Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj też miałem ok 6MB/s. Upload też w miarę poprawny ok. 480 kB/s.

Pisałem do BOA, może coś z tym zrobili. W przeszłości też było podobnie i po interwencji technik odpisał mi, że musiał wykalibrować moje łącze (cokolwiek by to znaczyło :D ).

Zobaczymy dziś wieczorkiem...

 

edit:

Poniżej dzisiejsze pomiary. Zadzwonił dziś pan z Inei z zapytaniem czy internet działa poprawnie. Działa :D

 

654647480.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/59853-dziesiaty- ... n=podobne2

 

"Dziesiąty kanał HD w sieci Inea

 

Telewizja kablowa Inea powiększa swoją ofertę kanałów nadawanych w wysokiej rozdzielczości. Do oferty operatora dołączy dokumentalny kanał National Geographic HD. Jeszcze przed świętami, 18 grudnia, INEA rozpoczyna testy programu National Geographic HD. Aż do ich zakończenia program

będzie dostępny bez żadnych opłat dla ponad dziewięciu tysięcy abonentów telewizyjnych posiadających Pakiet Podstawowy Cyfrowy HD.

 

National Geographic HD to dziesiąty program w wysokiej rozdzielczości w ofercie telewizyjnej INEA. Prawdopodobnie od stycznia 2010 roku program National Geographic HD będzie dostępny w ofercie promocyjnej dla Abonentów Pakietu Podstawowego HD. O szczegółach INEA będzie informowała w dalszym terminie."

 

ciekawe ile będzie kosztować ten kanał po promocji? 10 PLN czy więcej?

mogę się zakładać z każdym, że wspaniali informatorzy na super-chacie "Nie mają informacji na ten temat" :D:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo że cokolwiek dołączą :brawo: , byle po okresie testowym nie przegieli z cena choć pewnie przywalą :evil:

 

Arko_KKS i byś przegrał :wink:

 

wojtek:

witam czy to prawda ze od jutra bedzie za free National Geographic HD.

 

Maciej Baranowski:

witam, w dniu jutrzejszym program pojawi sie w emisji testowej bez opłat

 

wojtek:

do kiedy ??

 

Maciej Baranowski:

prawdopodobnie do styczia ale jeszce nie jest ustalona konkretna data

 

:wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie już National Geographic HD bo ja jeszcze nie. :(

 

A tak apropo to na oficjalnej stronie zerro informacji że NG HD od dziś itd :lol2:

 

I jeszcze jedno że nas czytają to fakt kiedyś jeden koleś na czacie w odpowiedzi na moje pytanie napisał "wyczytał pan to na forum satkuriera ?", z drugiej strony szkoda że nie mają forum było by ciekawie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo to na oficjalnej stronie zerro informacji że NG HD od dziś itd :lol2:

 

 

czy to tak trudno wejść na stronę Inei i sprawdzić a nie pisać bzdury?

Tym razem zabłysnęli [oby tak było teraz zawsze z ich stroną www] bo info na stronie www było szybciej niż wiedzieli o tym ich ludzie na chacie. :brawo:

Sprawdz sobie : http://inea.pl/strony/1/i/534.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Arko_KKS chyba nie rozumie o co chodzi, to, że dali komunikat to wiadomo już od wczoraj.

Ale wchodząc na główną stronę INEi (www.inea.pl) co pojawia się w komunikatach? oczywiście,że INEA Poznańskim liderem przedsiębiorczości, idąc dalej, spis programów zostanie pewnie uaktualniony za 1 miesiąc albo później, a w dziale TV HD o tym programie wraz z jego ikonką pewnie w najbliższym czasie nie przeczytamy.

Dlatego takie (małe szczegóły) wpływają na brak profesjonalizmu ze strony firmy INEA. Kiedyś na moje pytanie dlaczego strona www jest dość rzadko odświeżana otrzymałem odpowiedź,że robi to firma zewnętrzna i pracownicy nie mają na to wpływu :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo to na oficjalnej stronie zerro informacji że NG HD od dziś itd :lol2:

 

 

czy to tak trudno wejść na stronę Inei i sprawdzić a nie pisać bzdury?

 

Arko_KKS zanim napisałem to sprawdziłem nigdy nie pisze bzdur, a to że coś włączą np godzine po wpisie na forum na to już wpływu nie mam, ale widze że wiesz o co chodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...