Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

REASUMUJAC oferte , a powiekszyla sie ona o :

 

bbc entertainment

bbc knowledge

bbc lifestyle

bbc cbeebies

hbo HD

national geographic HD

canal + sport 2

rebel tv

nsport SD

nsport HD

eurosport hd

eurosport hd 2

discovery HD showcase

nat geo WILD HD

 

czyli do dnia dzisiejszego 24-4-10 , INEA dodala do oferty 14 KANALOW z obiecanych 26 gdzies w wywiadzie przez prezesa firmy ...

 

 

na dodanie do oferty w kolejce czekaja :

nat geo music

baby TV

tve

polsat futbol

polsat film

fox life

hustler

animal planet HD

 

czyli z dostepncyh potwierdzonych INFO te kanaly czekaja na wejscie do oferty czyli jest ich 8

czyli sumujac 14+8= 22 NOWYCH KANALOW :)

 

pozostaje tajemnicza liczba 4 kanalow , bo o tyle jest ona tajemnicza ze nie potwierdzona , bo to ze ktos cos powiedzial publicznie NIE musi oznaczac ze tak sie stanie heh :lol2::evil: POZYJEMY zobaczymy jak to z obietnicami rzuconymi PUBLICZNIE :)w sieci INEA !!

 

oferta HD na dzien 24-4-10

 

tvn HD

tvs HD

nat geo HD

nat geo WILD HD

hbo hd

canal + film HD

canal+ sport HD

discovery HD showcase

tvp HD

nsport HD

filmbox HD

mtvn HD

polsat sport HD

eurosport hd

eurosport hd 2

 

oraz planowany do oferty

ANIMAL PLANET HD

 

czyli NIE JEST ZLE

oferta INEA to AZ 16 kanalow HD

czyli jestesmy w czolowce sieci kablowch o ilosc HD w ofercie ale

niestety jestesmy NR 1 jesli chodzi o ceny oferty bo JESTESMY NAJDROZSZA SIECIA KABLOWA W POLSCE piszac tu o oplatach za dostep do kanalow TV

 

... jest dobrze , ale jest drogo ... !! dosc drogo !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jest trochę kanałów do włączenia - więc wybór mają wielki

 

CRIME & INVESTIGATION

SUPERSTACJA

TVN WARSZAWA

SPORTKLUB

SPORTKLUB +

HALLMARK

ONTV

TCM 24 H

WEDDING TV

E ENTERTAIMENT

TV 1000 POLSKA

SCI – FI CHANNEL

UNIWERSAL CHANNEL

MOVIES 24

WOJNA I POKÓJ

ESKA TV

XXL

ESPN AMERICA

DISCOVERY HISTORIA

VIASAT NATURE

THE HISTORY CHANNEL

CARTOON NETWORK 24 H

ORANGE SPORT INFO

ORANGE SPORT

TRACE TV

TRACE TROPHICAL

MGM HD

FOX LIFE HD

HISTORY CHANNEL HD

POLSAT HD

 

 

Musimy poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jakie serwisy POLSATU FUTBOL ...

 

nie ma innych ani dodatkowych serwisow polsatu futbol , jesli tak to chyba myslisz o video on demand w POLSACIE CYFROWYM ...

 

w inei bedzie w czerwcu-lipcu start VOD

 

 

tak jak pisalem oferta wcale nie musi byc powiekszona o DOSLOWNE 26 kanalow w ktore WKOPAL sie prezesik :):lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zgłaszałem problem u mnie, przyjechał technik, potwierdził poprawność instalacji po stronie abonenta, stwierdził że przepiął coś w skrzynce na zewnątrz na inną linię i była poprawa. Nie mniej jednak od pewnego czasu pikseloza wróciła ze zdwojoną siłą i dziś znów zgłosiłem reklamację. Czasem pomaga wyłączenie i włączenie dekodera (Technisat HD) tak jak dziś, ale generalnie na większości kanałów u mnie pikseloza występuje, czasem częściej, czasem rzadziej. Jak rzadziej, to tak nie przeszkadza, ale tak jak dziś, to na niektórych kanałach pikseloza występowała permanentnie, np. TVN7, Eurosport 2, Viasat Explorer, BBC Knowledge to była masakra. Jakość sygnału sprawdzona na dekoderze oscylowała na tych kanałach na poziomie 1-5% ! Sam jestem ciekaw, czy tym razem nie będzie coś z dekoderem. Może jakieś prądy błądzące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie dla posiadaczy dekodera PVR ADB, czy potrafi on wysyłać sygnał SD w trybie 576i po HDMI? i czy umie wysyłać sygnał HD w natywnej rozdzielczości? (tzn 1080i lub 720p) jeśli nasza inea nadaje w różnych trybach. No i oczywiście czy umie sam przełączać te ustawienia w zależności od kanału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w dalszym ciągu występuje u Was problem z dźwiękiem na kanałach HD? Około sekundowe przerwy występowały na poprzednim dekoderze ADB i tak samo jest na PVR :/

Czy to jest problem dekodera, czy dzieje się coś w stacji czołowej? Jak sprawa wygląda na dekoderach HD Technisata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info od technika z INEI. Na ile wiarygodne, trudno powiedzieć. Problem z przerywaniem dźwięku nie występuje u wszystkich abonentów ale to indywidualne kwestie związane z sygnałem. Dekoder PVR oferowany przez Ineę jest urządzeniem bardzo czułym na wszelkie wahania siły sygnału i najbliższa aktualizacja ma podobno ten problem zlikwidować. Tyle tylko, że z ust pracowników naszego operatora słyszałem przez ostatnie klika lat wiele bzdur dlatego trudno jednoznacznie stwierdzić czy można dać wiarę tym zapewnieniom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...