Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Podlaczenie dekodera jest wykonywane poprzez podlaczenie do zwyklego wejscia antenowego tak jak w przypadku innych dekoderow. W celu wykonania takowego dzialania nalezy korzystac z kabli jakie sa w zestawie i w przypadku gniazdek starego typu nalezy zalozyc przejsciowke, ktora w instrukcji jest pod punktem G (bez skojarzen :)). Co do wizyty technika osoby posiadajace modem internetowy nie maja kanalu zwrotnego na wejsciu antenowym. W celu usuniecia tego problemu klient jest umawiany z technikiem. Kanal zwrotny bedzie wykorzystywany do uslugi VOD (nie bedzie sms-ow itp.), ktora powinna pojawic sie w przyszlosci i w zaden sposob nie wplywa na dzialanie dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nadal nie kumam czy ten kanal zwrotny bedzie zrobiony

 

kablem od gniazda sieciowego do dekodera czyli dodatkowy kabel

 

Dyspozytor1:monter podłączy kanał zwrotny do dekodera do odpowiedniego portu w dekoderze, nie będzie to kabel od modemu , będzie to kabel do gniazda internetowego w dekoderze

 

nie moge sie skupic jak to bedzie zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale

ukladanie kanalow wg swojej listy JEST tak powolne ze szooooooook

szkoda ... a mialo byc szybko :)

 

siedze juz 2 godzine i ukladam haha

tez wlasnie to robie a czy mozna samemu kolenosc kanałów ustawic czy tylko mozna wybrac te co maja byc na liscie??

 

ok juz znalazlem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reszta smiga szybko

przelaczanie kanalow

epg AKTUALNE ukazane w dwoch wersjach jak w dekoderach eNki

animowane przejzyste menu

nagrywanie plynne , pauzowanie tez no i PRZEWIJANIE :) dla mnie cool :)

menu jest dosc intuicyjne ale mozna sie zakrecic :) haha

 

mnie sie podoba

 

szkoda ze USB nieaktywne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos moze mi powiedziec czy takze mial taka wielka ,,pikseloze na kanala Rebel, discovery, animal planet chyba te co byly na czestotliwosci okolo 455 mhz pozniej przestalo ale zmienilem kabel

i czy ktos kto takze dzisiaj skorzystal z pvr moze mi napisac jaka ma jakos i sile sygnalu np na rebel tv??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...