Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie to jak w końcu jest? Pojawił sie u Was C+Sport2? i czy HBO HD jest odkodowany? Na stronie Inei jak zwykle promocje na HBO obowiązujące do 15 marca, a konsultanci bezczelni odsyłaja na strony www.inea.pl,że tam mozna sie wszystkiego dowiedzieć, po raz kolejny wychodzi brak kompetencji pracowników tej firmy, gdyby nie to forum to człowiek g... by wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj podam częstotliwości kanałów

 

1.CANAL + SPORT 2 em.testowa

Częst. 250.000 kHz

Symbol Rate 6.874kBd

Modulacja QAM 64

Spektrum nieodwrócone

PCR - PID 2802

Video - PID 2802

Audio -PID 4803

Telegazeta PID 5801

 

2.HBO HD

Częst. 250.000 kHz

Symbol Rate 6.874kBd

Modulacja QAM 64

Spektrum nieodwrócone

PCR - PID 2801

Video - PID 2812

Audio -PID 4802

Telegazeta PID

 

Ja nie mam wykupionych kanałów premium , ale są wyszukiwane.

 

Słuchajcie to jak w końcu jest? Pojawił sie u Was C+Sport2? i czy HBO HD jest odkodowany? Na stronie Inei jak zwykle promocje na HBO obowiązujące do 15 marca, a konsultanci bezczelni odsyłaja na strony http://www.inea.pl,że tam mozna sie wszystkiego dowiedzieć, po raz kolejny wychodzi brak kompetencji pracowników tej firmy, gdyby nie to forum to człowiek g... by wiedział

 

Lepiej poczytaj - popytaj TUTAJ na tym forum to na pewno się dowiesz więcej.

 

Mi koleś jak dzwoniłem do INEI to wspominał o usłudze VOD ale jak zwykle wszystko okryte jest "TAJEMNICĄ".

 

Ale życzliwe fora i portale nas poinformują. Bo INEA chyba także korzysta od informacji np z tego forum lub z innych portali - sami przecież nie wiedzą bo i skąd. Dyrekcja programowa trzyma w tajemnicy przed całym światem jakby uzgadniali nie wiadomo co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wczoraj w informacji o włączeniu nowych programów był wątek,że program HBO HD będzie promocyjnie odkodowany dla wszystkich użytkowników? dzisiaj doczytałem,że będzie. Próbuję pogadać na czacie i niestety jestem rozłączany z powodu braku aktywności, a wcale nie chcę zadawać niewygodnych pytań ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wczoraj w informacji o włączeniu nowych programów był wątek,że program HBO HD będzie promocyjnie odkodowany dla wszystkich użytkowników? dzisiaj doczytałem,że będzie. Próbuję pogadać na czacie i niestety jestem rozłączany z powodu braku aktywności, a wcale nie chcę zadawać niewygodnych pytań ;)

 

już nie musisz próbować z chatem, bo zakodowali HBO HD.

A dostępny promocyjnie bez opłat ma być tylko dla tych co maja pakiet HBOPAK i mają PPC HD ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówiąc o tym,że zero informacji o nowej promocji na ich stronie, jak poprosiłem o regulamin na mojego emaila to mnie "zlali" a jak zapytałem o szczegóły to kręcili jakby sami ich dobrze nie znali. INEA jak zwykle nie przygotowana, wszędzie piszą,że HBO HD będzie promocyjnie odkodowane dla wszystkich a oni po parunastu godzinach zakodowali !!!! Podobnie było z eurosportem HD, wciskali kit,że jest awaria i technicy naprawiają, a za parę chwil podali info,że program już znika z oferty promocyjnej :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta strona INEI to jest troche inaczej niz myslimy

INEA jako firma spolka nie tworzy nic a nic co zwiazane jest z http://www.inea.pl

zleceniem zajmuje sie zupelnie inna firma spoza branzy kablowej

 

ale

faktem jest to ze INEA przesyla bardzo opoznione informacje do "tworcy" strony-serwisu

wiec i tak wychodzi na to ze TO ONI papraja cale to zamieszanie i niedoinformowanie na czas na www

 

EDIT

znow bylo odkodowane OKNO na test 2 NAT GEO MUSIC ale tym razem z dzwiekiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...