Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Oglądasz nocami bajki? Bo jak chodzi o dzieci, to im mniej tym lepiej. Jedna dobranocka dziennie to był ideał:-)

Nooo. Dość często Pingwiny z Madagaskaru o 00:30 i 03:55 w nocy. :P

A tak w ogóle to dzięki intensywnemu oglądaniu angielskiego kartona za czasów gdy byłem mały nauczyłem sie inglisza.

No, ale "troskliwi" rodzice to tylko widzą minusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..................

 

Swoją drogą skoro w SUPER HD są niektórych kanałów wyłącznie w wersje HD to w takim razie ALE KINO+, KUCHNIA TV+, DOMO TV+ i wiele innych można by zstąpić innymi. Jest pakietyzacja nie było by żadnym problemem aby dodać inne za to kanały, nie było by za to dubli (oczywiście te które mają taką samą ramówkę). Chyba że chodzi tylko o jak największą ilość kanałów w sieci (?)

 

Ustalenia z nadawcami to raz, a dwa - pamiętaj, że różne kanały w SD są w różnych dawnych, ale wciąż funkcjonujących pakietach i nie wszystko da się ot tak wyłączyć.

.......

 

Starą ofertę zastępuje nowa i jest tak w każdej branży - samochody, telefonia komórkowa czy choćby w sklepie spożywczym.

 

Starą ofertę zastępuje nowa i tak jest w każdej branży - ale nie zawsze nowa jest lepsza - w tym przypadku niestety nie. (Ciekawe ilu abonentów posiadających INEA MAX i INEA MAX HD przeszło na SUPER HD - najwięcej pewnie z niższych pakietów).

Szkoda że tylko takie tłumaczenie. Podobno w handlu tak jest jeśli jest klient i jest zapotrzebowanie to się robi produkt.

Ciekawe czy możemy na coś jeszcze liczyć od INEI jeśli chodzi o TV :?::cry: Jak na razie słabo.

 

Oczywiście po za TV SWARZĘDZ która ma być dostępna od listopada dla wszystkich - info STK

 

Parametry TV REPUBLIKA HD

Częstotliwość 634.000

Numer na dekoderze 45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo by się przydały aplikacje multimedialne w dekoderze ADB mają być -ale kiedy niby niedługo.

Co do nowych kanałów ,powinni przenieś te kanały ze starych pakietów do nowych i było by ok.

Reszta usług jest ok,ja jestem zadowolony ...

Jaki kupić telewizor LCD czy LEd ? 42-50 cali i jakiej formy poradźcie ,czy plazmę bo są tanie teraz?...

Mało jest kanałów popularnonaukowych ,pełny kanał TCM by się przydał,Viasaty ,MGM ,takie co coś wnoszą a nie sieczka... :hello::read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze droga inea sami musicie przyznac ze oferta sportowa w porownaniu z innymi kablowkami czy platformami cyfrowymi jest bardzo uboga,mozna by cos dodac,zobaczcie sami kanalow bajkowych,muzycznych,dokumentalnych jest sporo,a sport zaledwie garstka wystarczyloby dodac z dwa nowe kanaly i byloby milo........ co wy na to?

 

Zwróć uwagę, że kawałek wyżej pojawiły się narzekania na brak dokumentalnych (historycznych), a już poniżej uwagi o kanałach z bajkami. Rozumiemy te wszystkie oczekiwania, ale jednocześnie nikt nie jest ich w stanie spełnić w oczekiwanych cenach. Nie bez powodu oferta każdej TV jest krytykowana - jeśli nie za zbyt mało programów, to za wysokie ceny, jeśli nie za wysokie ceny, to za taki a nie inny podział pakietowy - nie da się skroić oferty idealnej pod 100% Abonentów. Wydaje się nam, że obecna jest jednak bardzo uniwersalna i pakiet Super HD w takiej formie spełnia oczekiwania. Znów - na pewno nie wszystkich, ale ogromnej większości naszych Abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oferty TV to jednak brakuje kilku ciekawych kanałów, o które prosimy Ineę już od kilku lat, chociażby Discovery Historia czy MGM HD, a u innych operatorów w pakietach za podobną cenę są obecne.

 

Tyle, że zapewne brak jakiegoś kanału, który jest w naszym pakiecie :) Tak to zazwyczaj działa.

Tak, stara śpiewka, odpowiedź gotowa i powtarzalna (kopiuj - wklej???) gdy tylko poruszany jest temat brakujących kanałów dostępnych u innego nadawcy. Po co więc Inea uruchamia takie akcje jak IDEA (z beznadziejnym pomysłem logowania) czy forum na profilu FB? Co to daje? Przeglądając pierwsze posty z forum FB (temat - JAKICH KANAŁOW BRAKUJE W INEI????) sprzed DWUDZIESTU SIEDMIU miesięcy, to z kilkudziesięciu propozycji od abonentów dołączyliście do oferty tylko FOX i BBC HD (oprócz kilku dubli programów SD na HD i kanałów z DVB-T wiadomo - must carry). Prośba o kanał Discovery Historia pojawia się już w pierwszym poście. Co da więc INEA - IDEA? Ile LAT trzeba będzie poczekać na zaproponowane tam kanały czy inne sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze że nikt nie chce tych kanałów za darmo. Normalnie kasę chcemy im dać a nie chcą :( Dziwne.

 

Ja w moim bloku rozmawiałem z kilkoma osobami i jeśli wybrali SUPER HD to tylko przez to że wcześniej mieli pakiet wygodny + jeden dodatkowy. Ciekawe ile osób zrezygnowało z MAXów i przeszło na SUper HD (tajemnica handlowa)

 

Jak kilka lat temu pojawiło się w ofercie wiele nowych pakietów oraz kanałów, normalnie byłem miło zaskoczony. ceny w miarę przyzwoite. Ale w tym roku nie wiem na co już zrzucić winę za postanie nowej oferty TV - może przez to że rok ma końcówkę 13 :/ , czy może właśnie za to że kanały DVB-T są dostępne za darmo :?

 

Tak czy inaczej czekam na informację w dalszym ciągu liczę na powstanie pakietu np PRESTIŻ HD

- FOX LIFE HD
-  AXN WHITE
-  AXN BLACK
- CBS ACTION
- CBS DRAMA
- BBC LIFESTYLE
- LOVE
- BOOMERANG
- POLSAT JIM JAM
- NICKELODEON SD
- DUCK TV - SD
- BABY TV
- EXTREME SPORTS
- POLSAT VIASAT EXPLORER
- POLSAT VIASAT HISTORY
- TVP HD 

Oraz oczywiście nowe kanały, ale na początek mogło by tak być.

Teraz dział marketingu do dzieła - pomysł już jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, stara śpiewka, odpowiedź gotowa i powtarzalna (kopiuj - wklej???) gdy tylko poruszany jest temat brakujących kanałów dostępnych u innego nadawcy.

Powtarzany dlatego, że tak właśnie to wygląda - przysłowiowe wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

 

Po co więc Inea uruchamia takie akcje jak IDEA (z beznadziejnym pomysłem logowania) czy forum na profilu FB? Co to daje? Przeglądając pierwsze posty z forum FB (temat - JAKICH KANAŁOW BRAKUJE W INEI????) sprzed DWUDZIESTU SIEDMIU miesięcy, to z kilkudziesięciu propozycji od abonentów dołączyliście do oferty tylko FOX i BBC HD (oprócz kilku dubli programów SD na HD i kanałów z DVB-T wiadomo - must carry). Prośba o kanał Discovery Historia pojawia się już w pierwszym poście. Co da więc INEA - IDEA? Ile LAT trzeba będzie poczekać na zaproponowane tam kanały czy inne sugestie?

 

Po pierwsze - IDEA ma za zadanie pokazać skalę - w tej chwili są to pojedyncze wrzuty tu, na forum FB czy na fanpage'u - bardzo często zresztą tych samych osób. Nie każdemu się chce pisać posty, więc mechanizm z głosowaniem wydaje się dużo łatwiejszy do faktycznego uzyskania informacji, co do oczekiwań. W tej chwili dzieje się dużo innych tematów - SpotHunter, aplikacja mobilna, tematy stadionowe, ale wkrótce dużo energii poświęcimy, żeby IDEA stała się właśnie miejscem wyrażania opinii.

Jeśli chodzi o logowanie - naprawdę logowanie przez FB tak boli? To jest jeden klik.

 

Najlepsze że nikt nie chce tych kanałów za darmo. Normalnie kasę chcemy im dać a nie chcą :( Dziwne.

 

Ja w moim bloku rozmawiałem z kilkoma osobami i jeśli wybrali SUPER HD to tylko przez to że wcześniej mieli pakiet wygodny + jeden dodatkowy. Ciekawe ile osób zrezygnowało z MAXów i przeszło na SUper HD (tajemnica handlowa)

 

Cały czas wychodzisz z założenia, że Abonenci chcą wszystkie możliwe kanały obecne na polskim rynku. Nie oceniaj wszystkich Abonentów miarą kilkudziesięciu osób tu się udzielających, bo to tak samo jakby sugerować się opinią kierowców formuły 1 przy masowej produkcji samochodów. Piszesz "chcemy im dać kasę, a nie chcą". Gdyby tak wszyscy chcieli i spinałoby się to z opłatami dla nadawców to uwierz, problemu by nie było po 1 dniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEApl

 

Nie chcę wszystkich kanałów dostępnych na rynku bo patrząc na kablówki jest to nie realne cenowo.Tylko Ale skoro z oferty znika kilkanaście polskojęzycznych kanałów z nowej oferty (a są w dalszym ciągu dostępne dla starych pakietów - ciekawe ilu abonentów posiada jeszcze stare pakiety), to chcielibyśmy mieć dostęp do tych przynajmniej kanałów.

Jeśli chodzi o opłaty dla nadawców to w takim razie czy opłaca się Wam trzymać kanały w kablu do których TYLKO część abonentów posiada dostęp - a których i tak nie można dokupić? Normalnie jak pakiet MEGA PREMIUM - dla wybrańców. :(

 

Wszystkich abonentów nie oceniam ani nie piszę w ich imieniu - kilkadziesiąt osób tutaj na forum jest jak głos "innych" abonentów - nie wszyscy piszą na forach (może gdyby była możliwość pisania bez rejestracji - więcej by pisało) W latach 2006 - 2012 Inea robiła "zachwyt" w Polsce co do oferty TV w 2013 niestety nie.

Poszerzyliście zasięg o kolejne miejscowości to powinno zależeć na jak najlepszej ofercie TV. Nawet TESAT (który przejeliście) pakiet jedyny HD posiada ciekawszy niż INEA. (13 ULICA, UNIVERSAL CHANNEL, SUPERSTACJA) http://www.tesat.pl/dla-domu/telewizja/ ... nalow.html

 

Ciekawe czy możemy liczyć na nowości w ciągu najbliższego miesiąca - czy dwóch? (Nie mówimy o LECH TV czy TV SWARZĘDZ) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o logowanie - naprawdę logowanie

przez FB tak boli? To jest jeden klik.

Boli, nie boli - nie każdy korzysta z FB i tym samym nie ma tam konta. Na IDEA powinno być logowanie na takich zasadach jak do eboa. Po co ludzie nie będący waszymi abonentami mogą występować ze swoimi "ideami"? Odbijam waszą piłeczkę i rownież twierdzę, że będzie to tak samo miarodajne jak nasze opinie i sugestie na tym forum!

Po pierwsze - IDEA ma za zadanie pokazać skalę

Tak pokaże skalę jak to forum. Fakt jest taki, że pewnie ok. 80% abonentów wiszą takie akcje, jak i to, czy będzie dostępny kanał np Discovery Historia czy nie będzie. Grubo ponad połowa abonentów posiada pakiety minimalne i nie są zainteresowani waszymi "ideami", więc o skalę czego wam chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat

poszerza pakiety i

obniża ceny (wideo)

Cyfrowy Polsat poszerzył

ofertę obejmującą pakiety

Familijny Max HD i Film HD

o pakiet premium Cinemax

HD. Operator obniżył też

cenę zestawu z pakietami

Familijny Max HD, HBO HD i

Cinemax HD. Promocję

wspiera kampania

reklamowa.

Zestaw składający się z

pakietów Familijny Max HD i

Film HD i pakietu premium

Cinemax HD, zawierającego

stacje Cinemax, Cinemax HD,

Cinemax2 i Cinemax2 HD,

oferowany jest w cenie 59,90

zł. Klient decydujący się na tę

ofertę otrzymuje dodatkowo

na cztery miesiące pakiet

HBO HD (6 kanałów),

Miesięczny Katalog Filmów

VOD oraz pakiet Sport HD.

Po okresie promocyjnym

może korzystać z pełnej

oferty ponad 130 kanałów i

VoD za 99,90 zł miesięcznie

lub pozostać z zestawem

filmowym za 59,90 zł.

Klienci, którzy zdecydują się

na nową ofertę otrzymają

najnowszy dekoder produkcji

Cyfrowego Polsatu PVR HD

7000 w obniżonej cenie za 49

zł i bez opłat miesięcznych za

udostępnienie urządzenia.

Zmiany obejmują także

zestaw Familijny Max HD z

HBO HD i Cinemax HD -

teraz jest dostępny za 69,90

zł miesięcznie, czyli o 10 zł

taniej niż dotąd. W obu

ofertach klient otrzymuje

dodatkowo dostęp do

serwisów Ipla Mix oraz HBO

GO na trzy miesiące bez

opłat (HBO GO dostępne jest

z umową na 29 miesięcy).

W ofertach pakietów za

49,90 zł miesięcznie (Familijny

Max HD) oraz 59,90 zł

miesięcznie (Familijny Max

HD z Film HD i Cinemax HD)

z umową na 29 miesięcy

wydłużony został okres

zwolnienia z abonamentu.

Teraz wynosi on cztery

miesiące.

Promocje wspiera kampania

reklamowa akcentująca

bogactwo kanałów

filmowych w platformie. -

Mocno filmowa oferta w

Cyfrowym Polsacie już od

59,90 zł miesięcznie. Oglądaj

44 kanały filmowe w

najlepszej cenie na rynku.

„Na start pół roku bez

opłat” - brzmi główny

przekaz akcji.

Działania prowadzone są w

telewizji (Polsat, kanały

tematyczne Polsatu i

Atmedia), radiu (RMF FM,

RMF Classic, Radio Eska,

Radio ZET, Radio Złote

Przeboje) i internecie (ipla,

sieci Amnet i Netshare oraz

wyszukiwarki).

Kreację przygotowała

agencja Grey Group, za

produkcję spotu

odpowiadała firma TFP, a za

jego postprodukcję -

Chimney Pot. Media do

kampanii zakupił dom

mediowy PHD.

 

Posiadam stara oferte i chwale nikt níe zmuszal was do przejscia a nowemu korzystac z inea sa alternatywy. Po co ta zazdrosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem pokazac ze mozna dokladac kanaly jednoczesnie obnizajac ceny.

Co do drugiej kwestii ogolnie mowie bo wiara narzeka na brak kanalow bo inni maja za co placa dodatkowo 40zl! Czyli np ja 109zl! A niektorzy z tych osob chcieliby w cenie super hd inni w dodatkowym pakiecie co da sie zrozumiec. Osoby ktore podjely decyzje by przejsc na super hd byly swiadome ze straca te kanaly i podjely taka decyzje a teraz wielkie hallo ze brak axn itd ale za to maja inne kanaly... A osob ktore podpisaly umowe po zmianie pakietow nie kumam podpisujac umowe wiedzieliscie co jest w pakiecie a czego nie ma wiec nie robcie afery o cos czego nie mieliscie a piszecie ze inni maja. Skonczmy ta klotnie kazdy z nas podjal decyzje przechodzac badz podpisujac umowe. Jesli zalujecie zmiany to pretensje do sb. Ta zazdrosc nic nie pomaga nie placicie za te kanaly wiec jak mozna oczekiwac pakietu full w cenie hd. Ten temat ciagnie sie jak smolensk. Kazdy ma pakiet jaki wybral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEA

 

Mam stary cyfrowy dom 4.0 i pakiet ekskluzywny, kilka dni temu zgłaszałem awarię koło południa i konsultantka po przyjęciu zgłoszenia zaproponowała nową ofertę za 179 zł. Jestem jeszcze na "lojalce" więc jak wiadomo nie mogę zmienić oferty na niższą, chyba że marzy mi się kara. Konsultanci też to powinni wiedzieć, więc dlaczego proponują niższą ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...