Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

@SummerCruisin

Tak. Jedynym ograniczeniem może tu być wykupione PVR. Jeśli go nie ma to w każdej chwili możesz wymienić.

 

@all

Stworzyliśmy miejsce, w którym chcemy zebrać wszystkie Wasze opinie, poddać je pod głosowania, aktywizować tych, którzy niekoniecznie będą się rozpisywać, ale swój głos na + czy - chętnie dodadzą. Zapraszamy http://www.inea.pl/idea/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jesli miałem 4-pak a przeszedłem na 3-pak czy muszę zapłacić im zwrot za ulgę?,mi nic nie powiedzieli przy przejściu na niższy pakiet ....

 

ale mam umowę na 12 m-cy i chyba im podziękuję za takie traktowanie klienta ...

 

Wiodąca firma chyba od naciągania ....,żenada .... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jesli miałem 4-pak a przeszedłem na 3-pak czy muszę zapłacić im zwrot za ulgę?,mi nic nie powiedzieli przy przejściu na niższy pakiet ....

 

ale mam umowę na 12 m-cy i chyba im podziękuję za takie traktowanie klienta ...

 

Wiodąca firma chyba od naciągania ....,żenada .... :/

@przemysław40

Są dwie opcje, pierwsza,że byłeś w ostatnim miesiącu poprzedniej promocji 4-paka, a druga opcja, że ten 3-pak kwotowo (cenowo) jest droższy od poprzedniego 4-paka. Wtedy mie płacisz za "niedotrzymanie" warunków umowy.

W przeciwnym razie pracownik powinien powiedzieć Ci o ew.konsekwencjach. Ja bym próbował składać reklamację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft praktycznie gotowy. Czekamy z nim na jedną rzecz - chodzi o appkę mobilną z EPG, streamingiem TV i zlecaniem nagrywania. I to zlecanie musi być ostatecznie przetestowane, żeby wypuścić soft już jego obsługą. Przy okazji - w przyszłym tygodniu będziemy tu mieć do Was temat z testowaniem tejże aplikacji.

 

Jeśli chodzi o Lech TV dzisiaj niewielki konkret - będzie przed październikowym meczem z Legią.

 

Pytanie do przedstawiciela INEI: dlaczego w analogu część kanałów (np. TVP2, Puls, Puls2, WTK) nadawana jest w innym formacie (czyli w letterboxie) niż pozostałe? Od czego to zależy i czy nie można tego ujednolicić?

 

Wyjaśniam tę kwestię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft praktycznie gotowy. Czekamy z nim na jedną rzecz - chodzi o appkę mobilną z EPG, streamingiem TV i zlecaniem nagrywania. I to zlecanie musi być ostatecznie przetestowane, żeby wypuścić soft już jego obsługą. Przy okazji - w przyszłym tygodniu będziemy tu mieć do Was temat z testowaniem tejże aplikacji.

 

Czy aplikacja będzie również dostępna dla użytkowników iOS? INEA możesz na mnie liczyć jeśli chodzi o testowanie na urządzeniach Apple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że tej apki nie będzie dla ludzi bez PVR

 

Pewnie, że będzie. Programowanie to tylko jedna z funkcji, program będzie ogólnodostępny, a streamy kanałów TV będą dla posiadaczy naszej usługi TV.

 

Czy aplikacja będzie również dostępna dla użytkowników iOS? INEA możesz na mnie liczyć jeśli chodzi o testowanie na urządzeniach Apple.

 

Będzie na ten moment wersja iOS i Android. "Rekrutować" do testów będziemy w prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.

 

Soft mial byc do konca wrzesnia. Wiec kiedy bedzie puszczony dla abonentow? Jakie zmiamy beda w tym sofcie. Cos nowego oprocz apki sie znajdzie w sofcie?

 

Będzie to pewnie końcówka października. Szczegóły co do zawartości wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...