Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Ale to wina deszczu arko

 

to jak nie zapłacę albo zapłacę np. połowę za kablówkę to też mogę powiedzieć że to wina deszczu? ;)

guzik mnie obchodzi czy deszcz czy śnieg !!!

dziwne że w DVB-T np. TVP1, TVN czy Polsat tak nie zachowują się w przypadku deszczu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z najgorszego może i tak, ale tam mają najwięcej kanałów dostępnych przy jednej antenie.

Obecnie inea nadaje 150 kanałów to musieli by 150 anten ustawić takich co najmniej 3 - 5 metrowych, a i tak problem z sygnałem podczas burzy, ulewy, czy śnieżycy będzie zawsze taki sam skoro dosyły do satelity odpowiadają nadawcy telewizyjni.

Lepiej by się zabrali za dekodery które po włączeniu 150 kanałów już nie wyrabiają. Ja mam Technisata z softem z 2006 roku i brak EPG ( lub częściowe) oraz piksele to już codzienność.

Swoją drogą to starszych dekoderów mogli by przesłać jakiś nowszy soft.

Podajcie jaki soft macie na Technisatach - z którego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... fakt softy do dekoderow kablowych sa wypuszczane jak zlote kruki z klatki czyli BEZ JAJ raz na rok jak nie pozniej ,

technologia sie zmienia , wymagania rowniez wiec za co programisci z szacownych firm odpowiadajacych za min.soft maja placone ... :/

tak ADB lub TECHNISAT bo te dekodery mamy w INEA :)

 

ADB HD PVR wersja softu

wersja testow DVB MHP v1.0.2.b

wersja oprogramowania 0XB

wersja aplikacji 235.000000

 

 

a tak na marginesie ... niedawno w necie okazalo sie ze jeden z producentow softu do tunerow sat wypuszczal oprogramowanie ale nie zmienialo ono nic tylko zmienial numer softu , po analizie soft wprowadzal maxymalnie minimalnie kosmetyczne sprawy ...a co producent sie chwalil ze WYSZEDL nowy soft to sie chwalil . PROSTACTWO !! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od półtora tygodnia tuner Technisat DIGIT HD 4CX CSP i abo HD + Nauka i Natura HD + Inea Film oraz w prezencie na czerwiec Inea Max. Problem jest taki ,że w przeciagu tego okresu juz drugi raz 80% kanałow kanałów pakietu ktory posiadam nie było dostepne. Komunikat: Program zakodowany. System dostepu Conax (b00) i cos podobnego. Pierwszy raz dałem sie namówić na powrót do ustawień fabrycznych sugerowanych przez osobe z 61 222 22 22 . Po jakims czasie kanały ruszyły. Na drugi dzien zadzwonili do mnie i facet powiedział ,że puscili mi ponownie uprawnienia. Dziasiaj tez mi kazała cos grzebac w tunerze. Powiedziałem jej ,że jak za 5 minut nie bedzie wszystko działało to jutro odnosze tuner , zrywam umowe i wracam do pakietu SD. Po chwili kanały wskoczyły. Mam jednak pytanie - czy to jest w porzadku ,zebym 2 razy tygodniowo sie wnerwiał i wydzwadział nabijając kasę TPSA ? Może tuner jest walnięty ? Czy ktos miał podony przypadek. Na dzisiaj jestem pesymista w tym temacie. Nigdy nie miałem takich problemów a korzystam z płatnej TV już od analogowego Multichoice. Z tunerem Technisat MF-4K CC nie było żadnego problemu na przestrzeni 16 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem kablowki powinny ostro wziac sie za wycofywanie z transmisji ANALOGOWEJ

 

specjalne promocje dla osob ktore przejda z analogu na cyfrowa emisje

nowa opcja multiroom z opcja na 3 dekodery - jest to calkiem proste rozwiazanie a i kasy by zarobili na montarzu dodatkowych gniazdek ... :lol:

po co wprowadzili pakiet oszczedny ,,, chyba by promowac transmisje CYFROWA co nie w INEA ...

czestotliwosci czy to analogowe czy cyfrowe nie beda sie rozmnazaly tylko KURCZYLY i to bardzo szybko

 

ja bym sie nadawal na stratega marketingu oj nadawalbym sie :) ...

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodziłbym się, gdyby kablówka cyfrowa była dekodowana przez kartę w telewizorze. A tak to dodatkowy czerep + pilot + kable. Znam sporo osób, które z tego powodu nie przechodzą na cyfrówkę, albo mimo że ją mają, oglądają i tak analog. Zresztą podstawowe kanały w analogu musza chyba dostarczać ze względów ustawowych.

A co do awarii - są na tyle rzadkie (raz na parę miesięcy), że nie są dla mnie problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem kablowki powinny ostro wziac sie za wycofywanie z transmisji ANALOGOWEJ

ja bym sie nadawal na stratega marketingu oj nadawalbym sie :) ...

 

myślę, że jesteś w błędzie!!!

wiele osób by zrezygnowało z kablówki, gdyby zeszli z analogu, ja zresztą też bym zrezygnował, mimo iż mam pakiet cyfrowy.

poza tym za chwilę [w końcu zaczyna się coś dziać] mają być 3 muxy w DVB-T, więc w zupełności wystarczy zamiast kablówki

[pomijam maniaków telewizyjnych spędzających 3/4 dnia na oglądaniu TV] i będzie za 0 PLN !!!

a to robi dużo różnicę w przypadku INEI np. dla 3 TV w domu abo 54,90+multiroom+ jakiś pakiet typy Film czy Sport i już mamy 100 PLN jak nic !!!

bo nie wierzę w to, że inea zrobi multiroom w cenie abonamentu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

analog to technologia zacofana i niech zacznie znikac na dobre ... w dobie cyfry zacznijmy zyc technologicznie do przodu a nie wstecz !!!!

 

co z tego ze beda MUXy 1 2 3 skoro bedzie tylko podstawowa oferta a reszta bedzie platna ,,, bo bedzie bankowo !!

 

mnie DVB nie urzadza bo to takie lepsze rozwiazanie analogu naziemnego ...

 

wiele zmian przed nami , i to duzo jesli idzie o cyfre i brak analogu :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery ADB które były wprowadzone w grudniu 2008 to był model ADB 5809C W newsie jest mowa o ADB-5810CD i ADB-5810CDX. ADB-5810CDX to jest dekoder PVR. ADB-5810CD to dekoder bez dysku ale z wbudowanym modemem czyli będzie można korzystać na nim z VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery ADB które były wprowadzone w grudniu 2008 to był model ADB 5809C W newsie jest mowa o ADB-5810CD i ADB-5810CDX. ADB-5810CDX to jest dekoder PVR. ADB-5810CD to dekoder bez dysku ale z wbudowanym modemem czyli będzie można korzystać na nim z VOD.

 

A jeszcze niedawno na tym forum niejaki youandi próbował wmówić wszystkim, że VOD będzie świadczony w INEI wyłącznie na dekoderach z twardym dyskiem (PVR). Zapowiedź ADB obala tę teorię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebys sie nie zdziwil ... drebin

wstepnie nie bedzie dostepne VOD na adb bez dysku ... wiec wstepnie mam racje ...

 

zreszta zwykly adb hd jest inaczej podlaczony niz adb pvr , wiec jesli i zwykle adb maja miec vod to potrzebny jest kanal zwrotny ...

a zwykly adb HD ma takowego ... zebys sie nie zdziwil , co z tego ze ma opcje LAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...