Skocz do zawartości

Co z tym Canal+?


szewol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Canal+ nie olał tylko dał cenę za jaka mu się opłaca 8) Jeśli cena podana przez Dziennik czyli 48 mln to prawda to nie dziwię się C+ o Orange, jak napisali w Dzienniku N-ka musiała dać każdą kasę żeby n-sport mógł dalej istnieć :-)

 

Ja tam nie płaczę, wolę żeby C+ miała ta kasę na inne inwestycje, żeby n-sport istniał (konkurencja jest zdrowa) bo i tak C+ ma ogromną ofertę piłkarską :D

 

http://www.dziennik.pl/wydarzenia/artic ... edana.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Noo właśnie jaka telewizja we Francji ma prawa do pokazywania na przyszłe sezony LM???Czasami nie Canal+France i kanały France TV???Ja tam czekam na komunikat UFFA nie wierzę aby Canal+ tak olał sprawę LM z kanałem OrangeSport.Przecież kanał OrangeSport oprócz Ekstraklasy i paru meczó LIgi Portugaskiej,Francuskiej oraz NBA nic nie ma do zaoferowania :!: Z resztą jeszcze zostaję przetarg o Ligę Europejską i przedłużenie praw do pokazywania Ligi Hiszpańskiej :mrgreen:

Pakiet otwarty ma TF1, a wszystkie mecze Canal+ France :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miom zdaniem dobrze się stało, że Canal+ nie wygrał tego przetargu.

Teraz wiemy przynajmniej, że mają spore środki finansowe na inne inwestycje, czyli pełny pakiet ligi hiszpańskiej plus ewentualnie liga Europejska, oraz zwiększenie ilości transmisji live z NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zwiększenie transmisji tych lig które ma Canal+Polska w tym NBA to moim zdaniem to nigdy nie nastąpi.Nawet mecze NBA czy mecze ligi Hiszpańskiej nie nadają w 16/9 czy w HD.Olalewają sobię abonenentów i tyle :!::!: jeszcze teraz podwyżka skromna ale w przypadku nie wygrania praw do LM powinni się z tego wycofać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak wam nie pasuje, możecie w każdej chwili przejść do "N". Jeśli chodzi o CP, to Polsat jest dostępny praktycznie w całej Polsce, a to że tylko jeden mecz będą nadawali to się da przecierpieć z "siatkową" jakością Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o opcję Canal+ to zawsze trzymała swoją cenę a jej oferta była zawsze atrakcyjna :mrgreen: teraz stacja traci swoją pozycję przegrywa bardzo dobre przetargi po których mogła by zdecydowanie ulepszyć swoją pozycję i przyciągnąć nowych abonentów oraz reklamodawców :/ Jeżeli chodzi o jakość niektórych transmisji to jest tak jak pisałem kiedyś na forum o NBA.np.w stanach mecze NBA są wszyskie nadawane w HD i 16/9.Więc dziwi mnie takie tłumaczenie iż to jest nadawcy od którego sygnał pobiera Canal+.O inne dyscypliny np.takie jak piłka nożna to zgadam się iż niektórzy nadawcy nie nadają swoich meczów w HD.A być może Canal+ oszczędza na jakości bo transmisje w HD mogą być droższe :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No był bym zdziwiony gdyby było inaczej :P może teraz poprawią jakość tych transmisji i 16/9 i w HD bedą wiecej nadawać :D podobno 100 meczy w sezonie a obecnie było 70 :D Może na pocieszenie kupią LE :?::?::?: Kiedy będzie oficjalny komunikat UFFA w sprawie LM :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłyby wszystkie ligi, a i tak byście narzekali, cyfra starała się zawsze mieć zróżnicowany wachlarz programów - film, muzyka i oczywiście sport. Mogliby teraz popracować nad otoczką do wszystkiego - nowoczesny sprzęt, oprogramowanie na miarę XXI wieku, może oficjalne forum cyfry+. no i oczywiście nowe kanały (o tym dyskusja w innym wątku ...) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...