Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej denerwujące jest to, że nawet nie odpiszą ci na maila bo mają cie totalnie w [beep]ie!!! Maiałem też taką sytuacje że nie chcieli mi aktywować nowej karty sieciowej bo miałem zamazaną jedną cyfre na ich modemie!!! Podałem im pesel, numer umowy, wszystkie dane, numer karty abonenta i nic!!! Po prostu żenujące praktyki! A rozmwiałem z samym kierownikiem po tym jak zlał mnie konsultant! Wiem, ze troche nie w temacie ale oddaje to podejście operatora do klienta!

 

Jesli chodzi o oferte programową to brakuje kanalów BBC, Sportklub, E i wielu innych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zazdroszczę Wam waszego operatora jakim jest INEA. Jak można mieć takie podejście do klienta/abonenta ? Ja jestem z kolei abonentem Cyfrowej Vectry i muszę przyznać, że od dłuższego czasu poprawili swój nisko upadły wizerunek. Zaczęli od hasła >> 'Dajemy więcej" << i dają :shock: Uzupełniają systematycznie ofertę programową, rozwijają ofertę HD i tworzą przystępne promocje. Nawet na facebook'u można rozmawiać z ludźmi od Vectry. Pytają się co według nas powinni zmienić lub dodać. U Was po Waszych postach niestety nic nie mogę takowego zauważyć. Aż tak jest źle ? Czy ten operator to jeszcze jakoś funkcjonuje ? Tak z ciekawości. Kiedy ostatnio dodali nowy kanał SD i HD u Was ? I jaki to był ?

mimo wszystko życzę szybkiej poprawy w INEI, albo szybkiej zmiany operatora :smile: Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim włączonym kanałem HD był Discovery HD a SD Discovery ID. Ja nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy. Jak tak duży operator jak INEA (tak przynajmniej się chwali) nie potrafi wynegocjować z CANALem + możliwości włączenia "drugiego" programu sportowego? Nie wierzę, że wina leży po stronie CANAL+. po prostu INEI nie zależy, przecież na ten temat mówi się już bodajże od 3 lat. Ja sam wysłałem z kilkadziesiąt emaili. I tak naprawdę nie chodzi już o ten C+Sport 2 (można bez tego żyć) ale chodzi o podejście operatora do swoich abonentów. Czy to tak trudno napisać na stronie www drodzy abonenci, w związku z trudnościami w negocjacjach z canal+ w najbliższym czasie nie włączymy programu do swojej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś odpowiedzieli że CANAL + SPORT 2 nie może być nadawany w kablówce bo jest połączony z kanałem INFO+ i nie jest możliwe kodowanie wybranych pozycji , czy kanału. :crazy:

Chociaż tak samo jest nadawany VIASAT EXPLORER razem ze SPICE CHANNEL i tutaj można kodować wybrane programy. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nasza szanowna inea posiadala chociazby taka oferte jak ma vectra to chyba nikt by nie narzekal i nawet by placil co nie ??

 

kablowka to jednak kablowka bo "zbiera" kanaly z kazdej platformy cyfrowej i nie tylko ... decydujac sie na jakas z nich trzeba sobie jednak odebrac talerz z zupa bo calego dania nie dostaniemy :)

 

a tak mi sie wzielo na marudzenie :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o axn to czy analog czy cyfrowo to masakra, tvn7 i polsat już lepiej, ale tez wiele do życzenia pozostaje.

U mnie, co najgorsze na tvn hd zaczyna się zacinać obraz raz jest tak jakby pojawiało się zielone tło na ułamek sekundy (takie mignięcie) a czasami fakt pikseloza wskakuje.

Co dziwne na Discovery hd tego nie ma.

Ale oczywiście jak ich zapylałem o to, to dostałem standardowa odpowiedź, że taki sygnał dostają od nadawcy i nic nie mogą zrobić.

Ciekawe, czemu biedna inea tylko dostaje takiej słabej, jakości sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na dekoderze HD ADB żadnych zacięć na TVN hd nie ma przynajmniej nic takiego nie zauważyłem a oglądam ten kanał codziennie ponad 1godz.

 

INEA powinna zabrać się za poszerzanie oferty TV bo jest kiepska i droga szczególnie kanały HD. Brakuje wielu kanałów które w innych kablówkach są od dawna chociażby: BBC Knowledge, BBC Entertainment, Superstacja, History Channel. Wątpię że te kanały kiedykolwiek dołączą skoro kanał który sami zapowiadali HBO HD dołączają od grudnia 2008 i do teraz go nie ma.

 

Zauważył ktoś zamówienie na dekodery HD PVR z dyskiem twardym http://inea.pl/strony/1/i/452.php ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inea skupia w tej chwili uwage na

- budowe sfery biznesowej dla klienta biznesowego

- testowanie uslugi internetu -- WIMAX !!

- telefonia komorkowa baza ma byc ORANGE

- wprowadzenie na poczatku 2010 dekoderow PVR z dyskiem twardym

- vod

- PPV

- i tu niespodzianka jak z roku 2008 OFERTA "nagle" powiekszy sie o kilkanascie nowych KANALOW TV !!! do konca 2009/poczatek2010

 

mysle ze BEDZIEMY za kilka chwil zadowoleni z tego co nam zaoferuja :)

 

 

BEZ zadnej sciemy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przede wszystkim liczę na to, że INEA stanie się bardziej profesjonalną firmą, zaczną od od najprostrzej rzaczy a zarazem chyba najważniejszej czyli dobrych kontaktów ze swoimi abonentami. Często śledzę co dzieje się na stronach www konkurencji czyli Aster,UPC,Vectra i innych. Po pierwsze rzetelnie informują o swoich planach (włączeniu nowych kanałów, promocjach i innych ważnych dla abonenta informacji) Mam nadzieję, że INEA zatrudni osoby, które chociaż w podstawowym stopniu będą znały się na aspektach związanych z firmą w której pracują. Mam również nadzieję, że nie trafię więcej na pracownika, który usiłował mi wmówić, że mam TV bez pasma kablowego, żebym poprosił sąsiada o pomoc w wyszukaniu programów i w końcu, że przecież Discovery ID i Polsat Sport Extra znajdują się w pasmie analogowym !!!!!!!!!!!!!!!!! Tak, tak, takie info otrzymałem pod koniec sierpnia br. Mam do siebie żal, że nie zapisałem fragmentu tego czatu na dowód, że tak było. Nie dopuszczalne jest przekazywanie nie wiem, nie mam takich informacji albo, że ..... tak naprawdę to czego ode mnie chcesz

 

Co do informacji

inea skupia w tej chwili uwage na

- budowe sfery biznesowej dla klienta biznesowego

- testowanie uslugi internetu -- WIMAX !!

- telefonia komorkowa baza ma byc ORANGE

- wprowadzenie na poczatku 2010 dekoderow PVR z dyskiem twardym

- vod

- PPV

- i tu niespodzianka jak z roku 2008 OFERTA "nagle" powiekszy sie o kilkanascie nowych KANALOW TV !!! do konca 2009/poczatek2010

 

mysle ze BEDZIEMY za kilka chwil zadowoleni z tego co nam zaoferuja :)

 

 

BEZ zadnej sciemy !!

 

to może faktycznie tak będzie, pierwsze info o dekoderach HD z twardymi dyskami jest już na stronie www, ale jest pewne ale. Wszystko pięknie ale ile to wszystko będzie kosztowało??? Na pewno nie za darmo, albo w tej samej cenie co teraz. Ja w tej chwili za sam TV płacę prawie 150 zł (uwzględniając promocje jakie posiadam na HBO I CANAL+) Niedopouszczalne są ceny programów HD jakie w tej chwili mamy!!! MTVN HD 9,50 zł !!! Discovery HD 9 zł, Polsat Sport HD i TVP HD po 8 zł. Żadna inna sieć nie ma takich cen. Przecież INEA chwali się, iż posiada kilkadziesiąt tysięcy gniazdek TV, to co nie potrafi wynegocjować cen za ww. programy na poziomie cen innych operatorów kablowych? Dlaczego musimy płacić 45 zł za nie kompletny pakiet CANAL+ HD (myślę tu o C+Sport 2, którego brak nie potrafi chyba nikt w Poznaniu wyjaśnić?)

 

Rozpisałem się trochę, liczę, że na to forum zagląda czasami ktoś z Zarządu INEI i chociaż w małym stopniu weźmie pod uwagę nasze uwagi i sugestie.

 

Na programie Test2 pojawiły się dwie ścieżki dźwiękowe Audio 1 (W tej chwili Program 3 PR), Audo 2 (sygnał Radio EURO) ciekawe :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...