Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Podpisałem umowę z Ineą,ktoś zadzwonił do mnie z informacją o wizycie konserwatora w celu zainstalowania sprzętu w określonych godzinach i ten w tym dniu nie pojawił się.Dostałem także maila z z potwierdzeniem tego.Czy ktoś ma doświadczenia w tym zakresie?Co robić w tej sytuacji?czy pozostaje infolinia?Trochę to z ich strony nieodpowiedzialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem umowę z Ineą,ktoś zadzwonił do mnie z informacją o wizycie konserwatora w celu zainstalowania sprzętu w określonych godzinach i ten w tym dniu nie pojawił się.Dostałem także maila z z potwierdzeniem tego.Czy ktoś ma doświadczenia w tym zakresie?Co robić w tej sytuacji?czy pozostaje infolinia?Trochę to z ich strony nieodpowiedzialne.

To dopiero początek :lol2:

Dzwoń na infolinię i wierć dziurę w brzuchu, bo Cię zleją.

To norma.

U mnie, mimo całej ich infrastruktury w mieszkaniu musiałem technikowi pokazywać palcem co ma jeszcze zrobić, żeby zatrybiło.

Ale fakt, był grzeczny, uprzejmy i sympatyczny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEA,

czy temat ewentualnego powrotu TVP HD do oferty jest w tej chwili "zamknięty"?

Pytam, bo oglądam ofertę innych dużych operatorów sieci kablowej i takie sieci jak: UPC, Vectra, Multimedia, Toya, Petrus, Promax kanał TVP HD mają w swojej ofercie :)

 

W tej chwili tematu nie ma.

 

Inea powinna się postarać o nowe kanały AXN White i AXN Black, które zastąpią AXN Sci-Fi, oraz AXN Crime. W końcu te kanały i tak zagoszczą w starych pakietach Inea.

 

Dokładnie, kanały będą dostępne dla osób posiadających w tej chwili dostęp do AXN Sci-Fi oraz AXN Crime

 

Korzystam od około roku z modemu/routera CISCO EPC 3925. Zaraz po instalacji dostęp do panelu administratora był możliwy (192.168.0.1). Dziś ta operacja nie jest możliwa ("nie uzyskano połączenia z serwerem"). Czy dostęp do panelu administratora został zablokowany?

 

Prawdopodobnie logowałeś się, gdy po instalacji sieć działała jeszcze na 'roboczych' ustawieniach. Standardowo nie jest aktywne bez wykupionej usługi.

 

Poker Channel kończy nadawanie z końcem września :brawo:

http://sport.spam.org/inne/item/3 ... -nadawanie

 

i co INEA ma zamiar wsadzić za ten kanał? czyżby Ginx TV?

 

Sprawa w toku, jak będzie ostateczna decyzja poinformujemy. Ale to niekoniecznie temat wrześniowy, bardziej listopadowy.

 

Podpisałem umowę z Ineą,ktoś zadzwonił do mnie z informacją o wizycie konserwatora w celu zainstalowania sprzętu w określonych godzinach i ten w tym dniu nie pojawił się.Dostałem także maila z z potwierdzeniem tego.Czy ktoś ma doświadczenia w tym zakresie?Co robić w tej sytuacji?czy pozostaje infolinia?Trochę to z ich strony nieodpowiedzialne.

 

Poszło PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Korzystam od około roku z modemu/routera CISCO EPC 3925. Zaraz po instalacji dostęp do panelu administratora był możliwy (192.168.0.1). Dziś ta operacja nie jest możliwa ("nie uzyskano połączenia z serwerem"). Czy dostęp do panelu administratora został zablokowany?

 

Prawdopodobnie logowałeś się, gdy po instalacji sieć działała jeszcze na 'roboczych' ustawieniach. Standardowo nie jest aktywne bez wykupionej usługi.

 

 

Czy ktoś wie jak sprawuje się to Cisco jako router wi-fi? Czy mimo braku antenek zewnętrznych ma sensowny zasięg?

Pytam, bo chętnie uaktywniłbym tę funkcję, ale obawiam się o możliwości własnej konfiguracji oraz o zasięg i stabilność sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie ten internet szału nie robi ,na Grunwaldzie non stop spadek prędkości ,ale da się żyć .

Ponoć jakiś nowy dekoder ma być od ADB ale kiedy? , tymczasem czekamy na nowy soft ciekawe jakie wprowadzą zmiany ?...

Ma już ktoś z was ten tablet Kiano ? ,może ktoś się podzieli uwagami ...

Coś mi się wydaje że Canal Family zmienił ramówkę mniej jest meczy ekstraklasy tak to widzę.... :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odleglosci ok 8-9 metrow w lini prostej predkosc drastycznie spada do 0,5Mb nic nie przyslania zadna sciana itp. zmienialem kanaly nic to nie daje,a w odleglosci 1 m szybkosc ponad 32 Mb i im dalej od modemu tym wolniej..... natomiast przez sciana w innym pokoju w odleglosci 3-4 metrow dziala z zadowalajaca szybkoscia czyli miedzy 20-30 Mb bo max nigdy nie osiagam ,a mam 250Mb wiec powinno chodzic przy ok. 50Mb przy wifi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem różnych ustawień modemu w moim mieszkaniu i przy włączonej stronie testu (http://test.inea.pl/) obserwowałem prędkość.

Często przy niewielkiej zmianie położenia modemu były bardzo duże różnice w prędkości (pokój obok po skosie ok 10metrów i dwie ściany pod kątem)

Modem obecnie stoi w pionie, pod odpowiednim kątem i na wysokości ok 1 metra, bo tylko tak mam przyzwoitą prędkość w całym mieszkaniu (ok. 23Mb) po kablu 45Mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź kanał na którym pracuje wifi, może w tym drugim pokoju ten kanał jest zaklocony przez inny ruter. Sprawdź też czy w związku z słabym zasięgiem sieć nie przelącza się w tryb b 11Mbps.

 

Dokładnie, pobierz np. inssider i spr jakie sieci łapiesz i na jakim kanale. Wybierz najmniej używany. U mnie np. na domyślnym kanale większości routerów (6) mam 15 sieci i takie "zagęszczenie" na pewno nie pomaga w dobrych transferach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, w rachunku na eboa mam taką pozycję: "Bezpieczny Internet z kontrolą rodzicielską 1 2013-09" za 9.90.

Czy to oznacza, że mam tą ochronę w pakiecie? Brałem 4-pak w promocji cyfrowy dom (jeszcze przed zmianami) ale nic nie było tam mowy o bezpiecznym internecie. Była tv, net, mobilny i stacjonarny. Czy to oznacza że mogę korzystać z tej funkcji? Czy ktoś korzystał i czy warto zawracać sobie tym głowę czy do bani ten program?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...