Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

wychodzi na to że NG Hd był dostępny dla większej liczby abonentów przez niecały 1 dzień nawet dodać 1 kanału nie potrafi inea pl tylko kodować :evil: miały być nowości a tu wyjdzie wielkie nic dodadzą 6 kanałów po 2 sztuki na tydzień i wielkie hallo 2 dodadzą 1 zakodują profesjonaliści :P

 

Oj, małe problemy :)

 

droga ineo wielkie dzieki ze w koncu po tylu probach i blaganiach wlaczyliscie do pakiety super hd kanaly nghd i natgeohd.......... :brawo: wiec bede dalej blagal o discotv moze w koncu i ten kanal wlaczycie :D

 

Póki co na tapecie są inne kanały i właściwie nic z muzycznych w tej chwili nie dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ForzaMilan

Cennik jest na tyle jasny, że chyba wiadomo co możemy zaoferować. PS Extra to Super HD lub Standard + paczka sportowa, w paczce z szybkim netem opłaca się bardziej Super HD. Co prawda taką konfigurację w nowej ofercie (która na dniach) nie obejmie wiele zmian, ale jedna dodatkowa korzyść będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ma wykupioną całą cyfrę jak o tv chodzi więc potrzebne jeszcze tylko polsaty + w miarę szybki net. Inea mi coś zaoferuje czy szukać dalej?

 

Rozumiem że gość nie ma nic od INEI teraz?? Jeśli tak to niech zdecyduje się na Cyfrowy Dom Extra o którym było mowa na którejś z wcześniejszych stron za 109 zł ma internet 100Mbit i Super HD. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA mam pytanie

Czy wreszcie zmienicie swoją ofertę, tak aby było można wziąć w pakiecie tv + internet ( pakiet Super HD + net 250) z dekoderem PVR ???

Przecież to jakaś kpina że nie przewidujecie tego rozwiązania...

Przez to tkwie w starych pakietach bo nie chcę się rozstawać z dekoderem na którym mam mnóstwo nagrań a poza tym to PVR świetna sprawa przecież.

Nie rzucajcie kłód pod nogi swoim klientom proszę Was...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że gość nie ma nic od INEI teraz?? Jeśli tak to niech zdecyduje się na Cyfrowy Dom Extra o którym było mowa na którejś z wcześniejszych stron za 109 zł ma internet 100Mbit i Super HD. :D

 

Ta promocja już nie obowiązuje.

 

Czy wreszcie zmienicie swoją ofertę, tak aby było można wziąć w pakiecie tv + internet ( pakiet Super HD + net 250) z dekoderem PVR ???

Przecież to jakaś kpina że nie przewidujecie tego rozwiązania...

 

Może być układ SuperHD PVR+250Mb/s+Diamentowa ? Jeśli tak, to bardzo niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensowna propozycja to 3 PAK z internetem mobilnym - jak pisze Tomas 1982. Ale póki na ofertę ma wpływ [beep] od petardy to mało realne. Milion minut na stacjinarne nie jest żadnym wabikiem. Może dla grupki starszych klientów, którzy z kolei mniej korzystają z internetu i nie kupują drogich pakietów z TV. INEA Apl, zakładam, że widzisz ten idiotyzm z wciskaniem telefonii stacjonarnej. Nie możesz tu trochę pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że gość nie ma nic od INEI teraz?? Jeśli tak to niech zdecyduje się na Cyfrowy Dom Extra o którym było mowa na którejś z wcześniejszych stron za 109 zł ma internet 100Mbit i Super HD. :D

 

Ta promocja już nie obowiązuje.

 

Czy aby na pewno nie obowiązuje?? Dostałem informację że obowiązuje do niedzieli. A od poniedziałku będą państwo mieli nową ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens miałby mobilny internet, który ma tzw. lejek tzn. można swobodnie korzystać z usługi w ramach posiadanego transferu a po wykorzystaniu spada prędkość albo całkowicie jest blokowany transfer. No ale nie ma co się tu spodziewać atrakcyjnej oferty skoro INEA tylko odsprzedaje z marżą usługi świadczone przez zupełnie inny podmiot na ich rzecz. Osobiście wolę kupić mobilny internet od jednego z "dużych" operatorów posiadających własną infrastrukturę i spać spokojnie, iż jeśli zdarzy mi się wykorzystać transfer to nie zapłacę ani grosza więcej aniżeli wynosi abonament, a w INEI niestety takiej opcji nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno nie obowiązuje?? Dostałem informację że obowiązuje do niedzieli. A od poniedziałku będą państwo mieli nową ofertę

 

Słusznie, mój błąd :) Już jest całkowite przestawienie na nową ofertę.

 

Sensowna propozycja to 3 PAK z internetem mobilnym - jak pisze Tomas 1982. Ale póki na ofertę ma wpływ [beep] od petardy to mało realne. Milion minut na stacjinarne nie jest żadnym wabikiem. Może dla grupki starszych klientów, którzy z kolei mniej korzystają z internetu i nie kupują drogich pakietów z TV. INEA Apl, zakładam, że widzisz ten idiotyzm z wciskaniem telefonii stacjonarnej. Nie możesz tu trochę pomóc?

 

Najpierw obrażasz ludzi, a potem prosisz o pomoc? Nieeleganckie..

Telefonia stacjonarna spada, ale wciąż ma mocną pozycję. Argument, że to dla 'grupki starszych' jest o tyle chybiony, że równie dobrze można powiedzieć, że tu jest 'grupka młodszych'. INEA to nie tylko TV, to nie tylko młodzi, to nie tylko Poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw obrażasz ludzi, a potem prosisz o pomoc? Nieeleganckie..

Telefonia stacjonarna spada, ale wciąż ma mocną pozycję. Argument, że to dla 'grupki starszych' jest o tyle chybiony, że równie dobrze można powiedzieć, że tu jest 'grupka młodszych'. INEA to nie tylko TV, to nie tylko młodzi, to nie tylko Poznań.

 

Chyba przesadziłeś. Petarda została "zmiażdżona przez większość uczestników tego forum". Sprecyzuj kogo mianowicie obraziłem. Nie trudno się domyślić, że stwierdzenie "[beep] od petardy" jest wyrażeniem emocjonalnym do chybionej nie tylko z nazwy zmiany jaką Inea wprowadziła. I to zmiany na gorsze przedstawianej (i to jest NIEELEGANCKIE) jako zmiany na lepsze. Nieeleganckie jest uważanie klientów za tumanów, którzy takie uzasadnienie kupią. Mam nadzieję, że zmiany jakie zapowiadałeś przywrócą naszą wiarę w to, że INEA potrafi także, jeśli nie werbalnie to przez takie działanie odbudować nasze zaufanie jakie do niej mieliśmy. Nie odniosłeś się natomiast zupełnie do kilku (nie tylko mojej) sugestii dot. 3 paka z internetem mobilnym. Odniesienie takie byłoby na pewno eleganckie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet mobilny od Inea to chyba najgorszy możliwy wybór w pakach. Nie dość, że nie ma lejka więc trzeba uważać, to automatycznie wymusza umowę na 24 miesiące zamiast 12. Poza tym dużo taniej jest jako internet mobilny użyć smartfona z pakietem danych. Najbardziej oczywisty wybór dla większości osób to dwupak tv + internet więc absurdalne jest blokowanie opcji z PVR lub pakietu ekskluzywnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...