Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

nie chodzi o sam fakt pobierania softu moze da rade pojechać po koncentrycznym ze zwykłego gniazda TV problem w tym ze to urządzenia korzysta z gniazda sieciowego HFC inaczej poprostu go nie podłączysz w tym jest cały problem jeśli ktoś nie miał nigdy internetu w inea ma gniazda starego typu czyli radio-tv a do tego nie da sie podłączyć tego dekodera....NIESTETY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to INEA użytkwnikom ze starymi gniazdami zrobiła prawdziwe PRIMA APRILIS !!!!! a nie uważacie,że pierwsze pytanie pracownika w BOA powinno być: jakie ma PAn/Pani gnizadko w ścianie??? Przecież wszystkie te szczegółowe info powinny być na ich stronie www, ja pier... co za dziadowska firma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabel do neta nie ma nic z tym wspólnego tam gdzie masz głwne gniazdo w ścianie tam musisz podłączyć dekoder jeśli dekoder chcesz mieć w pokoje 1 a gniazdo masz w pokoju 4 to tak musisz ciągnąć tak długi kabel zreszta ciągnołeś do starego dekodera wykorztstasz ten sam przewód zmienisz tylko koncówke . proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie koledzy mylimy pojęcia,rozmawiałem przed chwilą z pracownikiem INEI i powiedział mi,że nie trzeba wymieniać żadnego gniazdka, wszystko działa nawet na starych gniazdach (TV+R)

zgadza sie sprawdziłem pozamieniałem i dział jednocześnie modem i dekoder Pan który dzwonił wprowadził mnie w błąd :evil: wszystko juz jest oki :censored:

mam gniazdo sieciowe z 3 nakretkami

1 internet

2 kablowka

3 NIE WIEM

a dopiero co mówiłeś ze masz dwa!!!! wszystko ok działa nawet na podwójnym gniazdku juz sprawdziłem [beep]axxxxxxxna inea wprowadza w błąd mowiąc o rozgałęźnikach!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apollo, mam do Ciebie prośbę, czy mógłbyś sprawdzić:

- rozumeiem,że dekoder masz podpięty kablem HDMI do TV, a czy masz może w domu inną nagrywarkę DVD z twardym dyskiem? czy mozna ją podpiąć kablem Scart pod eurozłącze,które zapewne jest w nowym dekoderze ADB i czy można nagrywać sygnał TV na zewnętrznej nagrywarce DVD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się infa na stronie oficjalnej INEI.

 

HD w INEA - więcej programów, nowe pakiety

 

http://inea.pl/strony/1/i/555.php

 

Głośno, Rockowo, Niegrzecznie – już od 1. kwietnia w INEA

 

http://inea.pl/strony/1/i/557.php

 

Więcej BBC w INEA

 

http://inea.pl/strony/1/i/556.php

 

No cóż ale w wykazie programów i w cenniku nadal lipa. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja juz nic nie wiem

wlasnie pobiera mi sie aktualizacja do dekodera

 

czyli co MAM prawidlowe gniazdko i caly ten szit DZIALA poprawnie??

 

tak dział wszystko poprawnie podłączyłem pod zwykłe wyjscie tv tyle ze goły kabelek bez przejściówki a internet pozostał w starym gniazdku wszystko hula i świeci więc niepotrzebna gorączka i wprowadzanie w bląd przez pracowników inea.\

ps mało tego zadzwoniłem na infolinie powiedziałem ze odmawiam juz tego technika to Pani o miłym głosie :) poinformował mnie ze technik i tak przyjdzie żeby zobaczyć czy dobrze podłączyłem :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...