, tvp2, tvn, tvn7, religia?

 

A po tym roku czyli 10 stycznia 2012 mi zablokuja wszystko tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie widzisz różnic?

TNK HD ma dwa pakiety a nawet trzy:

 

1. Pakiet Domowy HD

2. Pakiet Premium HD

3. Pakiet Bez Opłat.

 

TNK HD jest to nowoczesna TV skierowana do osób co chcą się cieszyć odbiorem kanałów HD. TNK SD skierowana do osób ze starszymi TV do odbioru kanałów SD.

 

Aby odbierać TNK HD masz trzy opcje:

 

1. Dekoder ADB-2850ST

2. Dekoder ADB-5800S

3. Moduł nCAM HD, ale musisz mieć swój dekoder kompatybilny

 

TNK SD kupujesz kartę startową, dekoder z czytnikiem CR obsługujący system Conax. Oferta dużo tańsza, ale niestety kanały SD.

 

To tak w skrócie. Jak coś pominąłem dopiszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...