Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chcesz zrezygnowac z pakietow tematycznych INEA

musisz LISTOWNIE ( paranoja )

zglosic ten fakt zgodnie z regulaminem

czyli JEDNO miesiecznym okresem wypowiedzenia

 

wiec mamy 23 marzec chcesz zrezygnowac z jakiegos lub jakichs pakietow tematycznych JUDEA :)

wysylasz list ze BLA BLA BLA zgodznie z regulaminem

i otrzymujesz odpowiedz ze PRZYKRO im bla bla i wylaczymy PANU pakiety z dniem 1 maja ...czyli caly kwiecien MUSISZ ZABULIC za pakiet-y bo musi minac jeden pelen miesiac od faktu zgloszenia rezygnacji

 

POKRECONE ale tak to dziala ...

 

dziwne bo ja nic nie mam w regulaminach,

na stronie inei w faqach jest tylko info ze do 20 każdego miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... napewno jest w regulaminie TAKA info z rezygnacja ...

 

 

jesli nie ma to albo na CZACIE albo przez telefon POINFORMUJA CIE ze tylko tak mozna zrezygnowac z pakietu ...

 

sam w styczniu rezygnowalem z inea max i dopiero na koniec LUTEGO mi go wylaczyli

 

wiec wszystko na legalu z " regulaminem"

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie zanikajacego dzwieku przy podłaczeniu przez HDMI - firma INEA nie moze sobie jak widac z tym poradzic , ADB tez nie spieszy sie z poprawka w oprogramowaniu ...

 

W ubiegłym tygodniu miałem problem z internetem i przyjechał technik .. porobił swoje a ja skorzystałem z okazji i wypytałem go co nieco :)

Powiedział ze INEA bedzie wymieniac dekodery HD na Technisata gdzie nie ma tego problemu na HDMI -- ciekawe ile w tym prawdy .. zobaczymy w maju/czerwcu jakie beda dekodery

tu oferta Technisata :

http://www.technisat.pl/index042b.html? ... B_C_,pl,67

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie zanikajacego dzwieku przy podłaczeniu przez HDMI - firma INEA nie moze sobie jak widac z tym poradzic , ADB tez nie spieszy sie z poprawka w oprogramowaniu ...

 

Zaniki dźwięku dotyczą nie tylko połączenia przez hdmi. Ja mam dźwięk po złączu optycznym i problem jest ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział ze INEA bedzie wymieniac dekodery HD na Technisata gdzie nie ma tego problemu na HDMI -- ciekawe ile w tym prawdy .. zobaczymy w maju/czerwcu jakie beda dekodery

tu oferta Technisata :

http://www.technisat.pl/index042b.html? ... B_C_,pl,67

 

Byle od\razu dali z twardym dyskiem, ale jak to z naszą Ineą bywa do chyba raczej możemy sobie pomarzyć.

 

:?:?:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta w pierwszym kwartale, ale pewnie się pomylili, że nie 2009 tylko 2010.

Na infolinii lub na czacie zaraz konsultanci powiedzą, że był błąd w gazetce i oni nie odpowiadają za błędy w druku.

I podobnie z HBO HD już wkrótce czytaj w najbliższych latach.

 

A swoją drogą to na stronie http://inea.pl/strony/1/i/412.php jest informacja, że:

 

INEA planuje wprowadzić w I kwartale 2009 kolejne programy, które będą uruchamiane w przekazie cyfrowym, w tym co najmniej kilka kolejnych w wysokiej rozdzielczości HD.

 

Widział ktoś jakieś nowe choćby w HD, niezła ściema.

 

:read::read::read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzę kolega marzyciel ;)

ze strony INEi nie oczekiwałbym niczego pozytywnego, oni są wyłącznie nastawieni na zgarnianie jak największej kasy jak najmniejszym kosztem.

 

BTW ciekawe czy podobnie jak mecz z Wisłą, odkodują C+Sport na mecz Legia - Lech, który wg www.wp.pl ma być niekodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...