Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

michalx1974 No to miałeś szczęście, bo ja na siedem prób lipa i tradycyjny komunikat „Czat został zakończony z powodu braku aktywności”.

 

:lol2::lol2::lol2:

 

Wiesz mi się udało chyba po raz pierwszy coś dowiedzieć jak tylko został uruchomiony czat. :shock:

Pytanie ile w tym będzie prawdy bo ja już im nie ufam. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy wy tesz macie czrwoną plansze na euronews co jakiś czas znikającą ale tylko na chwile rano niema tego problemu ???/ dziś napewno już nic niedodadz trzeba czekac do 5/6 maja ciekawe kiedy ten polas hd wprowadzą oby cena sie niezmieniła bo inaczej to bedzie jedna wielka lipa

 

info z chata 1 maja do oferty wchodzi oficjalnie N Sport :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był dzisiaj u mnie technik i stwierdził że to normalne, że na niektórych programach są smugi i rozlewające się kontury. U mnie szczególnie rzuca sie w oczy na Canal +, Zone Europa, Ale Kino i.t.p. Przecież to jest jakaś parodia! Dodał, że to przez dekoder ADB, który sobie konwerujei sygnał i że to normalne że na podstawowym Technisacie miałem ładniejszy obraz. Aż się odechciewa oglądać tych programów. Po prostu porażka na całej lini!!! Nie wiem :censored: za co płace co miesiąc 140 zł!!!

 

jestem w inotelu i ale kino tez ma poświate

więc ten kanal tak nadaje i nie jest to wina dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w zasadzie rzadko, bo rzadko, ale też występuje "szatkowanie" obrazu i to na różnych kanałach. Ostatnio jak był technik wzmocnił sygnał, ale pomogło to o tyle, że częstotliwość występowania zakłóceń póki co spadła, tzn czasem raz na kilka minut pojawiają się zakłócenia dosłownie na 1-2 sek., czasem przez kilka godzin w ogóle nie ma zakłóceń. W oglądaniu to nie przeszkadza, więc na razie nie zgłaszam. Nie wiem już co o tym myśleć. Czy przyczyną mogą być wadliwie połączone kable w mieszkaniu ? Osobiście mam wątpliwości. Aha, dodam jeszcze że poziom sygnału na wszystkich kanałach mam pow. 50, jakość 100, natomiast w momencie wystąpienia zakłóceń, poziom pozostaje bez zmian, a jakość spada np. do 60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak było tutaj już pisane, te dekodery są bardzo czułe i jeżeli to prawda, najbliższa aktualizacja softu ma to zmienić. Poczekamy-zobaczymy. U mnie jakość sygnału nie spada poniżej 100%, nawet przy sile rzędu 11-15%. Niezależnie od tego przycięcia głosu i szatkowanie obrazu występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pixeloza jest na kanalach HD i BBC. Juz od miesiaca caly czas ich mecze aby to usuneli ale najwidoczniej nie potrafia. Moja cierpliwosc powoli sie konczy i jesli nie zrobia tego do 15 maja to wypowiadam umowe. Nie mam zamiaru placic za ten badziew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, proszę o pomoc (jesli ktoś moze pomóc :) ),nie mam obrazu w tv z kablówki, jest fonia,jest pasek z opisem aktualnego programu i tylko tyle niestety,nic nie było ruszane czy kombinowane, powyciągałem złącza i powkładałem na swoje miejsca ale bez efektu,nie wiem czy to wina tunera czy INEI, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...