Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, I Panie od pierwszego następnego miesiąca chciałem podpisać umowę w INEA.pl na prędkość 250Mbps. Pytanie jest następujące czy warto? Aktualnie działam na Orange Freedom na kablu 6 Mbps ( ŁAAŁ SO FAST). Infrastruktura światłowodowa została położona rok temu, więc chyba nie powinno być problemów z pełnym transferem. Prosił bym też o zaakceptowanie routera którego wybrałem pod INEE. Mianowicie TP-LINK TL-WDR3600, bo nie jestem pewny czy te które dostane przy umowie spełnią w 100% moje oczekiwania. Pozdrawiam Siarczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, I Panie od pierwszego następnego miesiąca chciałem podpisać umowę w INEA.pl na prędkość 250Mbps. Pytanie jest następujące czy warto? Aktualnie działam na Orange Freedom na kablu 6 Mbps ( ŁAAŁ SO FAST). Infrastruktura światłowodowa została położona rok temu, więc chyba nie powinno być problemów z pełnym transferem. Prosił bym też o zaakceptowanie routera którego wybrałem pod INEE. Mianowicie TP-LINK TL-WDR3600, bo nie jestem pewny czy te które dostane przy umowie spełnią w 100% moje oczekiwania. Pozdrawiam Siarczek

Była poruszana niedawno tematyka 250 mbps, przejrzyj ostanie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co moze byc powodem ze na paru kanalach sila sygnalu siega max 5 a jakosc max 1procent? Chodzi o dekoder adb. Na technisacie sd sa te kanaly ok.

 

Na jakich częstotliwościach masz problemy z odbiorem, jak na wszystkich to może być dekoder - poruszaj kabel antenowy, ale nie bezpośrednio przy samym wejściu antenowym tak około 5 cm (poobracaj go)?

Przy użytkowaniu ADB instalator powinien Ci wzmocnić sygnał, ale także kabel mógł się uszkodzić (jakość kabli antenowych dzisiaj daje wiele do życzenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tlumaczy takze czemu tyle kanałów z oferty wypadło.

 

W momencie przygotowania styczniowej zmiany nie było zupełnie tematu stadionu, więc nie wyciągajcie zbyt pochopnych wniosków :)

 

Czy zauważyliście, że zaktualizował się firmware w modemo-ruterach Thomson WiFi TWG870 na dniach. Mam teraz problem z łączeniem się z Internetem. Co jakiś czas zrywa połączenie. Wi-fi ma pełny zasięg, widzi się z Thomsonem (mogę sobie nawet go konfigurować przez przeglądarkę), ale przy znaczku zasięgu mam wykrzyknik i wyświetla się komunikat brak dostępu do internetu. Wyłączam-włączam modemo-ruter Internet znów się pojawia, ale nie na długo i za chwilę to samo.

 

Inea.pl zrób coś z tym proszę. Testowaliście ten firmware przed wpuszczeniem go do modemu? Nic nie zmieniałem w konfiguracji ani komputera, ani nowego modemo-rutera Thomson WiFi TWG870 który pięknie działał już cały miesiąc i nagle taki klops...

 

Na kablu wszystko działa ok? Bo to raczej nie jest kwestia softu. Jeszcze warto zbadać otoczenie sieciowe (pod kontem tego, na jakich kanałach działają sieci sąsiadów znajdujących się w naszym zasięgu - jakąkolwiek darmową aplikacją do skanowania sieci WiFi).

 

Coś muszą rzeczywiście grzebać przy EPG - mam CAM i wczoraj na przewodniku (GUIDE) było wszystko ok pokazywał dobrze co jest aktualnie oglądane , pasek postępu itd... lecz gdy nacisnąłem przycisk INFO na pilocie to na każdym programie pokazywał to co było poprzednio lub godzine temu z paskiem postępu cały na zielono jakby sie już dany program kończył .

 

Na chwilę obecną powinno być wszystko ok. Jeśli jeszcze u kogoś występuje problem proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie była wymiana wtyczki na nową oraz skrócenie kabla antenowego. Dekodera nie wymieniono - musiałem podjechać do BOA ale niestety brak (TECHNIAST HD) Wykonałem dwa telefony na infolinię, pierwszy telefon - można podjechać na Polną - tam dowiedziałem się że dekoderów Technisat HD brak. Po wyjściu zadzwoniłem po raz drugi i wtedy już się dowiedziałem że nie ma ich nigdzie :!:

 

 

W momencie przygotowania styczniowej zmiany nie było zupełnie tematu stadionu, więc nie wyciągajcie zbyt pochopnych wniosków :)

 

 

Jakoś mi nie chce się wierzyć że w styczniu nie było nic wiadomo - bo jak wiadomo takie biznesowe sprawy nie robi się w tydzień czy miesiąc - jak już to kilka miesięcy czy lat. Tak czy inaczej INEA za dużo zaczęła robić, ale niestety wszystko nie tak jak należy. Nowe usługi, nowe lokalizacje i tak jest przez to bałagan.

 

 

Co do EPG NIE DZIAŁA poprawnie :read: Nie wiem czy takie wrażenia są gratis do naszych rachunków :?:

 

Ja już straciłem nadzieję że nastąpi poprawa oferty TV (z innych usług nie zamierzam skorzystać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakoś mi nie chce się wierzyć że w styczniu nie było nic wiadomo - bo jak wiadomo takie biznesowe sprawy nie robi się w tydzień czy miesiąc - jak już to kilka miesięcy czy lat. Tak czy inaczej INEA za dużo zaczęła robić, ale niestety wszystko nie tak jak należy. Nowe usługi, nowe lokalizacje i tak jest przez to bałagan.

 

Oczywiści, że to kwestia miesięcy, tak samo jak powstawanie nowego kształtu pakietów.

 

Co do EPG NIE DZIAŁA poprawnie :read: Nie wiem czy takie wrażenia są gratis do naszych rachunków :?:

 

Jakie masz objawy i na jakim sprzęcie? Testowaliśmy dziś i wszystko grało, więc to trochę zagadkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam TECHNISAT HD dzisiaj wymieniony (podziękowania za dzisiejszą szybką reakcję :brawo::jupi: )

 

Co do EPG niestety tak jak to jest od dłuższego czasu, czyli niepoprawne działanie. Pokazuje jakąś pozycję np 9.00 - 9.25 godzina pokazywana jest 9.30 a widnieje poprzednia pozycja programowa z paskiem żółtym i czerwonym. Tak jakby nie było synchronizacji pomiędzy godziną faktyczną, a danymi w EPG lub coś koło tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...