Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli złamali własny regulamin :-). Co na to Inea.pl?

 

Zgodnie z regulaminem, jest to oferta dedykowana dla nowych Abonentów.

Jednak otrzymała ją osoba przedłużająca umowę - przecież jest jasno napisane :-).

Poza tym gdzie na oficjalnej stronie internetowej jest ta oferta dla nowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet chyba standard hd-69,90zl plus inea max39,9zl plus inea max hd 34,9 plus canal plus 47zl plus hbo29 plus tv republika 5zl plus cinemax 10zl plus multiroom 5zl:-)

 

Pamiętam jak komentowałeś i plułeś jadem na tv republika ........a po co to..... .....a kto to będzie oglądał..... itd, a tu proszę niespodzianka, playboy ma w swoim abonamencie tv republika? To jak to jest co? a poza tym chwalisz się, że oglądasz tylko kanały TVN a z tego co wiem, to abonenci tv republika raczej TVN-ów nie oglądają bo to trochę inna opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie INEA, 84,9zł proponowano mi jako nowemu abonentowi, a chodzą słuchy, że stałym klientom z ceny schodzą niżej by nie uciekali do konkurencji. Natomiast u nas w kablu promuje się tylko nowego abonenta, a ten stały w rozsądnym pakiecie telewizji + canale wychodzi grubo ponad 100zł a nie 80-85 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A w east@west paczka C+ jest za 49 bez promocji. Na stałe jest taka cena.

Ale generalnie east@west to straszny operator. W podstawowym pakiecie nie ma takich kanałów jak: TVP Seriale, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Film, nSport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ineo pytanie, skoro gosc z czatinfo zaproponował mi warunki dla nowych abonentów (a jestem użytkownikiem 4 lata) to mnie "wkręcił" zeby mnie zbyć czy naprawde ten kurier przyjedzie? I kiedy mogę się spodziewac wizyty skoro rozmowa odbywała sie 19 lipca przed godz 12?

 

Jeżeli to ci zaproponował to zadzwoń na infolinię i zapytaj co z realizacją twojego zamówienia, bo rozumiem że się zgodziłeś. Jeśli ci powiedzą że nie dojdzie do skutku to złóż reklamację bo rozmowy na czacie są zapisywane. :D

 

@ amsaw :beer::beer: i ja się z wami zgodzę :D

Co do biletów są do wygrania na fb na profilu INEA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze, że rok temu strzeliłem focha i wyniosłem się z INEI.

No jak syn marnotrawny wróciłem z podkulonym ogonem.

Nie mam możliwości wy[beep]a czaszy więc byłem zdany na tepse czyli Orange albo Netię.

I to jest dopiero tragedia :)

Przestałem narzekać na INEĘ, bo nie mam wyjścia - chyba, że zmienię mieszkanie...

Nawet wieczorne pady znoszę ze stoickim spokojem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Posiadam modem CISCO WIFI. Od wczorajszego wieczoru mam taki problem. Na PC-ie przez kabel internet działa bezproblemowo , podobnie na moim telefonie (HTC Sensation). Za ścianą jednak siostra w laptopie co chwila dostaje informację o wygasłych stronach, internet działa może 5-10 min po czym znowu trzeba resetować połączenie. Na jej telefonie (Xperia Mini) WIFI po prostu nie działa.

 

Wczoraj w godzinach rannych w dzielnicy nastąpiła dostawa prądu. Czy to mogło coś zdekonfigurować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w godzinach rannych w dzielnicy nastąpiła dostawa prądu.

Kurcze mi ze 30 lat temu na dzielnicę w godzinach rannych dostarczali mleko pod drzwi, a teraz na dzielnicę walą już prąd. Jak ten czas leci :brawo:

 

Tak na poważnie, to spróbuj zresetować modem Cisco, choć u mnie, to pomagało na chwilę. Przełączyłem, to cudo w bridge, podłączyłem swój router i jestem zadowolony.

Jeśli mieszkasz na Grunwaldzie, to Inea ostatnio różne rzeczy tam wyczynia z netem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA - może rozdacie chociaż jakiś skromny bilet na Kolejorza z Honką na forum?

 

Na Honkę nie da już rady, ale bilety powinniśmy mieć na każdy mecz do rozdania w necie, więc i o forum nie zapomnimy :)

 

Panie INEA, 84,9zł proponowano mi jako nowemu abonentowi, a chodzą słuchy, że stałym klientom z ceny schodzą niżej by nie uciekali do konkurencji. Natomiast u nas w kablu promuje się tylko nowego abonenta, a ten stały w rozsądnym pakiecie telewizji + canale wychodzi grubo ponad 100zł a nie 80-85 pln.

 

Tak jak wspominaliśmy wcześniej - w zakresie własnych kanałów nc+ ma możliwość dbania o swoje interesy. Swoją drogą ciekawe, że do nas ciągle macie pretensje o brak wszystkich promocji na stronie, a w przypadku nc+, kiedy oferują coś innego, niż jest w ofercie to wszystko gra.

 

Ineo pytanie, skoro gosc z czatinfo zaproponował mi warunki dla nowych abonentów (a jestem użytkownikiem 4 lata) to mnie "wkręcił" zeby mnie zbyć czy naprawde ten kurier przyjedzie? I kiedy mogę się spodziewac wizyty skoro rozmowa odbywała sie 19 lipca przed godz 12?

 

Jeśli takie było ustalenie, to nic nie będzie cofane.

 

Najśmieszniejsze, że rok temu strzeliłem focha i wyniosłem się z INEI.

No jak syn marnotrawny wróciłem z podkulonym ogonem.

 

Jest takie powiedzenie - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma :) Mimo uszczypliwego tonu, cieszymy się, że do nas wróciłeś :)

 

Dziwna sprawa. Posiadam modem CISCO WIFI. Od wczorajszego wieczoru mam taki problem. Na PC-ie przez kabel internet działa bezproblemowo , podobnie na moim telefonie (HTC Sensation). Za ścianą jednak siostra w laptopie co chwila dostaje informację o wygasłych stronach, internet działa może 5-10 min po czym znowu trzeba resetować połączenie. Na jej telefonie (Xperia Mini) WIFI po prostu nie działa.

 

Wczoraj w godzinach rannych w dzielnicy nastąpiła dostawa prądu. Czy to mogło coś zdekonfigurować ?

 

Nagły zanik prądu potrafi posypać sprzęt, choć w tym wypadku raczej nic na to nie wskazuje. Problem dotyczy konkretnych sprzętów czy bardziej miejsca, w którym się z nich korzysta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...