Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem wykupic internet w inei przez wifi ale jak widze jak dzialaja hotspoty w mpk to skorzystam z oferty plusa. Hotspoty nie dzialaja albo sa tak wolne ze gg tylko dziala. Pytacie sie o testy coz powinnismy juz zapomniec o sofcie apce. Mialy byc juz we wrzesniu. Inea reklamowac sie chciala stadionem a tymczasem coraz wiekszy sum jest kolo nazwy stadionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że nie mam możliwości zamontowania anteny satelitarnej.

Dopóki mogłem miałem enkę, z której byłem zadowolony. Neta miałem z tepsy - tu już tak fajnie nie było ale dało radę wytrzymać.

Niestety w Poznaniu inea ma monopol. Co skrzętnie wykorzystuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie mozesz miec pretensji do Inea ze nie mozesz miec N.

mi akurat usługi w 100 % odpowiadaja choc miałem kilka przepraw z nimi ale teraz nie mam nic do zarzucenia.

 

Jesli wprowadza wszystko to co obiecuja - mobilna apke i ew odblokowanie usb w dekoderze to bede zadowolony w 100%

cena tez jakos specjalnie nie zabija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pretensji do inei.

Stwierdziłem tylko, że nie istnieje w Poznaniu żadna konkurencja w dziedzinie telewizji kablowej.

Dlatego uważam za bezzasadne porównanie sytuacji inei z ENEĄ, dla której realna konkurencja jest i ma się dobrze.

Gdyby na identycznej zasadzie działał rynek nadawców kablowych, wówczas sytuacja byłaby czysta.

Analogicznie do rynku energetycznego - płacisz stałą, niska opłatę za "kabel", którego właścicielem jest operator oraz abonament , który przelewasz na konto wybranego dostawcy treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja dotyczy sponsorowania Lecha i stadionu a nie jakości inei:

co za roznica czy o 10 niższy w inea czy o dyche wyższy za prąd?

 

Co do jakości obsługi w inei mam wiele zastrzeżeń. Ostatnio okazało się, że znam lepiej ofertę, niż kolega z BOK przy Głogowskiej. Tylko dzięki temu nie dałem się wprowadzić na minę :) Z której bym się wygrzebywał przez dwa lata :mrgreen:

Ale nie o tym dyskusja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...