Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Co wg was brakuje do pełni szczęścia w ofercie INEI?

 

moim zdaniem z programów TV: Boomerang, TCM pełny do oglądania nie od 21.00, MGM

w internecie zadowoliło by pewnie każdego zwiększone wysyłanie tzw Upload

telefon, hmm tu akurat nie mam zdania i tak większość ludzi używa tel. komórkowych a nie stacjonarnych

 

co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ważniejsze od dodawania programów byłoby poprawienie jakości niektórych. Np. sportowe: Polsat Sport News. Orange Sport czy TVP Sport mają jakość urągającą jakimkolwiek standardom, zwłaszcza że na transmisjach sportowych obraz jest dynamiczny, a na tych kanałach totalna pixeloza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siec kablowa powinna byc konkurencja dla platform cyfrowych , powinna w wiekszosci skupiac jak najwieksza ilosc kanalow z NC+ i CP by w jednym dekoderze miec jedna bogata oferte , jakosc i cena by klient chcial sprobowac ewentualnie pozniej nie wahać sie zostac , majac w ofercie internet powinno to przyciagac klienta jak lep na muchy

 

a niestety wiemy jak to jest w naszej inei ... roznie i podroznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RTK (Ratajska Telewizja Kablowa) jest już dostępna od pakietu oszczędnego na kanale 304 (niekodowany)

parametry:

266 MHz

256 QAM

SR 6875

 

 

Czy też dźwięk trzeszczy u innych czy tylko i u mnie?

 

Przeglądam stronę INEI z logami stacji TV i widzę "BRAZZERS" co to takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz rajce, to albo Prezes powinien polowe ekipy "doradczej" wymienić, albo pracują tak, bo "pan i władca" nie ma wizji, tylko "wykorzystuje" swoją pozycję na rynku, co jest krótkowzroczne i świadczy o ignorancji.... Wolałbym ta pierwsza opcje, bo ta druga, doprowadzi "I" do zguby, w przeciągu 3-5 lat, co wpłynie oczywiście pozytywnie na wybór nowego operatora z lepsza ofertą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siec kablowa powinna byc konkurencja dla platform cyfrowych , powinna w wiekszosci skupiac jak najwieksza ilosc kanalow z NC+ i CP by w jednym dekoderze miec jedna bogata oferte , jakosc i cena by klient chcial sprobowac ewentualnie pozniej nie wahać sie zostac , majac w ofercie internet powinno to przyciagac klienta jak lep na muchy

 

a niestety wiemy jak to jest w naszej inei ... roznie i podroznie

 

Mnie się wydaje, że już nie jest źle. Ale tak jak napisałem mnie osobiście do szczęścia brakuje tych kilku elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze na chwilke zatrzymam sie przy tym Brazzersie , nie wiem czy zauwazyliscie ale zniknely z wykazu programow private spice i hustler tv :smile: nie jestem wielkim fanem "fikolkow" w tv (pelno tego na necie) ale na tym przykladzie zobaczcie beszczelne dzialanie inei , cicho sza, pach i 2 programy erotyczne ida pod noz pojawia sie w zamian 1 , dla mnie to beszczelnosc zwykla , wyprowadzcie mnie z bledu ale ja nie widze ani hustlera ani privat spice , zadnego komunikatu ciaach i kanaly znikaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...