Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

a sprawdz w ustawieniach ,,, jest taka opcja synchronizacji glosu , moze tam masz cos przestawione ...

Jak wrócę z pracy, zobaczę.

 

[...] Problem z przerywaniem dźwięku nie występuje u wszystkich abonentów ale to indywidualne kwestie związane z sygnałem. Dekoder PVR oferowany przez Ineę jest urządzeniem bardzo czułym na wszelkie wahania siły sygnału...[...]

Taką informację otrzymałem też od technika, który podłączał kanał zwrotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba spia znow

 

listy z podwyzkami porozsylali a reszte kanalow dodadza chyba jak nie zaczniemy ich znow gnebic :)

 

ponoc od 1 czerwca zaczna dolaczac reszte kanalow ... :lol2:

a tak wogole KOLEJNE KANALY hd WKRACZAJA do POLSKI

 

BBC HD

CINEMAX HD

FOXLIFE HD

TVN HD +1 :)

 

ogolnie w POLSCE teraz dostepnych jest chyba 31 stacji HD , chyba 4 z nich dostepne sa TYLKO W KABLOWKACH , reszta jest na platformach cyfrowych i takze w TV KABLOWEJ ( jak jest inaczej niech mnie ktos poprawi )

 

TVP HD

Polsat HD

TVN HD

TVS HD

nFilm HD

nFilm HD 2

Canal+ Film HD

HBO HD

Filmbox HD

MGM HD

Polsat Sport HD

nSport HD

Canal+ Sport HD

Eurosport HD

Eurosport 2 HD

Discovery HD Showcase

Animal Planet HD

National Geographic HD

Nat Geo Wild HD

History HD brak

Wild TV HD

MTVN HD brak

Fashion TV HD

Luxe TV HD

Fox Life HD

Sundance HD

Mezzo Live HD

myZen.tv HD

BBC HD

CINEMAX HD

TVN HD +1

 

ciekawe ile bedziemy czekac na dodanie NOWOSCI HD w INEA :)

 

sie rozmarzyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalna sytuacja?

Ustawiam nagrywanie programu, np od godz. 20:00 do 22:00. O godz. 21:45 kończy się program i żeby zaoszczędzić miejsca na dysku naciskam przycisk stop, pojawia się czerwony komunikat czy zatrzymać nagrywanie? Naciskam ok, nagrywanie się kończy, a ja wchodząc do listy nagrań widzę, że program się nie nagrał, czas 00:00 i czerwony krzyżyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mialem

 

ustaw minimalny czas po zakonczeniu nagrywania i minimalny czas przed nagraniem w ustawieniach

 

 

no i MUSI byc wlaczona jedna z opcji

 

albo WYGASZACZ EKRANU NA MINIMUM

albo

 

AUTOSTART APLIKACJI na TAK

 

to jest powodem ze nagrywanie nie odtwarza sie i status LICZNIKA jest 00:00:00 tak jakby nic sie nie nagralo

 

jesli to nie pomoze WOLAJ technika do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety, robię różne ustawienie i nie nagrywa mi, tzn. raz nagrywa, trzy razy nie!!! coś się musiało stać, [beep]a, nie stabilny jest ten sprzęt

youandi, mogę Cię prosić o podanie dokładnych ustawień Twojego dekodera, spróbuję ustawić tak samo swój i wtedy zobaczę, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcje do wyswietlania SA NAJWAZNIEJSZE , jak sa wylaczone u mnie nie dzialalo ODTWARZANIE nagran

koles technik przyszedl , wlaczyl te ustawienia w dekoderze i DZIALA od tej pory

wczesniej je sam wylaczylem i sie popsulo i nie dzialalo

 

 

wygaszacz ekranu - wlaczony 3 godz

autoSTART aplikacji - TAK

 

 

OPCJE do nagrywania

 

rozpocznij nagrywanie - ja mam 1 min wczesniej

zakoncz nagrywanie - ja mam 3 min pozniej

brak miejsca na dysku - wyswietl

bufot TIMESHIFT - ustawilem an 3 godz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na szczęście wyłączenie z prądu pomogło :) twardy reset powoduje przywrócenie do stanu pierwotnego (wymazanie nagrań+skasowanie mozolnie układanych list programów)

Mam nadzieję,że wkrótce pojawi się jakaś poprawka do firmware, bo jak widać problemy się pojawiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejna próba dowiedzenia się z czatu o nowych kanałach.

 

 

Dyspozytor4: Witaj MICHAŁ. Jak mogę Ci pomóc?

 

MICHAŁ: Witam mam pytanie kiedy pojawią się kolejne kanały - z tych które miały być włączone?

 

Dyspozytor4: 1 czerwca

 

MICHAŁ: czyli teraz nic nie zostanie dołączone?

 

MICHAŁ: ?

 

MICHAŁ: ?

 

MICHAŁ: Czy poza zapowiadanymi kanałami jest szansa że zostaną dołączone inne?

 

MICHAŁ: ???????????????????????

 

MICHAŁ: ??????????

 

MICHAŁ: ????????????????????????????????????????

 

Dyspozytor4: Czat został zakończony z powodu braku aktywności

 

Czat został zakończony z powodu braku aktywności

 

Czat zamknięty

 

Po około 15 minutach dostałem jedną odpowiedź, a potem ze względu na brak :?::?: aktywności :?::?: Czat zamknięty :brawo:

 

Może ktoś z "forumowiczów" miał więcej szczęścia - piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyspozytor4 to jakiś :crazy: mi dzisiaj odpowiedział,że 30 czerwca :lol2::lol2::lol2: a na moje pytane o Animal Planet HD, że miałbyć do 30 kwietnia ..... odpowiedzią było ...... czat został rozłączony z powodu braku aktywności Fajnie z tym wykombinowali, jak nie chcą czegoś powiedzieć albo nie wiedzą to wystarczy,że nie reagują przez kilka minut i czat się rozłącza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że DYSPOZYTOR 4 to nie ta Pani w okienku :?::!: tylko jakiś :censored:

 

Z drugiej strony dobrze że Inea nie ma forum na swojej stronie , bo było by chyba cały czas " zapchane" lub wyłączone. :idea:

 

 

Druga próba ok 20.37 poszło lepiej.

 

 

Dyspozytor4: Witaj MICHAŁ. Jak mogę Ci pomóc?

 

MICHAŁ: Witam ponownie

 

MICHAŁ: mam pytanie dlaczego po zadaniu pytania czeka się długo na odpowiedź - następnie mija nawet ok 15 minut i zostaje wyrzucony z czatu za brak aktywności.

 

MICHAŁ: dlaczego tak jest

 

MICHAŁ: ?

Dyspozytor4: 5/6 maja br. włączymy kolejne nowe programy SD i HD.

Będą to:

 

 

FOX life – Film, Max

 

Nat Geo Wild (SD) - Max

 

Nat Geo Music – Muzyka, Relaks, Max

 

Baby TV – Bajka, Relaks, Max

 

Dyspozytor4: Na wszystkie 4 powyższe programy będzie 2-miesięczne okno otwarte w PPC i PPC HD. Zatem od lipca programy wejdą do swoich macierzystych paczek tematycznych.

 

MICHAŁ: w takim razie wszystkie kanały które były wymienione w listach będą właczone do 1końca maja?

 

Dyspozytor4: Jak również Polsat Film – Film, Max

 

Polsat Futbol – Sport, Max

 

Polsat HD – PPC HD

 

Animal Planet HD – Nauka i Natura HD, Max HD

 

Dyspozytor4: te wejdą mniej więcej w pierwszych tygodniach maja

 

Dyspozytor4: Wszystkie planowane pozostałe - 1 czerwca, i od 1 dnia lipca powyższe będą już dostępne w paczkach

 

Dyspozytor4: tak.

 

MICHAŁ: Bo skoro ma być podwyżka od 1 czerwca to kanały powinny być włączone.

 

MICHAŁ: Czy jeszcze jakieś kanały z poza wymienionych planujecie włączyć?

 

Dyspozytor4: lista wszyskich kanałów jakie dołączamy w najbliższym czasie trafiła w wysyłce do abonentów. Pan jako nasz klient również ten list pewnie otrzymał. Czy będzie tych programów jeszcze więcej? Nie wiem, a jakie programy Pana by najbardziej zadowoliły?

 

MICHAŁ: SPOTKLUB,SPORTKLUB+, MOVIES 24, HALLMARK, SCI-FI CHANNEL, UNIVERSAL CHANNEL,TVN WARSZAWA,DISCOVERY HISTORIA, HISTORY CHANNEL,TV 1000,i 24 godzinne wersje CARTOON NETWORK i TCM

 

MICHAŁ: ESKA TV

 

MICHAŁ: SPORTKLUB

 

Dyspozytor4: zgłoszę Pana zapotrzebowanie na te programy i przekażę do działu marketingu. Dziękuję bardzo.

 

MICHAŁ: Dzięki za info

 

MICHAŁ: Pozdrawiam

 

To już trochę więcej konkretów tylko czy się sprawdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo to dziwne :)

 

BO miala byc tylko jedna wesja nat geo wild w wersji HD, a tu nagle wersja SD ??

 

ale koles zapomnial o glosnym HUSTLER , ktory ma wejsc tez do oferty MAX i CLUB, a ktorego testy mozna podejzec czasami w godzinach nocnych :):brawo:

 

czyli PPC HD bedzie skladal sie teraz z darmowych 3 kanalow HD ;-) ( tzn kanalow za 5 zeta )

TVN hd

TVS hd

POLSAT HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był dzisiaj u mnie technik i stwierdził że to normalne, że na niektórych programach są smugi i rozlewające się kontury. U mnie szczególnie rzuca sie w oczy na Canal +, Zone Europa, Ale Kino i.t.p. Przecież to jest jakaś parodia! Dodał, że to przez dekoder ADB, który sobie konwerujei sygnał i że to normalne że na podstawowym Technisacie miałem ładniejszy obraz. Aż się odechciewa oglądać tych programów. Po prostu porażka na całej lini!!! Nie wiem :censored: za co płace co miesiąc 140 zł!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czaje bazy z tym waszym smużeniem obrazu , albo jakichs rozmazach na kanalach czy cieniach

nie zapominajcie ze to kanaly SD ktore sa konwerterowane przez niewiadomo ile razy stacje czolowa

nie ma tu jakby na zywca dosylu z satelity do domu

kanal odbijany jest kilka razy zanim dotrze do Twojego tv

 

 

niektore kanaly SD faktycznie sa jakosci jakby lepszego VHS z lat 90tych ale no taka wola nadawcy i upychania kanalow na czestotliwosciach

 

CIESZ sie ze nie masz sniegu i odbicia jak za anteny pokojowej z sygnalu analogowego , to byscie FURII dopiero dostali :lol2::lol2:

 

w naszym kraju nie bedzie slicznego SD i zyletkowego HD

 

nie za naszego zycia :)

 

 

a tak wogole dziwie sie ze INEA nadal nadaje CARTOON NETWORK i TCM na wspolnym kanale

jak pamietam jakies 3 lata temu kiedy rozlaczono w POLSCE te oba kanaly wpierw na PLATFORMACH CYFROWYCH , jako oddzielne 24H stacje inea jak ZAWSZE obiecala ze "postara" sie o nadawanie wlasnie w takiej 24H formie

ale jak zawsze olali sprawe haha, przydaly bys sie wersje 24H

 

PRAWDA ??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy występuje u Was problem z przycinaniem obrazu i dźwięku podczas korzystania z funkcji time-shift? U mnie, kiedy odtwarzam po zastosowaniu pauzy (czyli w tym samym czasie odtwarza i nagrywa bieżący materiał) często przycina.

 

W dalszym ciągu miewam też komunikaty o zabezpieczeniach HDCP. Pomaga wtedy wyłączenie i ponowne włączenie urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez po przelaczeniu opcji na HDMOI w tv wyskakuje zabezpieczenie HDCP taka plansza , ale ona znika po 3-4 sekundach .

U mnie podczas oglądania ni z tego, ni z owego wskakuje plansza, myślę że może to być jakaś niezgodność w komunikacji pomiędzy tv i dekoderem. Ktoś już pisał tutaj o tego typu problemach.

 

time shift dziala u mnie OK bez zarzutu , wczoraj ogladalem film i OK

hmm... to by wskazywało na wadę sprzętową... jakby dysk nie wyrabiał z jednoczesnym nagrywaniem i odtwarzaniem. Czyżby wymiana? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...