Skocz do zawartości

Protek 9200 SCR - problem z kartą Cyfra+


xravenx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z dekoderem Protek 9200 SCR od kilku dni nie działa prawidłowo karta Cyfry+. Rozkodowywane są tylko TVNy, a na reszcie kanałów z pakietu komunikat "SORRY:Scrambled Signal", a po chwili "Sorry: Auto Update now... Wait!". Zaznaczam, że karta jest oryginalna, opłacona i na innych dekoderach pracuje poprawnie. Oczywiście próbowałem resetu do ustawień fabrycznych i wyszukiwania kanałów jeszcze raz - nic się nie zmienia. Próbowałem softów: 1.7.4 - 2006/01/15, 1.8.3 2005/10/18, 1.8.4 2006/01/30, 1.8.7 - 2006/03/21. Czy może być to wina tego co napisali na stronie w jednym ze sklepów internetowych?

Cytat:

[2008-08-22]

W ostatnich dniach Cyfra + przeprowadziła modyfikację systemu kodowania co spowodowało problem z prawidłową pracą w wielu odbiornikach satelitarnych wypsażonych w uniwersalny czytnik kart UCAS.

 

Problem objawia się poprzez "zacinanie się" obrazu na niektórych transponderach Cyfry .

 

Rozwiązaniem jest modyfikacja oprogramowania odbiornika..

Jeśli zna ktoś sprawdzony soft do Proteka 9200 SCR taki żeby działała poprawnie karta C+ proszę dać znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne - nie zauważyłem problemów na odbiornikach z UCAS, nawet nikt w tej sprawie nie dzwonił, a przecież dużo modeli sprzedawaliśmy (my, tj. Hollex). Jeśli masz taki problem, to ewidentnie wina oprogramowania. Cyfra+ wprowadziła nową wersję systemu kodowania - jest simulcrypt z dotychczasowym Seca MediaGuard 2 i zapewne to ubiło dekodowanie w odbiorniku (choć nie powinno). Szukaj nowszego oprogramowania (jeśli jest dostępne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...