Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Co za :censored: tam pracują?, ja przestałem na "czat" już dawno zaglądać, więcej się dowiem z tego forum bądź z portali telekomunikacyjnych. Nie dość, że nic nie wiedzą, niczym się nie interesują, mają brak podstawowej wiedzy na zagadnienia związane z firmą to jeszcze bezczelnie kłamią!!!!! Mi kiedyś jeden z "fachowców" powiedział,że on przeprasza ale nie ma dostępu do internetu dlatego nie może odnieść się artykułu (do którego podesłałem mu linka) normalnie :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś jeden z "fachowców" powiedział,że on przeprasza ale nie ma dostępu do internetu dlatego nie może odnieść się artykułu (do którego podesłałem mu linka) normalnie :lol2:

Ale to akurat jest możliwe. Może nie mogą klikać w linki od rozmówców :D Ale co do poziomu czatu Inei to przyznam, że jest żenujący. W ogóle ta firma to jakaś padaka, chociaż ostatnio mi wymienili dekoder szybciutko :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie na czacie kiedyś dwóch jakiś ich śmiesznych przedstawicieli zbyło w sposób naprawde [beep]ny i swiadczący o firmie INEA

 

Zadzwoniłem do nich a oni mi, że po mojej stronie cos z mikrofonem musi być bo rzekomo mnie nie slysza, sprobowalem raz, drugi i mnie olali.

 

Wkurzylem sie na maxa, zadzwonilem do kolezanki na skypie i co? Dzialalo wszystko u mnie bezproblemowo i ja ja slyszalem i ona mnie.

 

Inea powinnna sie wziac za tych darmozjadow co u nich pracuja bo ci ludzie pograzaja firme INEA! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie, że może w tym kwartale coś dadzą lub następnym tylko ja się obawiam tych podwyżek, bo jak przywala podstawę plus tematyczne to już będzie nie wesoło. :(

Lecz mam nadzieje, że pójdą po rozum i zrobia wreszcie pakiet hd za jakąś określona kwotę, bo wykupywanie każdego kanału za 8 czy 9 złoty to nie ma najmniejszego sensu.

 

:|:|:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał: Witam mam pytanie kiedy pojawią się jakieś nowe kanały tv? ostatnio nie uatrakcyjnia się oferta INEA

Michał: ???????????

Michał: ????????

Michał: ?????????

Dyspozytor4: prowadzone są rozmowy z nadawcami

Dyspozytor4: jednak co do szczegółów planów wprowadzenia nowych programów

Dyspozytor4: nie posiadamy dokładnych informacji

Michał: czyli nic nie zostanie dołączone! Zatem oferta będzie ubożała. Inne kablówki dołączają nowe kanały a INEA nic. Platformy cyfrowe także dołączają nowe kanały ,a INEA nic.

Dyspozytor4: nie napisałam, że nie zostanie nic dołaczone, ale że prowadzone są rozmowy z nadawcami

Dyspozytor4: w celu wprowadzenia kolejnych programów do oferty firmy

Michał: że rozmowy są prowadzone to piszecie już od kiedy pamiętam - a efektów żadnych nie widać

Dyspozytor4: w niedługim czasie efekty sie pojawią

Dyspozytor4: ale proszę nie zapytywać o dokładne programy

 

Ja się dowiedziałem że cytat: " ale proszę nie zapytywać o dokładne programy " i wszystko jasne. Nadal czekamy nie wiem już na co a, ale czekamy. Pierwsze co się pojawi w Inei to pewnie PODWYŻKA CEN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprawdzi się zapowiedź wprowadzenia .... 26 nowych kanałów to spróbujmy pogdybać co to może być:

HD:

1. Eurosport HD2

2. Animal Planet HD

3. HBO HD

4. Nat Geo Wild HD

5. History Channel HD

6. Luxe.TV HD

7. Fashion TV HD

8. Polsat HD ????

9. ????????????????

 

SD:

10. BBC Knowledge

11. BBC Entertainment

12. BBC Lifestyle

13. CBeebies

14. Discovery Historia

15. Hallmark

16. FOX Life

17. Movies 24

18. Nat Geo Wild

19. Eurosport News

20. Superstacja

21. ESKA TV

22. Rebel.TV

23. SportKlub

24. SportKlub +

25. Polsat Futbol

26. C+Sport 2

 

Ciekawe ile trafiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w BOA w Śremie podpisać nowa umowe na canal+ bo chcialem skorzystac z promocji. Podpisujac umowe zostałem poinformowany że BOA otrzymały informacje z działu technicznego ze w czasie ostatnieg tygodnia Lutego i pierwszego tygodnia Marca zostanie dodany do oferty canal_sport2 :lol2: i w marcu ma byc nowy dekoder z nagrywarka :lol2:

 

ciekawe :brawo:

 

 

Jeśli sprawdzi się zapowiedź wprowadzenia .... 26 nowych kanałów to spróbujmy pogdybać co to może być:

HD:

1. Eurosport HD2

2. Animal Planet HD

3. HBO HD

4. Nat Geo Wild HD

5. History Channel HD

6. Luxe.TV HD

7. Fashion TV HD

8. Polsat HD ????

9. ????????????????

 

SD:

10. BBC Knowledge

11. BBC Entertainment

12. BBC Lifestyle

13. CBeebies

14. Discovery Historia

15. Hallmark

16. FOX Life

17. Movies 24

18. Nat Geo Wild

19. Eurosport News

20. Superstacja

21. ESKA TV

22. Rebel.TV

23. SportKlub

24. SportKlub +

25. Polsat Futbol

26. C+Sport 2

 

Ciekawe ile trafiłem?

ja bym jeszcze widział Sci fi chanel :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w BOA w Śremie podpisać nowa umowe na canal+ bo chcialem skorzystac z promocji. Podpisujac umowe zostałem poinformowany że BOA otrzymały informacje z działu technicznego ze w czasie ostatnieg tygodnia Lutego i pierwszego tygodnia Marca zostanie dodany do oferty canal_sport2 :lol2: i w marcu ma byc nowy dekoder z nagrywarka :lol2:

 

ciekawe :brawo:

 

czyli włączą C+sport2 na inaugurację ekstraklasy, co do dekodera z nagrywarką to miał sie pojawić dopiero w II kwartale, natomiast w I kw.miał być multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprawdzi się zapowiedź wprowadzenia .... 26 nowych kanałów to spróbujmy pogdybać co to może być:

HD:

1. Eurosport HD2

2. Animal Planet HD

3. HBO HD

4. Nat Geo Wild HD

5. History Channel HD

6. Luxe.TV HD

7. Fashion TV HD

8. Polsat HD ????

9. ????????????????

 

SD:

10. BBC Knowledge

11. BBC Entertainment

12. BBC Lifestyle

13. CBeebies

14. Discovery Historia

15. Hallmark

16. FOX Life

17. Movies 24

18. Nat Geo Wild

19. Eurosport News

20. Superstacja

21. ESKA TV

22. Rebel.TV

23. SportKlub

24. SportKlub +

25. Polsat Futbol

26. C+Sport 2

 

Ciekawe ile trafiłem?

 

raczej:

1. WTK HD

2. ANONSE HD

3. POLONIA 1 HD

4. EDUSAT HD

5. TVP SEJM HD

6. TELE 5 HD

7. ITV HD

8. TRWAM HD

9. TVN METEO HD

 

oraz

 

10. ANONSE 2

11. TVP REKLMA

12. KAMERA - PRZEJSCIE PODZIEMNE RONDO KAPONIERA

13. WTK 2

14. ROZKLAD JAZDY PKP POZNAN GLOWNY

15. ROZKLAD JAZDY PKS POZNAN GLOWNY

16. 123 SAT

17. PLAYLISTA ITALIA

18. TVP INFO KIELCE

19. UNO SAT

20. TV SILESIA 2

21. KAMERA LODOWISKO CHWIALKA

22. TVP SEJM

23. MANGO 2

24. TV BIELSAT

25. RTL AUSTRIA

26. CCV VALENCIANA

 

I EXTRA NA EURO 2012 - HBO HD ORAZ CANAL SPORT 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu juz nie chodzi o ten C+sport 2 ale o sam FAKT rozwoju tej kablowki

 

kabel ma byc tzw smietnikiem wszystkich dostepnych "lepszych" kanalow

alternatywa dla ant SAT

jedno miejsce i wszystkie stacje

 

przykladem jest VECTRA - patrzyliscie na jej oferte ZA cos TAKIEGO to ja moge placic kase i nie bede zalowac to jest zbiorka KANALOW

INEA powinna brac przyklad od nich !! od dawna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin1215 tak jak ci napisał youndi ma być alternatywą dla TV-sat i tu musze dodać jedną kwestie spółdzielnie nie pozwalają zakładać anten satelitarnych, bo mają udziały w Inei, więc przynajmniej powinni się postarać, aby ta oferta była na jakimś poziomie za przyzwoite pieniądze, a nie tak jak jest teraz drogo i beznadziejnie.

 

:|:|:|

 

Wczoraj na super czat zalogowałem się tak dla sportu 10 razy i zapytałem o nowe kanały, kiedy wejdą i oto ranking odpowiedzi:

 

Luty / Marzec 2 odpowiedzi

Marzec / Kwiecień 2 odpowiedzi

Kwiecień / Maj 4 odpowiedzi

Przed wakacjami 1 odpowiedź

Po wakacjach 1 odpowiedź

 

Pełen profesjonalizm na naszym super czacie nic dodać nic ująć.

 

:crazy::crazy::crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin1215 tak jak ci napisał youndi ma być alternatywą dla TV-sat i tu musze dodać jedną kwestie spółdzielnie nie pozwalają zakładać anten satelitarnych, bo mają udziały w Inei, więc przynajmniej powinni się postarać, aby ta oferta była na jakimś poziomie za przyzwoite pieniądze, a nie tak jak jest teraz drogo i beznadziejnie.

 

Oczywiście, doskonale to rozumiem! Dlatego wspomniałem o TV od Neostrady (dostarczanej po linii telefonicznej, bez konieczności instalowania anteny). I myślę, że korzystanie z takich usług byłoby dobrą walką z kablówkami-monopolistami i może odpływ klientów byłby dobrym kopniakiem dla nich...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...