Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

i tu niespodzianka jak z roku 2008 OFERTA "nagle" powiekszy sie o kilkanascie nowych KANALOW TV !!! do konca 2009/poczatek2010

mysle ze BEDZIEMY za kilka chwil zadowoleni z tego co nam zaoferuja :)

BEZ zadnej sciemy !!

 

A ja zacząłem wątpić w to, co napisałeś, bo na stronie Inei pojawiły się nowe promocje tzn. przepisali te, co były, ale niestety te co nas najbardziej intersują są datowane są aż do 31 grudnia 2009, tylko C+, Filmbox i HBO jest krócej do 31 października 2009

 

Czyli co wnioskować możemy, że do końca roku lipa :?::evil:

 

:?:?:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co youandi jak coś wiesz to byś podał a nie bawił się z nami w kotka i myszkę, jeśli nie możesz podać szczegółów to, choć datę, od kiedy mamy się czegoś spodziewać. :>

 

A tak z innej beczki czytaliście to :?:

 

https://satkurier.pl/news/49733/operator ... darmo.html

 

Aster chce renegocjować umowę z TVP dotyczącą reemisji programu TVP Sport, podobne działania zapowiada wielkopolska sieć INEA, oferująca TVP HD i TVP Sport.

 

Ciekawe czy po cichu możemy zacząć liczyć na tvp sport i tvp hd w pakiecie startowym. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Aster, Vectra i INEA wdrażają protokół DOCSIS 3.0, który pozwoli na zaoferowanie łącz o przepływności 120 Mbit/s i więcej...

 

Jak nie w ofercie TV to chociaż w usłudze internetowej INEA dotrzyma kroku największym sieciom kablowym w Polsce

 

...W tę technologię inwestuje także poznańska INEA. - Jego wdrożenie planujemy w pierwszym kwartale 2010 r. - zadeklarował Eugeniusz Grzybek, członek zarządu spółki ds. techniki. Jak zastrzegł, inwestycje nie są odpowiedzią na ofertę UPC, a naturalnym rozwojem technologii stosowanej do tej pory w sieciach budowanych na bazie kabli współosiowych. - Prace nad projektem trwają od dłuższego czasu. Elementy aktualnie stosowanego DOCSIS 2.0 dobieraliśmy z uwzględnieniem konwersji do wersji 3.0 - mówi Grzybek. INEA ma w swojej ofercie także łącza symetryczne, doprowadzające światłowody bezpośrednio do klienta...

 

źródło: http://www.rpkom.pl/index.php?option=co ... =1:artykuy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co youandi jak coś wiesz to byś podał a nie bawił się z nami w kotka i myszkę, jeśli nie możesz podać szczegółów to, choć datę, od kiedy mamy się czegoś spodziewać. :>

 

A tak z innej beczki czytaliście to :?:

 

https://satkurier.pl/news/49733/operator ... darmo.html

 

Aster chce renegocjować umowę z TVP dotyczącą reemisji programu TVP Sport, podobne działania zapowiada wielkopolska sieć INEA, oferująca TVP HD i TVP Sport.

 

Ciekawe czy po cichu możemy zacząć liczyć na tvp sport i tvp hd w pakiecie startowym. 8)

 

 

Cd:

 

Zapowiada się bunt operatorów, którzy nie wykluczają wystąpienia na droga sądową przeciw TVP, jeśli nadawca nadal będzie oczekiwał opłat za kanały FTA.

 

Reszta artykułu tutaj:

 

http://media2.pl/media/56988-wiecej-tvp ... darmo.html

 

Tylko oby latami się nie procesowali. :roll:

 

 

A co do internetu:

 

Bardziej konkretna jest sieć Inea , która podtrzymuje, że Internet powyżej 100 Mb/s planuje wprowadzić na początku 2010 roku.

 

Reszta artykułu tutaj:

 

http://media2.pl/telekomunikacja/56991- ... a-upc.html

 

:jupi::jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem co ma w swojej ofercie Tesat to ręce mi opadły:

W pakiecie startowym Comedy Central ( w inei w dodatkowo płatnym pakiecie), Superstacja ( nieobecna w inei), Kino Polska( w inei w pakiecie Film), Sportklub, BBC Entertainment ( oba nieobecne)

A w Pakietach tematychnych BBC Lifestyle, Nat Geo Wild, Sky News, The History Channel, Vh1 Classic, Trance, Music Tv, Fox Life, BBC Knowlege, Sportklub +, ESPN America stwierdzam jedno INEA to najwięksi złodzieje na rynku telewizji kablowej!!!

 

Porównuje z Tesatem bo obejmuje zasiegiem część mojego Poznania

Co jeszcze rzuciło mi się rzuciło w oczy:

a) korzystna oferta Hbo z internetem

B) Filmbox w pakiecie Akcja z 15 innymi programami w cenie 23,10, gdzie złodzieje chcą za niego 15 zł- sam pakiet Filmbox 3 programy

c) oczywiście Canal + Sport 2 jak najbardziej obecny w pakiecie Canal + a w Inei nie i nie można sie doprosić!!!

 

Po prostu żal!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie Inea jest w blokowiskach, czyli tam gdzie są spółdzielnie to nic nie wejdzie, bo maja cicha umowę z nimi, aby nie wpuszczać konkurencji.

A wiem, że Inotel był mocno zainteresowany wejściem np.: na rataje, ale sobie odpuścili, bo w spółdzielni tylko czekali na wiadomo, co.

Facet prosto w oczy w spółdzielni dał mi to do zrozumienia, że możemy pomarzyć.

Sprawa normalnie się kwalifikuje do urzędu ochrony konkurencji i konsumentów.

 

:/:/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma na dekoderze TVN Turbo, TVN24, TVN Meteo, TVN Style, Discovery i kilku innych kanałów. Zniknęły z listy.

 

U mnie też zniknęły. Tzn teraz je znalazłem ale jest na nich pikseloza że aż żal. Zgłosiłem to i zjawił się jakiś instalator od INEI i stwierdził że może to wina anteny. PSSSSS...przechodze na jedną z trzech platform cyfrowych niedługo bo mam dość tej kablówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do końca tak będzie, sprawdźcie na jakiej częstotliwości te kanały są, przy tunerach ADB za mocno wzmacniany sygnał robi gorzej niż za słaby,

miałem tak na kanałach wyżej niż 400mhz, zgłosiłem przyszedł monter i stwierdził że przegięli o 10db na wzmacniaczu , podregulował i zamiast

mocy 50 miałem ledwo 30 ale jakość była 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...