Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne jest tak, że gdy działa jedno wyjście to drugie nie. Jest to najzwyklejsza zagrywka producenta, który najprawdopodobniej na zlecenie firmy zamawiającej te dekodery nie daje możliwości równoległego odbioru obrazu na kilku wyjściach. A poza tym jest to marnotrawstwo prądu 8) Gdyby były elektrownie atomowe to jakoś nie byłoby go szkoda za bardzo, ale przy takich zasilanych węglem kamiennym tudzież brunatnym to jednak szkoda go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z dekoderem HD.

Przy podłączeniu telewizora przez HDMI nie działa wyjście scart i nie mogę nagrywać na nagrywarce DVD. Czy ktoś z was miał ten problem i czy jest on do rozwiązania?

Niestety konsultanci INEI nie potrafią tego problemu rozwiązać.

 

a to dlatego w tym tunerku hd nie ma programatora do nagrywania tak jak ma to technisat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy podłączeniu telewizora przez HDMI nie działa wyjście scart i nie mogę nagrywać na nagrywarce DVD

 

możliwe jest nagrywanie:

- z tunera nagrywarki - wszystko co chcesz

- z dekodera po zmianie rozdzielczości na 576i - tylko ten program, który aktualnie oglądasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, musielibyśmy szturmować Cyfrę, ale ona też ma to w d.... nie odpowiedziała m.in na mojego maila.

 

edit. No sorry ale Eeast&West ma mniej abonentów niż INEA, a w swojej ofercie posiada C+S2. Być może jest warunek, że INEA musi mieć jakąś ilość wykupionych pakietów Canal + Premium, ale to wynikałoby po raz kolejny z nieudolności INEI, że na taki zapis się zgodziła, albo sama go wymogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa umowe goni ...

 

 

jeden chce tego ale pod warunkiem tego drugiego i ... OTO mamy wielkie HALO ...

 

Cyfra wymogla taka umowe z racji kasy ... im wiecej tym lepiej dla NICH ... osiagniecie PUŁAP abonentow to damy wam C+sp2

 

troche chore ale kazdy walczy o kase w kazdy sposob :) a abonent cierpi :D i sie buja ze złosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli komunikat jest prosty - pędźcie wszyscy kupować Canal+, bo jak się już was uzbiera pewna liczba (?) to za jakiś czas (?) podłączymy wam canal+ sport2.

 

(albo i nie podłączymy... bo przecież nic na piśmie nie obiecaliśmy)

 

Coś za wiele niewiadomych w tym równaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto Tobie pójdzie wykupić pakiet C+ za 45 PLN? już widzę te kolejki ;)

ja na pewno nie wykupie, na mnie nie liczcie, nie mam zamiaru płacić za kablówkę ponad 100 PLN.

a jak chce obejrzeć meczyk to póki co jest jeszcze sopcast [mecze wyjazdowe Lecha + ligi zagraniczne] a na Bułgarskiej oglądam na żywo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pierwszy to będzie mecz Lecha z Wisłą - zobaczę na żywo na Bułgarskiej a drugi to pewnie będzie albo Legia-Lech albo Wisła-Legia,

więc bez względu czy odkodują czy nie to i tak obejrze [te i inne mecze] na sopcaście albo w jakimś pubie [szczególnie ten pierwszy bo drugiego wystarczy mi wynik] więc po co mam przepłacać ;)

a te 45 PLN miesięcznie wole wydać na ciekawsze rzeczy niż siedzenie przed TV bo zapłaciłem za c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz zrezygnowac z pakietow tematycznych INEA

musisz LISTOWNIE ( paranoja )

zglosic ten fakt zgodnie z regulaminem

czyli JEDNO miesiecznym okresem wypowiedzenia

 

wiec mamy 23 marzec chcesz zrezygnowac z jakiegos lub jakichs pakietow tematycznych JUDEA :)

wysylasz list ze BLA BLA BLA zgodznie z regulaminem

i otrzymujesz odpowiedz ze PRZYKRO im bla bla i wylaczymy PANU pakiety z dniem 1 maja ...czyli caly kwiecien MUSISZ ZABULIC za pakiet-y bo musi minac jeden pelen miesiac od faktu zgloszenia rezygnacji

 

POKRECONE ale tak to dziala ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają bogatszą ofertę, bo w kablu nie ma właściwie czegoś takiego jak wyłączność i w jednej sieci można mieć Polsat Sport HD, TVN HD i opcję Canal+ HD, a gdyby chciało się mieć dostęp do tych kanałów przez satelitę to trzeba by wykupić abonament wszystkich trzech platform, a tylko nieliczni mogą sobie na to pozwolić, ale chyba nie mieliby co z pieniędzmi robić. Są operatorzy, którzy na pewno mają mniejszą ofertę HD, ale raczej są to lokalne sieci kablowe, choć w wielu przypadkach to właśnie one mają najwięcej stacji w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy mam problem. Posiadam pakiet cyfrowy podstawowy w Inei razem z dekoderem Technisat Digit MF4 K CXV i wczoraj moja dziewczyna pokazała mi jedną opcje włączająć nagrywanie timer czy cos w tym stylu i nagle pilot przestał reagować odłaczałem dekoder od pradu sądzac ze to pomoże ale niestety dalej nic mam nadzieje ze nie jest to jakas awaria mechaniczna. Prosze o jakąs rade. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...